• Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ve větru

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:02

    lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Král

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:03

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Krajina

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:04

    lept, 12 x 31,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka srdce

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:05

    litografie, 20 x 12 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dvě dívky

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:06

    litografie, 14,5 x 10,8 cm, sign. PD L. Jiřincová, č. 18/40, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Katedrála sv. Ducha v Hradci Králové

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:07

    litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Kostel Panny Marie v Hradci Králové

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:08

    litografie, 29 x 37 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houšť

    (1953)

    Věčná alchymie

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:09

    litografie, 24 x 19 cm, sign. PD Mir. Houšť, rám, č. 117/120, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Druidstone Wales

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:10

    heliogravura, 2001, 46,7 x 70 cm, sign. PD Jan Jedlička 01, č. 4/8, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Grygar

    (1926)

    Antifona

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:11

    serigrafie, 1999, 99,5 x 69,5 cm, sign. DU Grygar 1999, rám, č. 13/30, vzadu štítek Galerie Gema, žák prof. J. Nováka a E. Filly na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes, Svazu čsl. výtvarných umělců, Výtvarné skupiny Jiná geometrie a Tvůrčího kolektivu Index

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bernard Buffet

    (1928-1999)

    Město

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (521 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:12

    litografie, 65,5 x 45,5 cm, sign. DU Bernard Buffet, rám

    Aktuální cena: 12.500 CZK (521 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Vrata

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:13

    akvatinta, 1991, 49 x 36 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 4/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Bez názvu

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:14

    akvatinta, 1991, 48,5 x 34 cm, sign. PD Čepelák 1991, č. 8/100, přilepeno za okraje k paspartě, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    V krajině V

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:15

    litografie, 1994, 43 x 53,5 cm, sign. PD D. Smutný 1994, č. 1/5, mírně ohmataný papír, rohy nepatrně ohnuté, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jitka Válová

    (1922-2011)

    Sběrači II

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:16

    litografie, 2007, 29 x 24,5 cm, sign. PD J.Válová 07, č. 56/200

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Bez názvu

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:17

    lept, 2002, 20,7 x 15 cm, sign. PD, E. A., žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Suchý

    (1931)

    Zrada

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:18

    litografie, 16,1 x 10,9 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 81/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Suchý

    (1931)

    Zloděj

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:19

    litografie, 16,2 x 11 cm, sign. PD Jiří Suchý, č. 84/120, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    The best teacher

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:20

    litografie, 50 x 39 cm, sign. LD Seydl, č. 8/10, ohnuté rohy, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Kontradikce

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:21

    litografie, 1990, 37,5 x 54 cm, sign. PD Jiří Šalamoun 90, rám, č. 16/65, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Šalamoun

    (1935-2022)

    Fík v červeném autě

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:22

    litografie, 2021, 84 x 59 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 2021, rám, č. 86/200, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Mademoiselle de Riviere

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:23

    ofset, 1981, 16,8 x 40,5 cm, sign. PD J. Kolář 81, č. 200/250, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kolář

    (1914-2002)

    Portier

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:24

    ofset, 1986, 66 x 44 cm, sign. PD J. Kolář 86, rám, č. 20/75, zakladatel Skupiny 42, člen Umělecké besedy a skupiny Křižovatka

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Nevěsta

    Položka č.: 86

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:25

    litografie, 1966, 22,3 x 29,7 cm, sign. PD Jan Jedlička 66, při okrajích pokrčený, natržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Belzebub

    Položka č.: 87

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:26

    lept, 1973-74, 17,2 x 13,5 cm, sign. PD Jan Jedlička, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jedlička

    (1944)

    Aran Island

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:27

    serigrafie, 2017, 61 x 90,5 cm, sign. vzadu Jan Jedlička 17, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Pražské věže

    Položka č.: 89

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (330 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:28

    kolorovaná suchá jehla, 2005, 39,5 x 18 cm, sign. PD Karel Chaba 05, soukromé studium

    Aktuální cena: 7.900 CZK (330 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír 99

    (1963)

    Příjezd

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:29

    giclée print, 2023, 46 x 66 cm, sign. PD Jaromír 99, rám, č. 1/3, Jaromír Švejdík (Jaromír 99) je českým výtvarníkem, ilustrátorem, skladatelem a hudebníkem. Vedle volné tvorby se věnuje zejména komiksům a ilustraci knih. Mezi jeho nejznámější díla patří komiksový román Alois Nebel, který byl zfilmo…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Matuška/Masker

    (1981)

    Waterproof

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:30

    serigrafie, 2012, 60 x 85 cm, sign. DU Maskér 2012, rám, č. 24/107, Studia na Akademii výtvarných umění u Vladimíra Skrepla (2003-2009), studijní pobyty na Cooper Union New York (2008) a Middlesex University London (2010). Finalista Ceny Jindřicha Chalupeckého (2010). Cena NG 333 pro nejlepšího uměl…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    Krajina

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2024 17:31

    kombinovaná technika, lept, 1976, 24,5 x 32 cm, sign. DU L. Kuklík 1976, č. 49/80, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook