• Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Město

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 15:36

    kombinovaná technika, staniol, 29,5 x 21 cm, sign. PD Troup, autorská adjustace (plexisklo), antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1280 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dívka se slepisí

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 03. 2019 15:02

    akvarel, papír, 1946, 62 x 44 cm, sign. PD Troup 46, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jiří Načeradský

    Tančící ženy

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:27

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Poslední dražitel: ID6918 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Skokan

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:26

    litografie, 2010, 24,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:14

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Dynamičtí muži II.

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:13

    tuš, papír, 1997, 29,3 x 21,5 cm, sign. PN Načeradský 97, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6073 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Ženy

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 03. 2019 18:07

    litografie, 2010, 38 x 31,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Katalog Hostinné 1987

    Položka č.: 128

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:30

    katalog, podpis na obálce O. Zoubek, text E. Stehlíková, řada čb. vyobrazení, vyd. Muzeum Podkrkonoší, Trutnov, 1987, sešit, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Sochy

    Položka č.: 129

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:29

    katalog, podpis pod vlastní fotografií v medailonku O. Zoubek, text Z. Bartošová, řada čb. vyobrazení, vyd. Okresní vlastivědné muzeum, Brutnál, 1988, sešit, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Plastiky a reliéfní tisky

    Položka č.: 130

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:28

    katalog, podpis s věnováním ve frontispisu O. Zoubek, text J. Sůva a O. Zoubek, řada čb. vyobrazení, vyd. Galerie moderního umění, Hradec Králové, 1993, sešit, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Sochy, reliefy

    Položka č.: 131

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:27

    katalog, podpis vedle vlastní fotografie u medailonku O. Zoubek, text O. Zoubek, 1993, dvojlist, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Sochy, reliéfní otisky

    Položka č.: 132

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:26

    katalog, podpis na obálce O. Zoubek, text V. Fiala, 5 čb. vyobrazení, vyd. Galerie u Bílého jednorožce, Klatovy, 1990, 2x dvojlist, lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Plastiky

    Položka č.: 133

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:25

    katalog, podpis na obálce O. Zoubek, vyd. Galerie Zlatá lilie, Praha, 1987, rozkládací letáček, dobře zachováno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Sochy, reliefy

    Položka č.: 134

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:24

    katalog, podpis uvnitř O. Zoubek, vyd. Galerie Granát, Praha, 1997, rozkládací letáček, dobře zachováno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Všetečka

    (1937-2016)

    …chodec s objektivem

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 860 CZK (35 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:23

    kniha, 2015, 24,5 x 30,5 cm, podpis na tit. listě J. Všetečka 5.5.2015, vyd. Nakladatelství Jiří Všetečka, Praha, 2015, původní celoplátěná vazba s obálkou, 274stran, bez poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 860 CZK (35 €)

  • Jiří Všetečka

    (1937-2016)

    Praha světlem tvořená

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:22

    kniha, 2013, 24,5 x 30,5 cm, fotografie a texty z autorovy tvůrčí dílny, výběr snímků z více publikací a nepublikované fotografie, Nakladatelství Jiřího Všetečky, vazba celoplátěná s obálkou, 158 stran, bez poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    pocta divnosti - dílo z let 1957 - 1999

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:21

    katalog, 2000, 29,5 x 21 cm, vydala Státní galerie výtvarného umění v Chebu, brožovaná vazba bez obálky, 80 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen seskupení Šmidrové

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2530 Historie příhozu

  • Alois Vitík

    (1910-1972)

    Vitík

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:20

    katalog, 1959, 21 x 15 cm, podpis výtvarníka, SČVU, Noví Síň ve Voršilské ulici, sešit, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

  • více autorů

    Objektivita

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:19

    katalog, 1997, 29,5 x 21 cm, publikace prací studentů Katedry fotografie Filmové a televizní fakulty Akademie múzických umění, Praha, brožovaná vazba, 75 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • více autorů

    soubor 14 výstavních katalogů S.Č.U.G. HOLLAR

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:18

    katalog, 18,5 x 11,5 cm, výstavy T.F. Šimona, Švabinského, Naumana, Dillingra, Tondla, Vika, Pokorného, Rambouska, Majera, Boettinra a členské výstavy, 30. a 40. léta 20. století, sešitové vazby, zachovalý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • více autorů

    komorní plastika

    Položka č.: 86

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:17

    katalog, 1993, 30 x 21 cm, vydalo Sdružení sochařů Čech, Moravy a Slezska u příležitosti nultého ročníku Trienále evropské volné grafiky konané v Galerii Mánes, brožovaná vazba, 70 stran, mírně ušpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • více autorů

    Český kubismus

    Položka č.: 89

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:16

    katalog, 1969, 22,5 x 23 cm, vydala Galerie Vincence Kramáře, k pátému trvání galerie, sešitová vazba s obálkou, mírně ušpiněno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Josef Velčovský

    Malovaná družba

    Položka č.: 50

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:15

    katalog, 1982, 24 x 22 cm, podpis autora Velčovského na titulní straně, spoluautoři výstavy Hašimov, Husejnov a Vavrys, vydl.SČVU, náklad 500 výtisků, sešit bez obálky, mírně zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, prof. S. W. Heytera…

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

  • Jiří Vasiluk

    Obrázky a obrazy

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:14

    kniha, 2018, 31 x 23,5 cm, výtvarná monografie autora, vydáno autorem prostřednictvím nakladatelství Roman Kašpar RK, původní laminovaná vazba, 111 stran, bez poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Karel Valter

    Položka č.: 103

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:13

    katalog, podpis výtvarníka na tit. listě a podpis L. Kundery pod svým textem "Dopis - věta", obs. velké mn. bar. vyobrz. děl, vyd. Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou, 1999, sešit, 48s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny …

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6652 Historie příhozu

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Krajiny Karla Valtera

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:12

    katalog, podpis výtvarníka na tit. listě a podpis L. Kundery pod svým textem "Malíř Karel Valter", vyd. Galerie Otakara Kkubína, dvojlist, 4s., lehce pomačkané okraje, dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného od…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Tvorba z let 1934-1975

    Položka č.: 105

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:11

    katalog, 2x podpis výtvarníka - 1x na tit. listě a 1x na volné příloze s bar. vyobrazením, vyd. Alšova jihočeská galerie, Hluboká nad Vltavou, 1975, 23 vyobr. děl, úv. slovo M. Racek, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupin…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Obrazy / kresby / fotgrafie / grafika

    Položka č.: 106

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:10

    katalog, podpis výtvarníka s datací k r. 1997, obs. velké mn. čb. vyobrazení děl, vyd. Dům umění města Brna, 1987, úv. slovo J. Valoch, sezn. vyst. prací, sešit, nestr., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtva…

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Karel Valter

    Položka č.: 107

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:09

    katalog, podpis výtvarníka na přední straně, vyd. Galerie Vltavín, Praha, dvojlist s přiloženým seznamem vyst. prací, úv. slovo J. Eliášek, 4s., dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v …

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vaca

    (1919-1989)

    výběr z díla

    Položka č.: 49

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 03. 2019 20:08

    katalog, 1989, 21 x 20,5 cm, podpis Ludvíka Kundery jako autora předmluvy, vydl. Muzeum Prostějovska, sešit bez obálky, lehce zašpiněno, Antikvariát Dlážděná, studium užité a reklamní grafiky v Ateliéru Rotter v Praze, žák prof. E. Filly na VŠUP, člen skupiny Trasa

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)