• Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Báňská a hutní

    Položka č.: 603

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:00

    akvatinta, 32,8 x 47 cm, sign. PD JA. Alex, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6711 Historie příhozu

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Adamité

    Položka č.: 604

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:01

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba mostu na Lužnici v Táboře 1935

    Položka č.: 605

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:02

    lept, 41,8 x 55,5 cm, sign. PD JA. Alex, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Kavalérie

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stádo koní

    Položka č.: 607

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:04

    lept, 7 x 16 cm, sign. PD JA. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Anderle

    List z Komedie č. 9

    Položka č.: 608

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:05

    lept, 1968, 15,8 x 13,4 cm, sign. PD Anderle 1968, autorský tisk, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • Alena Antonová

    Akt ležící ženy s květinami

    Položka č.: 609

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:06

    akvarelem kolorovaný lept, 2009, 10,8 x 14,5 cm, sign. PD A. Antonová 09, č. 75/100, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Akrobacie na koni

    Položka č.: 610

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:07

    lept, suchá jehla, 29,2 x 23 cm, při pravém okraji mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1571 Historie příhozu

  • Vladislav Bauer

    (1928)

    Kobylka v trávě

    Položka č.: 611

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:08

    dřevoryt, 1965, 27,8 x 43,3 cm, sign. DU Vl. Bauer 65, 42217, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eva Bednářová

    (1937-1986)

    Stopy

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:09

    tempera, papír, 25,3 x 18,3 cm, pasparta, PD slepotiskové razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Bělka

    Zátiší s jablky, hruškami a vinnými hrozny

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:10

    olej, karton, 1948, 37 x 50 cm, sign. PD J. Bělka 48, rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ramiro Beltran

    Niňo

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:11

    tempera, papír, 30,5 x 48,5 cm, sign. PD Beltran, pasparta, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Václav Benedikt

    Papoušek

    Položka č.: 615

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:12

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Stavba

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:13

    olej, plátno, 47 x 67 cm, rám, vzadu značeno pozůstalostním razítkem. Svojí vyhraněnou individualitou je postava Vlastimila Beneše jen těžko zařaditelná do obecně formulovaných uměleckých tendencí, ačkoliv je často spojován s umělci Skupiny 42, s nimiž ho spojují generační i názorové souvislosti. Ch…

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

  • Karel Beneš

    Žluté růže

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:14

    litografie, 1975, 41 x 31 cm, sign. DU K. Beneš 75, rám, č. 20/35, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Beneš

    Zamyšlená

    Položka č.: 618

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:15

    litografie, 1977, 16 x 14,5 cm, sign. DU KBeneš 77, rám, č. 31/100, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Zámecká zahrada I.

    Položka č.: 619

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:16

    tužka, papír, 20,8 x 43,5 cm, rám, vzadu razítko: Z pozůstalosti Vlastimila Beneše, uprostřed přeložený papír, studium na UK a VŠUP v Praze, soukromý žák E. Frinty, člen skupiny Máj 57

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Vlastimil Beneš

    (1919-1981)

    Zámecká zahrada II.

    Položka č.: 620

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:17

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Karel Benetka

    Krajina za městem

    Položka č.: 621

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:18

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Karel Benetka

    Barevná studie

    Položka č.: 622

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:19

    akvarel, papír, 1989, 16,5 x 23,5 cm, sign. LD Benetka 89, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Benetka

    Na konci města

    Položka č.: 623

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:20

    akvarel, papír, 1991, 16,5 x 26,5 cm, sign. LD Benetka 91, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

  • Werner Berges

    Krásná zelená

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:21

    sítotisk, 52,5 x 57,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Václav Bláha

    Muž a žena

    Položka č.: 625

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:22

    litografie, 2009, 38 x 54,5 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 64/100, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    U koloniálu

    Položka č.: 626

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:23

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Tomás Blažek

    (1884-1962)

    Dostaveníčko

    Položka č.: 627

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:24

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Brno

    Položka č.: 628

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:25

    tisk, 1962, 17 x 57 cm, sign. PD C. Bouda, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Cyril Bouda

    Poutník

    Položka č.: 629

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:26

    litografie, 18 x 14,7 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Cyril Bouda

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:27

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1960 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:28

    litografie, 1959, 10,5 x 17 cm, sign. PD C Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    PF 1956 Jaroslav Pergl

    Položka č.: 632

    Plánované ukončení: 13. 12. 2018 22:29

    litografie, 1955, 11 x 17,3 cm, sign. PD C. Bouda, rám, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)