• Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:24

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét dámy

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:25

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Laufrová

    John Lennon

    Položka č.: 900

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:26

    lept, suchá jehla, 40 x 30 cm, sign. PD Alena Laufrová, 20/60, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michaela Lesařová Roubíčková

    Mikrokosmus I.

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:27

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Lhota

    (1895-?)

    Položka č.: 902

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:28

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Kamil Lhoták

    Anička v modré sukni

    Položka č.: 903

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:29

    tuš, akvarel, papír, 1962, 15,5 x 10,4 cm, sign. DU Kamil Lhoták 62, č. 178, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Kamil Lhoták

    Anička

    Položka č.: 904

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:30

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 118, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Anička z profilu

    Položka č.: 905

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:31

  • Kamil Lhoták

    Anička ze zadu

    Položka č.: 906

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:32

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 116, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 907

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:33

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1962, č. 75, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Anička v puntíkovaných šatech

    Položka č.: 908

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:34

    tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 131, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Sedící Anička

    Položka č.: 909

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:35

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 100, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Kamil Lhoták

    Stojící Anička

    Položka č.: 910

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:36

    tuš, papír, 1962, 15,5 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 66, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

  • Josef Liesler

    Sen

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:37

    litografie, 1985, 37,5 x 48,2 cm, sign. PD Liesler 85, 51/130, při levém okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 912

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:38

    lept na ručním papíře, 1970, 29,4 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Z Egypta

    Položka č.: 913

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:39

    lept, 1970, 29,5 x 29,5 cm, sign. DU Liesler 70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Josef Liesler

    Ani anděl ani chrám

    Položka č.: 914

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:40

    litografie, 1980, 51,5 x 26 cm, sign. PD Liesler 80, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Josef Liesler

    Stroj

    Položka č.: 915

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:41

  • Josef Liesler

    Hudba

    Položka č.: 916

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Josef Liesler

    Ostrov

    Položka č.: 917

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:43

    litografie, 1990, 21,8 x 28,7 cm, sign. DU Lisler 90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6533 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    Tvář

    Položka č.: 918

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:44

    dřevoryt, 1964, 22 x 38 cm, sign. NU Liesler 64, č. 19/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Lindovský

    Lineární kompozice

    Položka č.: 919

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:45

    litografie, 68 x 47,5 cm, sign. PD J. Lindovský 2010, č. 87/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Čepeláka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Jarní krajina

    Položka č.: 920

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:46

    olej, karton, 1937, 30 x 38 cm, sign. PD R. Linhart 37, rám, vzadu popsáno autorem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Rudolf Linhart

    (1895-1968)

    Lesní cesta

    Položka č.: 921

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:47

    olej, karton, 1937, 32 x 41,5 cm, sign. LD R. Linhart 37, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Jarmila Lipenská Kolářová

    (1917-1976)

    Vodaři

    Položka č.: 922

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:48

    dřevoryt, 1957, 29,8 x 40 cm, sign. PD J. Lipenská Kolářová 57, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ludmila Lojdová

    Rodinné vystoupení

    Položka č.: 923

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:49

    suchá jehla, 24,5 x 16 cm, sign. PD L. Lojdová, 18323, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná, studovala u prof. C. Boudy a K. Lidického na PedF UK a FF UK v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Ukázky řemesel - Múza

    Položka č.: 924

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:50

    dřevoryt, 1948, 25,5 x 17,5 cm, sign. LD J. Lukavský 48, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michal Machat

    (1963)

    Kůn 03

    Položka č.: 925

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:51

    digital print, 2003, 20,5 x 29,5 cm, sign. PD Machat 03, č. 2/12, studium SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského, J. Svobody a V. Kopeckého na VŠUP v Praze, studium na sklářské škole v Seattlu

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michal Machat

    (1963)

    Klonování 09

    Položka č.: 926

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:52

    digital print, 2003, 29,5 x 21 cm, sign. PD Machat, č. 1/12, studium SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského, J. Svobody a V. Kopeckého na VŠUP v Praze, studium na sklářské škole v Seattlu

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Letní den

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 06. 2018 03:53

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)