• .

    Betlém

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:00

    betlém, 30 x 42 cm, vystřihovací betlém, 6 archů formátu A3, barevnou kresbu vytvořil neznámý autor na začátku tohoto století, volné papírové archy, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID20 Historie příhozu

  • .

    Betlém - Maltézský řád

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:05

    betlém, 36,5 x 26 cm, malovaný betlém, pozadí se znakem řádu a kostelem Pany Marie pod řetězem, postavičky z řad světců, volné postavičky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • .

    Rozkládací Betlém

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:10

    betlém, 1990, 24 x 46 cm, dvoustranný rozkládací malovaný betlém, vydl. Panorama, Praha, poloplátěné desky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3085 Historie příhozu

  • .

    Rozkládací Betlém

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:15

    betlém, 22 x 54 cm, rozkládací malovaný betlém, laminovaná přední část, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • .

    Vánoční Betlém

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:20

    betlém, 58 x 206 cm, rozkládací kartonové pozadí s betlémskou krajinou a narozením Páně, 14 samostatných kartonových figurek pastýřů a zvířat, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • .

    Vánoční jesličky

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:25

    betlém, 28 x 45 cm, dvoustranný rozkládací malovaný betlém, poloplátěné desky, poškozena hlava jednoho ze tří králů, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • .

    Vystřihovací Betlém

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:30

    betlém, 33 x 90 cm, 4 vystřihovací papírové archy, vydl. Exprint, Červený Kostelec, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Betlém Mikoláše Alše

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:35

    betlém, 1968, 34,5 x 44,5 cm, kopie betlému z roku 1902, vydalo Nadání Josefa, Marie a Zdeňky Hlávkových s Kruhem přátel umění Mikoláše Alše k vánocům 1968, 4 papírové archy, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. st…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Černý

    Český Betlém z Benátek nad Jizerou

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:40

    betlém, 30 x 22 cm, papírový betlém, rozstříhaný, nesestavený, vydal Lesní ateliér Kuba, Sadská, laminované desky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Helena Horálková

    Jihočeský betlém

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:45

    betlém, 21 x 30 cm, 9 vystřihovacích archů, vydal M. Baše, Staropražští betlémáři, volné papírové archy, roztržený návod k sestavení , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6696 Historie příhozu

  • Helena Horálková

    Západočeský betlém

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:50

    betlém, 21 x 30 cm, 8 vystřihovacích archů, vydal M. Baše, Staropražští betlémáři, volné papírové archy, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Dagmar Ježková

    Vystřihovací betlém ze staré Šumavy I. a II. část

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 12:55

    betlém, 2010, 42 x 30 cm, 1 díl obsahuje 7 archů betlému ze staré Šumavy, dva archy retisku starých tisků z 19. století z tiskáren v Magdeburgu a v Neuruppinu u Berlína, pojednání o vánočních zvycích na Šumavě, návod k sestavení, 2 díl obsahuje dalších 7 archů, 4 retisky, pojednání o historii tištěn…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID2368 Historie příhozu

  • Vítězslava Klímová

    (1941-2016)

    Lidové jesličky

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 220 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:00

    betlém, 1992, 33,5 x 24 cm, 1. vydání, nakl. Švec, Praha, nevystříhaný, papírový dvojlist, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Radim Knížek

    Vánoční Betlém vystřihovací

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:05

    betlém, 1999, 30 x 21 cm, 6 vystřihovacích archů, tři s postavami, tři s podložkami, laminovaná obálka, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Lidový Betlém

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:10

    betlém, 1991, 35 x 24 cm, Lidový betlém Vojtěcha Kubašty, nakl. Panorama, Praha, laminovaný, nevystříhaný dvojlist, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID1771 Historie příhozu

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Pražský Betlém

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:15

    betlém, 1968, 25 x 77 cm, papírový rozkládací betlém, nakl. Orbis, chybí postavy Tří Králů, celkový stav mírně opotřebený, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Betlém Josefa Lady

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 160 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:20

    betlém, 19 x 48 cm, vysekaný, jednoduše sestavitelný, laminovaný karton, bez výrazného poškození, nedostatek podstavců pro postavičky , Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 160 CZK (7 €)

  • Josef Procházka

    Ústeckoorlický Betlém

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:25

    betlém, 30 x 44 cm, 8 vystřihovacích archů, vydal P. Procházka, tisk. DOBEL, Lanškroun, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

  • Jan Seidel

    (1908-1998)

    Zpěvy betlémské

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:30

    kniha, 1943, 26 x 19,5 cm, notové zápisy a texty nejkrásnějších vánočních koled, nakl. L. Mazáč, Praha, vazba původní, brožovaná s obálkou, 153 stran, bez poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Škopek

    (1933)

    Český Betlém

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:35

    betlém, 1992, 46,5 x 34 cm, jeden nevystříhaný arch, u druhého vystříhané scenérie, každý pochází z jiného vydání, rok 1992 a 1995, tisk Polonček Náchod, volné papírové archy, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • .

    Blackie´s Children´s Annual

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 680 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:40

    kniha, 28 x 21,5 cm, velké množství příběhů a ilustrací, anglický text, nakl. Blackie & Son, London & Glasgow, vazba původní, poloplátěná , stav dobrý, vazba lehce opotřebená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 680 CZK (28 €)

  • .

    Gabby Goose and her Friends

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:45

    kniha, 1930, 30 x 23 cm, celostránkové barevné ilustrace, anglický text, nakl. Whitman Publishing Co., USA, původní brožovaná vazba, vazba lehce opotřebená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Rudolf Adámek

    (1882-1953)

    Maloruské pohádky

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:50

    kniha, 1923, 23 x 18 cm, ilustrace R. Adámek, překlad M. Humpelíková, Ústřední nakladatelství a knihkupectví učitelstva československého, Praha, vazba původní, poloplátěná, 66 stran , vazba lehce opotřebená, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Ženíška na AVU v Praze, člen uměleckého sdružení Sursum a SV…

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Ivan J. Bilibin

    (1876-1942)

    Bohatýr Volga

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 580 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 13:55

    kniha, 27,5 x 23 cm, ruská národní pověst, 5 celostránkových ilustrací, nakl. B. Kočí, Praha, vazba původní, poloplátěná, 14 stran, odřené hrany i rohy desek, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 580 CZK (24 €)

  • Walt Disney

    (1901-1966)

    Donald Duck

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 14:00

    kniha, 1978, 33,5 x 24,5 cm, komiks, anglický text, příběhy vzniklé ve 40. a 50. letech, nakl. Abbeville Press Publishers, New York, vazba původní, celoplátěná, 195 stran, bez obálky, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6309 Historie příhozu

  • Walt Disney

    (1901-1966)

    The Night before Christmas

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 14:05

    kniha, 23 x 17 cm, 8 barevných obrazků a 56 celostránkových černobílých ilustrací, nakl. Collins Clear - Type Press, London and Glasgow, původní pevná vazba, lehce opotřebená vazba a hřbet, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jindřich Entlicher

    (1878-1926)

    Pohádky tisíce a jedné noci

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 14:10

    kniha, 21 x 15,5 cm, 8 barvotiskových obrázků a 26 textových obrázků, nakl. Alois Hynek, Praha, vazba původní, polokožená, 232 stran, stav dobrý, vazba opotřebovaná, listy flekaté a zažloutlé zvláště rohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • František Faustin

    Taškařiny, neb jak Lála, Stach a Vítězslávek slaví tety Týny svátek

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 14:15

    kniha, 24,5 x 33 cm, ilustrovaná a veršovaná kniha, nakl. Alois Hynek, Praha, vazba původní, poloplátěná, lehce zašpiněné desky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1892-1984)

    Hanička - Všetečka - Anna Ziegloserová

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 14:20

    kniha, 25 x 17,5 cm, barevné a černobílé ilustrace M. Fischerové - Kvěchové, nakl E. Fastr, Louny, vazba původní, poloplátěná, 82 stran, vnitřní vazba mírně uvolněná a natržená, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Marie Fischerová - Kvěchová

    (1892-1984)

    Šípková Růženka

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 14:25

    kniha, 1991, 16 x 24 cm, ilustrace Marie Fischerové - Kvěchové s textem Aleny Peislerové, vydal Albatros, leporelo, tmavý flek na zadní straně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)