• Kamila Ženatá

    Černý a bílý kámen

    Položka č.: 1245

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:42

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Václav Zykmund

    (1914-1984)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 1244

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:41

    suchá jehla, 1976, 9,3 x 6,5 cm, sign. PD V. Zykmund 76, rám, č. 35/70, studium na VUT a Přírodovědecké fakultě UK v Praze, spoluzakladatel skupiny RA, člen SVU Mánes, Bloku moravsko-slezských umělců v Brně, SVU Aleš

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Zrzavý

    Postava ženy

    Položka č.: 1243

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:40

    tužka, papír, 6,9 x 4,3 cm, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jan Zrzavý

    Zatiší

    Položka č.: 1242

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:39

    tužka, papír, 5,8 x 7,4 cm, lehce poškozený papír, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jan Zrzavý

    Postava s hadem

    Položka č.: 1241

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:38

    tužka, papír, 12,3 x 6,9 cm, návrh na plakát k XXXXIV výstavě SVU Mánes v pavilonu pod Kinskou zahradou, provenience: původně ve sbírce neteře Jana Zrzavého, dnes v soukromé sbírce v Praze, lehce zvlněný papír, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praz…

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jan Zrzavý

    Okrouhlice - studie k obrazu

    Položka č.: 1240

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:37

    tužka, papír, 10 x 15 cm, studie k obrazu, lehce zvlněný papír, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Ruce a prsa

    Položka č.: 1239

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:36

    slepotisk, 15 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID4014 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Sblížení

    Položka č.: 1238

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:35

    slepotisk, 15,5 x 14,8 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Poslední dražitel: ID693 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Dívka (PF 1996)

    Položka č.: 1237

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:34

    slepotisk, 1995, 15 x 14,7 cm, sign. PD Olbram Zoubek, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Anděl

    Položka č.: 1236

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:33

    zlacený reliéfní tisk, 13 x 14 cm, sign. PD Olbram Zoubek, rám, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Jindřich Zezula

    (1935-2015)

    Položka č.: 1235

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:32

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 1234

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:31

    kombinovaná technika, papír, 22,5 x 17,5 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 1233

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:30

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 1232

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:29

    kombinovaná technika, papír, 29,3 x 20,8 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 1231

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:28

    kombinovaná technika, papír, 25,5 x 19,5 cm, sign. PD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 1230

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:27

    kombinovaná technika, papír, 29 x 41,8 cm, sign. LD Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miloš Zeithammel

    Strukturální grafika

    Položka č.: 1229

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:26

    kombinovaná technika, papír, 23,5 x 37,5 cm, sign. DU Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Zahrádka

    (1915-2009)

    Most ve Veroně

    Položka č.: 1228

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:25

    olej, lepenka, 1950, 47,8 x 65,5 cm, sign. PD Zah 50, vzadu nalepen štítek s popisem, při okrajích lehce poškozeno

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Winter-Neprakta

    (1924-2011)

    Kuřák

    Položka č.: 1227

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:24

    serigrafie, 15 x 10,3 cm, značeno v tisku: Neprakta, text vtipu pod obrázkem: Kouření a alkohol, na to tě užije! Víš, co by za ty peníze bylo analgetik?, vzadu potištěno, vydalo OZV OÚNZ Praha 1, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Dva kohouti

    Položka č.: 1226

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:23

    lept, 1985, 11,5 x 18 cm, sign. DU Wielgus, č. 5/9, vzadu razítko Národní galerie v Praze, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Ptáci

    Položka č.: 1225

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jindřich Wielgus

    (1910-1998)

    Labuť

    Položka č.: 1224

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:21

    lept, 1985, 14 x 20 cm, sign. DU Wielgus, č. 7/9, vzadu razítko Národní galerie v Praze, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Dvořáka na VŠUP v Praze, prof. O. Španiela na AVU v Praze a A. Zanelliho na Accademia di belle Arti v Římě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • A. Weber

    Pešinka v lese

    Položka č.: 1223

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:20

    litografie, 19 x 15,3 cm, PD značeno na kameni A. Weber, lehce zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    John Gotti

    Položka č.: 1222

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:19

    chromogenic print, 39,2 x 27,1 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 65/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

    Poslední dražitel: ID3403 Historie příhozu

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    John Gotti

    Položka č.: 1221

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:18

    chromogenic print, 34,4 x 32,3 cm, PD značeno v tisku Andy Warhol, č. 50/100, ruční papír Arches France, vzadu razítko Art Gallery New York a Leo Castelli, New York, antiqari.at Radhošťská

  • Emil Wänke

    (1901-?)

    Čertovka, Pražský hrad z Karlova mostu, Sv. Mikuláš z Vrtbovské zahrady

    Položka č.: 1220

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:17

    3x lept, vše 27 x 21 cm, vše sign. PD Emil Wänke, 3x rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Jeremias Wachsmuth

    (1711-1771)

    V chrámu

    Položka č.: 1219

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:16

    rudka, papír, okolo roku 1750, 38,7 x 46,5 cm, kresba podle Raffaela, několikrát přeložený, zažloutlý, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

  • Bohunka Waageová

    Velký třesk

    Položka č.: 1218

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 1217

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:14

    litografie, 15 x 10 cm, sign. PD K. Vysušil, č. 19/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1216

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2018 08:13

    litografie, 1992, 65 x 48,9 cm, sign. DU K. Vysušil 92, autorský tisk, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)