• Neznámý autor

    Štramberk s Trúbou

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:29

    akvarel, papír, 48 x 63 cm, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lada Zemánková

    San Felice

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:30

    akvarel, papír, 1994, 30 x 40 cm, sign. PD Lada Zemánková , rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roberto Formigoni

    Tulák v krajině

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:31

    kombinovaná technika, papír, 49 x 69 cm, sign. DU Formigoni 93, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roberto Formigoni

    Serie Dei Globe

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:32

    kombinovaná technika, papír, 43 x 68,5 cm, sign., rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Děvče se džbánem

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:33

    olej, překližka, 59 x 36 cm, rám

    Aktuální cena: 2.100 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Adolf Heller

    (1887-1952)

    Mečíky

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:34

    olej, plátno, 68,5 x 55,5 cm, sign. Ad. Heller, rám, restaurováno

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Josef Ruszelák

    (1938)

    Modrý les (diptych)

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (459 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:35

    pastel, papír, sign. DU Josef Ruszelák, 2 x (70 x 100) cm, sign. DU Josef Ruszelák, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Holá

    (1938-2007)

    Kytarová meditace

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:36

    suchá jehla, 1992, 29,5 x 20,5 cm, sign. PD D. Holá 92, pasparta, č. 1/15

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Košnář

    (1909-1970)

    Daň hornické práce

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:37

    olej, plátno, 54 x 79 cm, sign. PD Košnář Václav, rám, rám vypadává z rámu, místy odřeno

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    (1891-1983)

    Svážení obilí

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:38

    olej, plátno, 79 x 98,5 cm, rám

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • (Sabahudin) Dino Čečo

    (1953)

    Siločáry

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:39

    kombinovaná technika, plátno, 1993, 200 x 100 cm, sign. PD Ceco 93, rám

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Postava

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:40

    akvarel, kombinovan technika, papír, 1986, 50 x 30 cm, sign.DU, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Velvary od Křížku

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:41

    olej, překližka, 39,6 x 49,5 cm, sign. PD Charvát, rám, rám není upěvněn k obrazu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Chalupy

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:42

    olej, plátno, 63,5 x 75,5 cm, sign. PD Josef Zamazal, rám, místy odpadlá malba, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan John

    (1925-?)

    Trnka

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:43

    litografie, 1991, 60 x 43 cm, sign. PD D. John 91, rám, č. 5/25

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Ludvík Kopka

    (1905-?)

    Bouzov

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:44

    intarzie, 1947, 66 x 50 cm, sign. PD Lud. Kopka 1947, rám

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Ošťádal

    (1909-1995)

    Loštice

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:45

    akvarel, papír, 53 x 74 cm, sign. PD B. Ošťádal 1932, rám

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Ošťádal

    (1909-1995)

    Les

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:46

    pastel, papír, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Novák

    Trosky

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:47

    olej, plátno, 52 x 70 cm, sign. PD K. Novák 24, rám, plátno není uchyceno v rámu, plátno protlačeno

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohuslav Ošťádal

    (1909-1995)

    Krajina

    Položka č.: 169

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:48

    pastel, papír, 47 x 38 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Úprka (připsáno)

    (1861-1940)

    Studie krojovaných hlav

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:49

    olej, plátno, 45 x 152 cm, rám

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Michl

    (1901-1977)

    Bořice

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:50

    olej, plátno, 1930, 69 x 114 cm, sign. PD F. Michl 30, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Úprka

    (1861-1940)

    Sbíraní brambor

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:51

    tisk, lepenka, 59 x 88,5 cm, PD monogr. JÚ 27, rám, tisk zkrakelováný a zašlý, žák prof. F. Čermáka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SVUM, spolku Škréta a SVU Mánes

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Rosice

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:52

    olej, plátno, 85 x 194 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kouřim

    Položka č.: 174

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:53

    olej, plátno, lepenka, 1930, 46,5 x 65 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Krčil

    (1906-1985)

    Modrý kříž

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:54

    olej, plátno, 1937, 50 x 38 cm, sign. LD Krčil 1937, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Bubeníček

    (1856-1935)

    Chalupa

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:55

    akvarel, tužka, papír, 1926, 42 x 51,5 cm, sign. PD Jindř. Bubeníček 1926, rám, žák prof. B. Swertse a A. Lhoty na AVU v Praze, člen JUV v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Bubeníček

    (1871-1962)

    Koliba u Rusínů

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:56

    olej, plátno, 71 x 52 cm, sign. PD O. Bubeníček, rám, žák prof. J. Mařáka, A. Slavíčka a R. O. von Ottenfelda na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Cesta

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:57

    olej, lepenka, 34 x 48 cm, sign. LD Zd. Nemastil, rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Valašské chalupy

    Položka č.: 179

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:58

    olej, plátno, 51 x 53 cm, sign. LD B. Jaroněk, rám, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

Instagram

Facebook