• Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 968

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:08

    litografie, 1975, 31,5 x 49 cm, uprostřed přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID3657 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 969

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:09

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 970

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5981 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 971

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:11

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 972

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:12

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Monogramista JH

    Voják, stařec a dítě

    Položka č.: 975

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Monogramista P.L.

    Na ulici

    Položka č.: 976

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:16

    olej, plátno, 69 x 89 cm, monogr. PD P. L., rám

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Pohled na hrad

    Položka č.: 977

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:17

    lept, 32,5 x 24,3 cm, sign. PD AMoravec, zažloutlý papír, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Moravec

    Krajina s hradem Zvíkov

    Položka č.: 978

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:18

    lept, 23,5 x 27,5 cm, sign. PD AMoravec, razítko a vodoznak na papíře Pannekoek Holland, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Morávek

    (1921-1990)

    Mládí

    Položka č.: 979

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:19

    litografie, 47,7 x 30,9 cm, sign. PD Jiří Morávek , č. 71/100, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Morávek

    (1921-1990)

    Sedící akt

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:20

    serigrafie, 1975, 47,7 x 32,5 cm, sign. PD Jiří Morávek 75, č. 16/30, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 4

    Položka č.: 981

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:21

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 07, žák prof. J. Smetany

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 5 - Cesta na Radkov

    Položka č.: 982

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:22

    pigment, pastel, papír, 2008, 61 x 61 cm, sign. PD Mühlbauer 08, žák prof. J. Smetany

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavel Mühlbauer

    Krajina 2

    Položka č.: 983

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:23

    pigment, pastel, papír, 2007, 61 x 61 cm, sing. PD Mühlbauer 07, žák prof. J. Smetany

    Odhadní cena: v CZK

  • Igor Müller

    Z cyklu Espace

    Položka č.: 984

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:24

    akryl, plátno, 2011, 34 x 41 cm, sign. vzadu Igor Müller

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    Položka č.: 985

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:25

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Načeradský

    Hlavy

    Položka č.: 986

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:26

    litografie, 2009, 55,5 x 81 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 987

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:27

    litografie, 2010, 55,5 x 73 cm, sign. DU Jiří Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Načeradský

    Modrá dvojice

    Položka č.: 988

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:28

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Načeradský

    V pohybu

    Položka č.: 989

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:29

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 990

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:30

    litografie, 2009, 34,5 x 45,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 991

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:31

    litografie, 2009, 34,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Říp od západu

    Položka č.: 992

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:32

    lept, 20 x 29 cm, sign. PD Arno Naumann

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ewa Nemoudry

    En premiere ligne

    Položka č.: 993

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:33

    litografie, 38 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, 68/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Michal Nesázal

    (1963)

    Položka č.: 994

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:34

    litografie, 1997, 34 x 23 cm, sign. PD Nesázal Michal 1997, antiqari.at Radhošťská, zakládající člen skupiny Pondělí

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Neubertová?

    Položka č.: 995

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:35

    olej, plátno, 64 x 91,5 cm, sign. LD Neubertová, rám, proražené plátno

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID155 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Emanuel Neumann

    (1873-1932)

    Les

    Položka č.: 996

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:36

    olej, karton, 46 x 33 cm, sign. PD Em. Neuman, rám, rám mírně poškozen, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Sequense na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

    Surealistická tvář

    Položka č.: 997

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:37

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 998

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:38

    mastný pastel, karton, 49 X 56,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Odhadní cena: v CZK

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 999

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 14:39

    akvarel, tuš, tužka, papír, 1965, 38 x 50 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Odhadní cena: v CZK