• Jaroslav Šetelík

    (1881-1955)

    Panorama Pražského hradu

    Položka č.: 183

    Vyvolávací cena: 85.000 CZK (3.400 €)

    Plánované ukončení: 01. 11. 2018 15:00

    olej, plátno, 75 x 115 cm, sign. PD Jaroslav Šetelík, rám, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty

    Aktuální cena: 85.000 CZK (3.400 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Diam

    Položka č.: 184

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    serigrafie, 1988, 59 x 52 cm, sign. PD Vasarely, č. 138/250

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Victor Vasarely

    (1906-1997)

    Photon

    Položka č.: 185

    serigrafie, 1988, 52,5 x 52 cm, sign. PD Vasarely, č. 138/250

  • Francis Bacon

    (1909-1992)

    Personnage Couch

    Položka č.: 186

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    litografie, 1966, 54,5 x 43 cm, vydáno Maeght Editeur Paris, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID37 Historie příhozu