Žena držící si prs

    Položka č.: 972

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:09

    suchá jehla, 31,2 x 23 cm, lehce zažloutlý papír

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Peklo

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:10

    pastel, papír, 1994, 38 x 23 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Položka č.: 974

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:11

    olej, karton, 38 x 31 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Akt zezadu

    Položka č.: 975

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:12

    tužka, akvarel, papír, 29,7 x20,8 cm

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Pozdrav od čerta

    Položka č.: 976

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:13

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Don Quijote

    Položka č.: 977

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:14

    pastel, papír, 30,8 x 62,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Položka č.: 978

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:15

    pastel, papír, 1994, 23 x 37 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Kytice lučních květin

    Položka č.: 979

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:16

    kombinovaná technika, papír, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID94 Historie příhozu

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:17

    kvaš, papír, 16,5 x 24 cm

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Položka č.: 981

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:18

    uhel, papír, 31,8 x 23,8 cm, uprostřed přeložený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Karel Hynek Mácha

    Položka č.: 982

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:19

    litografie, 16 x 11,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Létající akty

    Položka č.: 983

    Vyvolávací cena: 280 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:20

    suchá jehla, 17,3 x 12 cm, rám, č. 34/120

    Aktuální cena: 280 CZK (12 €)

    Hory

    Položka č.: 984

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:21

    lept, 12 x 7,8 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • William Nicholson

    (1872-1949)

    Dostihy

    Položka č.: 985

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:22

    kolorovaná litografie, 38 x 38,5 cm, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Alena Nievaldová

    Anežský klášter

    Položka č.: 986

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:23

    suchá jehla, 1973, 24 x 16 cm, sign. PD Alena Nievaldová 73, pasparta

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Hugo Noske

    (1886-1960)

    Na břehu jezera (japanerie)

    Položka č.: 987

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:24

    dřevoryt na japanu, kilem r. 1920, 34 x 22 cm, sign. PD Noske, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Miroslav Nový

    (1913-?)

    Řecký motiv

    Položka č.: 989

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:26

    kvaš, papír, 22,3 x 37,4 cm, sign. PD M. Nový, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Špillara a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Oberthor

    Tři klauni

    Položka č.: 990

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:27

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Oberthor

    V zahradě ptáků ohniváků

    Položka č.: 991

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:28

    litografie, 1973, 24,5 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 73, rám, č. 5/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Koně

    Položka č.: 992

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:29

    litografie, 1981, 11,1 x 20,1 cm, sign. DU K. Oberthor 81, č. 23/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Kůň

    Položka č.: 993

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:30

    litografie, 1973, 15,2 x 12,2 cm, sign. DU K. Oberthor 73, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Ryby

    Položka č.: 994

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:31

    tuš, papír, 1951, 31,6 x 44,3 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 995

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:32

    litografie, 1977, 21,5 x 46 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Kůň s měsícem

    Položka č.: 996

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:33

    litografie, 1994, 14,2 x 7,6 cm, sign. DU K. Oberthor 94, č. 22/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6529 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Noční květy

    Položka č.: 997

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:34

    litografie, 1969, 12,5 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 69, č. 114/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Leonid Ochrymčuk

    (1929-2005)

    Zima

    Položka č.: 998

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:35

    akryl, papír, 59 x 45 cm, PD monogr. L. OCH., rám, vzadu nalepen štítek galerie Dílo s popisem, žák V. Makovského, E. Miléna, F. Doubravy a B. S. Urbana na Masarykově univerzitě v Brně, člen Unie výtvarných umělců, TT klubu výtvar. umělců a teoretiků ad.

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID6050 Historie příhozu

  • Gheorghe Olariu

    Motiv z Tirgu Mures

    Položka č.: 999

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:36

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Historie - list č. 1 (z cyklu Dějiny)

    Položka č.: 1000

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:37

    litografie, 1985, 47 x 64 cm, sign. PD Raimund Ondráček 85, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Werner Opitz

    Galopper II.

    Položka č.: 1001

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:38

    serigrafie, 1975, 52 x 62 cm, sign. PD Werner Opitz 75, č. 3/33, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Viktor Ostapčuk

    Karlův most

    Položka č.: 1002

    Plánované ukončení: 14. 12. 2018 04:39

    olej, tuš, plátno, 2001, 20,3 x 40 cm, sign. PD Vik. Ost., rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná