• Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:35

    lept, 21,5 x 13,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, lehce zažloutlý, zvlněný papír, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladate…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID4577 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malostranská mostecká věž

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:27

    lept, 1943, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD Fleissig 1943, zažloutlý papír, lehce pokrčené kraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6721 Historie příhozu

    Pod Karlovým mostem

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 14:01

    tuš, akvarel, papír, 7,5 x 5,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jožka Anděl

    Orloj na Staroměstském náměstí

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 13:52

    tuš, papír, 1933, 21 x 29,5 cm, sign. LD Jožka Anděl 1933, rám, PN slepotiskové razítko Roeder´s Makart, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Fučík

    (1890-1955)

    Chrám Svatého Mikuláše

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 13:24

    akvarel, uhel, papír, 1940, 47,3 x 35 cm, sign. PD J. Fučík 40, papírová pasparta, vzadu popsáno: Majetek Edy Vodičky, Praha, XVI. , vzadu věnování, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze a Spolku výtvarných umělců severočeských

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Zrzavý

    Krokova dcera Teta

    Položka č.: 1433

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:55

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Zrzavý

    Milosrdný samaritán - studie

    Položka č.: 1432

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:54

    tužka, papír, 6,4 x 4,1 cm, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen sdružení Sursum, skupiny Tvrdošíjných, Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Eduard Zelenka

    Havelský trh

    Položka č.: 1431

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:53

    bromostříbrná fotografie, počátek 80. let, 18 x 23 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Miloš Zeithammel

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 1430

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:52

    kombinovaná technika, papír, 1994, 33,5 x 49 cm, sign. PD M. Zeithammel 94, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Franz Wildt

    (1877-?)

    Portrét mladé ženy

    Položka č.: 1429

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:51

    Odhadní cena: v CZK

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha novoměstský ústav šlechtičen, později všeobecná nemocnice na Novém Městě

    Položka č.: 1428

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:50

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

    Odhadní cena: v CZK

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mick Jagger

    Položka č.: 1418

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:49

    tisk, 84 x 56,3 cm, značeno PD v tisku Andy Warhol, tisk MUMOK Stiftung Ludwig, VBK Wien 2010, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: ID5078 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha klášter augustiánů s kostelem sv. Kateřiny na Novém Městě

    Položka č.: 1427

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

    Odhadní cena: v CZK

  • Bedřich Bernard Werner

    (1690-1778)

    Praha kostel sv. Karla Boromejského

    Položka č.: 1426

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:48

    mědirytina, 20 x 29,5 cm, rám

    Odhadní cena: v CZK

  • Emil Weirauch

    (1909-1976)

    Kytice jiřin

    Položka č.: 1425

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:47

    olej, lepenka, 50 x 40 cm, sign. PD E. Weirauch, rám, malba místy mírně oprýskaná, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. V. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně, člen SČVU, SVU Purkyně a KVU Aleš

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1424

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:46

    serigrafie, 60 x 38,5 cm, sign. PD Eugen Weidlich, při levém horním okraji mimo tisk natržený, pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1423

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:45

    serigrafie, 58 x 43 cm, sign. PD Weidlich, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6024 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1422

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:44

    serigrafie, 1973, 56 x 40,5 cm, sign. PD Eugen Weidlich 1973, 20/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Položka č.: 1421

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:43

    serigrafie, 1973, 64 x 45 cm, sign. PD Eugen Weidlich 1973, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Eugen Weidlich

    (1916-1983)

    Kompozice II.

    Položka č.: 1420

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:42

    serigrafie, 63,5 x 43 cm, sign. PD Eugen Weidlich, 18/50, při levém horním okraji mimo tisk mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID5423 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Before and After

    Položka č.: 1419

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:41

    knižní tisk s autogramem, 24,5 x 18,5 cm, sign. DU Andy Warhol, Antikvariát Dlážděná

    Odhadní cena: v CZK

  • Jitka Walterová

    Šťasný princ

    Položka č.: 1417

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:39

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Otto Waldhaus

    BLLOW-ICE

    Položka č.: 1416

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:38

    fix, akvarel, karton, 49 x 69 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohunká Waageová

    Andělský klavír

    Položka č.: 1415

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:37

    lept, akvatinta, 2010, 20 x 16,5 cm, sign. DU B. Waageová, č.18/150, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Ležící akt

    Položka č.: 1414

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:36

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Vysušil

    (1926)

    Položka č.: 1413

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:35

    litografie, 24,3 x 13,5 cm, sign. DU K. Vysušil , autorský tisk

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Vysušil

    (1926)

    Položka č.: 1412

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:34

    litografie, 1973, 40 x 30 cm, sign. DU K. Vysušil 73, č. 37/100

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Vraný

    (1851-1907)

    Krajina s figurální stafáží

    Položka č.: 1411

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:33

    olej, plátno, 33,5 x 39,5 cm, sign. PD L. Vraný, rám

    Odhadní cena: v CZK

  • Eva Vlasáková

    Malé hrátky IV.

    Položka č.: 1410

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:32

    litografie, 22,8 x 15,8 cm, sign. PD Eva Vlasáková, č. VII/XLV., antiqari.at Radhošťská, žákyně J. Muziky, C. Raynei

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6338 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Vincenc Vingler

    (1911-1981)

    Páv

    Položka č.: 1409

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 21:31

    pastel, papír, 1953, 18 x 25,5 cm, sign. LD Vingler 53, Antikvariát Ostrovní

    Odhadní cena: v CZK