Projekt Šance - Sirotci Indie

V roce 2016 obdržel Projekt Šance nabídku, aby se zapojil do pomáhání sirotkům v Indii, o které všestranně pečuje ašram Ramany Maharišiho v Tadpatri v Indii.
Protože je nám to téma blízké, rozhodli jsme se pomoci.
Před Projektem Šance se na pomoc indickým sirotkům zaměřovali lidé ze sdružení Změň můj osud, kteří k tomu napsali:
Příběhy jednotlivých dětí jsou hodně drsné a smutné. Všechny jsou z extrémně chudých podmínek, z Tadpatri a okolních vesnic. Více než polovina z nich jsou úplní sirotci a zbytek má většinou jednoho rodiče nemocného nebo jinak postiženého. Domov a škola v ašramu jsou pro děti bezpečným přístavem, jsou tam opravdu šťastné. Jsou šťastné i za to, že mohou například pravidelně jíst.
Více informací o tomto projektu naleznete na www.SirotciIndie.cz.
Teď se můžete připojit k pomáhání i Vy.
Vydražíte-li dílo Lászla Sümegha, bude celá částka ihned převedena na účet, který byl v rámci Projektu Šance zřízen na pomoc sirotkům v Indii.
Dílo si můžete prohlédnout po předchozí dohodě. Máte-li o prohlídku zájem, kontaktujte nás laskavě předem, abychom dílo mohli vyzvednout z depozitáře. Kontaktujte Pavla Kozlera, mobil: 721 270 250 nebo info@sance.info.
1. podání aukce probíhá do 13. 12. 2018 do 15.00 hod. na www.galerie-vltavin.cz.
Sálová aukce proběhne 13. 12. 2018 od 17.00 hod. v KAMENNÉM SÁLE, OSTROVNÍ 222/8, Praha 1.
Dražba se řídí vyhláškou Galerie Vltavín. Máte-li zájem o některé dílo, ale nechcete se aukce zúčastnit osobně, kontaktujte Galerii Vltavín a můžete se velmi jednoduše dohodnout na svém zastoupení při dražbě.
Děkujeme Vám. Projekt Šance, ašram Ramany Maharišiho v Tadpatri v Indii a Galerie Vltavín

SEZNAM AUTORŮ


Facebook