• Michal Singer

    Růžový ukřižování

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 12:00

    olejomalba, 200 x 200 cm, sign. LN, Michal Singer je jedním z nejvýraznějších umělců dnešní doby, který se na pozici respektovaného autora vypracoval díky svébytnému stylu a enormní energii. Nejčastěji bývá přirovnáván k novodobému Vincentu van Goghovi, jehož dílo Michal Singer osobně velmi ctí, ale…

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

  • Jaroslav Němeček

    Čtyřlístek

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    kresba, fix, 2019, 31 x 23 cm, sign. PD, Jaroslav Němeček je český ilustrátor, autor komiksu Čtyřlístek. Kromě toho má na svém kontě i jiné komiksy (například Čaroděj Huriáš a Rexík). Dříve také pracoval pro dětský časopis Mateřídouška.

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Martin Rybář

    Vytváření vztahu s dítětem

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    digitální tisk, 26 x 18 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jakub Krejčí

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1991, 38 x 49, 5 cm, sign. PD, č. 32/100, Originální ilustrace, která je součástí nové knihy Alžběty a Vratislava Hláskových.

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Barbora Kepičová

    Chameleoni

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    linoryt, 55 x 70 cm, autorský tisk, Výtvarného vzdělání dosáhla pod vedením svého otce, sochaře Ondřeje Doležala. Věnuje se akvarelové malbě a linorytu. Inspiruje se přírodou.Jakub Krejčí je absolventem scénografie na DAMU. Byl spoluzakladatelem fenomenálního divadelního projektu: „DIVADELNÍ POUŤ“ v…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jiří Kolář

    Motýli

    Položka č.: 64

    barevná litografie, 79 x 66, 7 cm, Jiří Kolář byl v malířství samoukem. Od roku 1980 žil v Paříži, kde byl vysoce ceněn. Ve své tvorbě experimentoval s různými formami koláže. Jeho koláže jsou založeny na dadaistickém principu.

  • Linda Čihařová

    Ve vlasech na schovávanou

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    digitální tisk na papíře, 2009, 60 x 80 cm, sign. vzadu, č. 4/5, I když má tvorba Lindy Čihařové široké rozpětí a kombinuje nová média s klasickými, jednotícím prvkem a hlavním inspiračním zdrojem zůstává krajina a vzájemné vazby s jejími obyvateli. Vychází z land artu a konceptu, ale inspirují ji h…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • František Lederer

    Blízkost a vzájemné povědomí

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. vzadu, O sobě říká: ,Kverulant, na detail zaměřený diletant a podivín s duší altruisty"

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Kateřina Reich

    CUBE přívěsek

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 1.675 CZK (67 €)

    chirurgická ocel + akrylátové sklo, d. 85 cm, velikost kostičky 1, 2 x 1, 2, "Kateřina Reichová pracuje převážně s nadčasovou nerez ocelí a Perspexem, který ručně vybrušuje do tvarů připomínající krystaly. Zaměřuje se na původní autorské šperky a objekty inspirované futuristickým stylem."…

    Aktuální cena: 1.675 CZK (67 €)

  • Denisa Adolfová

    Náramek Motýlí křídla

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    ruční zapravení hrany, . cm, náramek na zápěstí, "Martin Stranka vytváří fotografické scény, ve kterých potírá hranici mezi skutečností a sněním. Fotografii vnímá jako prostor, kde nachází čistou rovnováhu a klid. Svou práci častokrát připodobňuje k osobnímu deníku. Originálně pracuje s výtvarn…

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Martin Stranka

    10 Years

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    monografie, . cm, signováno, Salon založila Petra Měchurová v roce 2001 a najdete ho v Králodvorské ulici v historickém centru Prahy. Přivítá vás útulná atmosféra historického domu skloubená s moderním a funkčním designovým interiérem, kde se vám bude dobře relaxovat. V salonu o vás pečuje 16 kadeřn…

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Salon Petra Měchurová

    Dárkový poukaz do kadeřnictví

    Položka č.: 58

    Dámský střih a foukaná; Pánský střih a foukaná; Foukaná; Barvení;Odbarvování a stahování; Preparace; Melíry; Narovnání vlastů; Společenský účes; Rituály salonu - hloubková péče; Poradenství, . cm

  • Václav Rubišar

    Triko - Bordel

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 990 CZK (40 €)

    eko bavlna, ruční kresba, velikost L, . cm, O sobě říká: "Pokud Vás zajímá, proč jsem zvedl ten svůj lenivý zadek a dal se do díla, je to proto, že mám SEN a tím je vyrábět samé originály. Kvalitně, ručně a s ohledem k životnímu prostředí. To prostě musí VEN."

    Aktuální cena: 990 CZK (40 €)

  • Filip Dobias

    UN - DEUX - TROIS

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    sklo, ručně foukané a broušené sklo, pokovené, v. 24, p. 15 cm, Mladý umělec Filip Dobias si během krátké doby dokázal získat významné postavení na současné sklářské scéně u nás i v zahraniční, kde mu v Japonsku uspořádala samostatnou výstavu galerie T. I. G. A. Již během studií získal cenu Ludwiga …

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Jiří Poborák,

    Záhadné příběhy Čtyřlístku 4

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    dětská kniha, . cm, signováno, věnování autora, Jiří Poborák je od roku 1992 redaktor časopisu Čtyřlístek a v letech 2010 až 2011 (čísla č. 481 až 520) byl jeho šéfredaktorem.

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Filip Nízký

    Vzkaz

    Položka č.: 54

    tavené sklo, broušené, patinované, 28 x 17 x 9 cm, Filip Nízký se začal v 90. letech zabývat sochařstvím, malířstvím a konceptuálními instalacemi. Od roku 1999 pracuje samostatně ve vlastním design studiu. Spolupracuje se společností Moser.

  • Martin Žampach

    Vázička zelená WAVE

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    PLA - biopolymer, 3D tisk, v. 20 cm, "Martin Žampach v roce 2006 dokončil studium průmyslového designu na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně, během něhož strávil stáž na Akademii umění v polském Krakově. Jeho práce se soustředí na průmyslový design, nicméně velkou část času věnuje designu skla pro…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Hana Polívková

    Náušnice Twisted

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    pozlacené stříbro Ag 925/1000, odlévaní do ztraceého vosku, 0, 8 x 0, 8 x 0, 8 cm, Hana Polívková tvoří jak umělecké autorské šperky, tak designové šperky i šperky na zakázku. Spojujícím motivem všech šperků je pro ni příroda, lidskost a koloběh života.

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Vladimír Suchánek

    Osamění III.

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    barevná litografie, 71 x 50, 5 cm, sign. uprostřed, "Akademický malíř Vladimír Suchánek, je pokládán za mistra barevné litografie a předního českého grafika druhé poloviny 20. století. Do roku 2016 uspořádal sto sedmdesát samostatných výstav v České republice i v zahraničí a zúčastnil se téměř…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Magdalena Bláhová

    El Cotillo, Fuerteventura, 2014

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    fotografie, ambda C-print, 96, 5 x 66, 5 cm, Magdalena Bláhová je jednou z fotografek, která svojí tvorbou posunula hranice současné české fotografie. Ve svých snímcích zachycuje život ve čtvrti, ve které žije a skládá z nich svůj příběh.

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Václav Bláha

    Depozitář chaosu

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    kombinovaná technika, papír, 2017, 37 x 26 cm, sign. vzadu, Václav Bláha nejvíce maluje figurární náměty. Patří k těm umělcům, kteří se neomezují pouze na obrazovou tvorbu, ale snaží se pro každé téma najít určitou formu. Pokud jde v obraze o humánní téma, použije figuru. Když chce vytvořit vytvořit…

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • František Lederer

    Světlo mezi jahodníky

    Položka č.: 48

    olej, plátno, 70 x 100 cm, sign. vzadu, O sobě říká: ,Kverulant, na detail zaměřený diletant a podivín s duší altruisty"

  • Denisa Adolfová

    Náramek Motýlí křídla (lesklý)

    Položka č.: 47

    ruční zapravení hrany, . cm, náramek na zápěstí, "Co o sobě říká: ""Vystudovala jsem oděvní design v Paříži (ESMOD International Paris). Po dobu studií jsem spolupracovala s módním domem SAGA FURS, pro který jsem vytvořila kolekci kožichů a doplňků, prezentovaných na módní přehlíd…

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Martin Stranka

    10 Years

    Položka č.: 46

    unikátní signovaná kniha fotografií, . cm, "Martin Stranka vytváří fotografické scény, ve kterých potírá hranici mezi skutečností a sněním. Fotografii vnímá jako prostor, kde nachází čistou rovnováhu a klid. Svou práci častokrát připodobňuje k osobnímu deníku. Originálně pracuje s výtvarnou fot…

  • Petr Jasinski

    Dárkový poukaz na večeři

    Položka č.: 45

    večeře s autorem knihy Rozšířená rodina a 2 signované knihy, . cm, Petr Jasinski je lektor a konzultant v oblasti komunikace a řečnických dovedností. Rovněž je také autorem knihy Rozšířená rodina, která vám ukáže proč a jak vybudovat tzv. rozšířenou rodinu, tj. jak se o výchovu podělit s lidmi okolo…

  • Sideshow Toys

    Superman - busta v životní velikosti 1 : 1

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    limitovaná sběratelská edice, pryskiřice, v. 76 cm, 79/1500 ks, váha 8, 16 kg

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Václav Rubišar

    Triko - Ke hvězdám

    Položka č.: 43

    Aktuální cena: 990 CZK (40 €)

  • Martin Žampach

    Vázička modrá SPIRAL

    Položka č.: 42

  • Milan Pekař

    Váza Volume Metallic 2

    Položka č.: 41

    porcelán, v. 24, p. 15 cm, "O svém díle říká: ""Váza vzniká odléváním porcelánu do sádrové formy. Unikátní je však glazura s metalickými krystaly. Růst krystalů je docílen kombinací správné teploty a chemickým složením glazury. Pro kolekci Metallic mi byla inspirací čínská glazura te…

  • Rudolf Janák

    „Počítajte so mnou

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    akryl, plátno, 90 x 100 cm, sign. PD, "Rudolf Janák ve své tvorbě spojuje abstraktní formálnost s reálnou skutečností, čímž vzniká přirozená autentická zpověď každodennosti. Obrazy charakterizují malířské protipóly: kresebnou linku a podrobné zpracování detailů střídají hrubé tahy štětcem. Ta…

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)