Výtvarné umění 19. - 21. století (162. aukce) - sálová část

První podání nebo-li limitování probíhá až do 13. 12. 2018 do 15:00.

Výsledky aukce budou rozeslány následující den tj. 14. 12. 2018

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Zelený anton

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Ukončení prvního podání: 13. 12. 2018 15:00

    litografie, 2015, 14,4 x 51,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 15, č. 83/170, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železniční most

    Položka č.: 154

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Nádraží

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Železnice v zimě

    Položka č.: 156

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    100. výročí

    Položka č.: 157

    litografie, 2001, 26,4 x 37,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 2001, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Poslední dražitel: ID5559 Historie příhozu

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Koleje v zimě

    Položka č.: 159

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled z okna

    Položka č.: 160

    litografie, 1996, 37,6 x 32,3 cm, sign. PD Jiří Bouda 96, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pohled na kostelní věž

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 2011, 21 x 15,8 cm, sign. PD Jiří Bouda 11, autorský tisk, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michael Rittstein

    Podvodní svět

    Položka č.: 162

    litografie, 2011, 48 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Život začíná v šedesáti

    Položka č.: 163

    litografie, 2011, 49 x 69 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Vagon

    Položka č.: 164

    litografie, 2011, 49 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Slepice jako krajina

    Položka č.: 165

    litografie, 2010, 49,5 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Polom

    Položka č.: 166

  • Michael Rittstein

    Podivná evoluce

    Položka č.: 167

    litografie, 2010, 72 x 50,7 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Potřeba něhy

    Položka č.: 168

    litografie, 2010, 71 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Břemeno

    Položka č.: 169

    litografie, 2011, 66 x 45 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Skupina Brutus

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    litografie, 2015, 81 x 55 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 42/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Nerovný souboj

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    litografie, 2009, 37,5 x 53,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2009, č. 48/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Quai des Grands - Augustins v Paříži

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    akvatinta, 1910, 34,8 x 44,9 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Quai d´Anjou v Paříži

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    akvatinta, 1924, 30 x 39,5 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: ID6711 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Ptáčník na trhu (z Verony)

    Položka č.: 174

    barevný lept, 1906, 32,2 x 39,7 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Poslední dražitel: ID5564 Historie příhozu

  • František Tavík Šimon

    (1887-1942)

    Kluziště pod Karlovým mostem

    Položka č.: 175

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    lept, 1916, 14 x 15,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Starý most Lestacade v zimě

    Položka č.: 176

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    barevný lept, 1909, 17 x 26 cm, sign. PD TF. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Tavík František Šimon

    (1877-1942)

    Studie postavy (Hospoda u Kučerů)

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    tužka, papír, 1903, 18,5 x 27,2 cm, oboustranná kresba, lehce zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře drobné skvrny, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Bukinisté

    Položka č.: 178

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    akvatinta, 37,2 x 32,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Původně malíř, záhy místo malby ho zaujala grafika, které zasvětil celý život. Jeho grafické listy v této oblasti patří mezi mistrovská díla. Upoutal na sebe pozornost souborem grafických listů, lepty a litografiemi s pražskými, pařížskými …

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Gondoly v Benátkách

    Položka č.: 179

    akvatinta, 31,2 x 40,9 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Poslední dražitel: ID4093 Historie příhozu

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 180

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Rybář na Seině

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mikulášský trh na Karlově mostě

    Položka č.: 182

    akvatinta, 37,2 x 32,4 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní