Zimní motivy

Mimořádná aukce s datem ukončení 27. 12. 2018

  • Jana Reinerová

    Zámecký park v zimě (Chlum)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:00

    litografie, 12 x 22,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 24/58, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní schody na Kampu

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:05

    litografie, 34 x 24,6 cm, sign DU Jana Reinerová , č. 38/44, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Emler

    (1912)

    Zimní pohádka

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:15

    litografie, 15 x 10,5 cm, sign. PD František Emler, č. 44/100

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Bergerová

    Přání II

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:20

    suchá jehla, 2004, 7 x 7 cm, sign. PD Jana Bergerová 04, č. 42/100

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní zámecké schody

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:25

    litografie, 8 x 10 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 103/180, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní dům J. Muchy

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:30

    litografie, 7 x 11 cm, sign. PD Jana Reinerová, č. 113/150, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:35

    olej, sololit, 50 x 72 cm, sign. PD (?)

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Frank?

    Zimní zahrada

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:40

    olej, dřevo, 1941, 35,8 x 48 cm, sign. PD Göthl FranKr 41, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Sněhová vánice

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:45

    tuš, kvaš, papír, 16,3 x 11,3 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní nálada

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:50

    kombinovaná technika, plátno, 21 x 20,5 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Kamila Ženatá

    Strom v zimě

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 17:55

    olej, plátno, 2003, 24 x 32 cm, sign. vzadu Kamila Ženatá 2003, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:00

    olej, karton, 47,5 x 63,5 cm, rám

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jana Reinerová

    Zimní - Ke Kampě

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:05

    kombinovaná technika, plátno, 24 x 30 cm, sign. PD Reinerová, rám, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Martin Velíšek

    (1963)

    Ježíšek Fritz

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:10

    litografie, 2016, 42,5 x 30 cm, sign. PD M. Velíšek 2016, č. 29/60, žák prof. S. Libenského a J. Svobody na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jana Reinerová

    Jihočeský sníh

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:15

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 4/62, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Josef Brož

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:20

    kombinovaná technika, tempera, tuš, 46 x 60 cm, sign. PD Brož, rám

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • František Tavík Šimon

    (1877-1942)

    Náměstí v Kroměříži v zimě

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:25

    lept, 1925, 29 x 34 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Josef Ruszelák

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:30

    olej, sololit, 1984, 30 x 20,8 cm, sign. DU J. Ruzselák 84, rám, studium SUPŠ v Uherském Hradišti, člen UVU, člen skupiny 5+2, Sdružení Q Brno, Sdružení českých grafiků F. Kupky, člen SVUM Hodonín

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Břetislav Menčík

    (1883-?)

    Zimní vesnice

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:35

    olej, karton, 1923, 45,5 x 62 cm, sign. PD B. Menčík 23, rám

  • Jan Otava

    (1950)

    Zimní okno

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 720 CZK (29 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:40

    suchá jehla, 1999, 13 x 10 cm, sign. PD Jan Otava 99, č. I/25, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 720 CZK (29 €)

  • Antonín J. Bobek (Boura)

    (1904-?)

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:45

    olej, plátno, 1933, 38 x 51 cm, sign. PD A. J. Boura 33, rám, lehce poškozeno

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alfons Mucha

    (1860-1939)

    Champenois: Série 2 - Zima

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:50

    litografie, 9,4 x 14 cm, rám, na rámu drobné oděrky, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem monumentální „Slovanské epopeje“

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2880 Historie příhozu

  • J. Vysloužil

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 18:55

    olej, dřevo, 1936, 21,3 x 28,3 cm, sign. PD J. Vysloužil 36, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:00

    olej, karton, 29 x 37,5 cm, sign. PD , rám

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vladimír Boudník

    (1924-1968)

    Příjemné vánoce

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:05

    lept, 1955, 8,8 x 15 cm, sign. PD Vladimír Boudník 1955 XII., rám, studium na Státní grafické škole v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • L. Kučera

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:10

    pastel, papír, 19 x 27 cm, sign. PD Kučera, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Zima

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:15

    olej, karton, 50 x 66 cm, sign. PD Fr. Sylv. Toman, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jan Blažek

    (1920-?)

    Zimní cesta

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:20

    olej, karton, 1964, 33 x 70 cm, sign. PD J. Blažek 64, rám

  • Bedřich Peroutka

    (1880-1953)

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:25

    olej, karton, 26 x 33 cm, sign. PD Bedř. Peroutka, rám

  • Pravoslav Nesrovnal

    Zimní pole

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 27. 12. 2018 19:35

    tempera, lepenka, 2005, 53 x 62 cm, sign. PD Nesrovnal 2005, rám, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)