• Jiří Načeradský

    Dva atleti (oboustranná kresba)

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:18

    akvarel, pastel, tuš, papír, 1998, 68 x 49 cm, sign. PN Načeradský 98, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Venuše

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:10

    akvarel, tuš, papír, 2006, 33,5 x 48 cm, sign. PD Načeradský 2006, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jiří Načeradský

    Běžec

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:06

    kvaš, tuš, papír, 1993, 29,5 x 21 cm, sign. uprostřed Načeradský 93, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 3

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:04

    kvaš, tuš, papír, 1989, 29,5 x 21 cm, sign. PD Načeradský 89, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Lubomír Typlt

    (1975)

    Výzva

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:00

    tempera, papír, 2018, 49,5 x 69,5 cm, sign. LN Typlt 2018, rám

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • 10 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:20

    mince, 1928, stav: 1/1

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • 10 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    mince, 1928, stav: 1/1

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • 10 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:16

    mince, 1928, stav: 0/0

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • 10 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:14

    mince, 1954, stav: 0/0

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • 50 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:12

    mince, 1947, stav: 1/1

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • 50 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    mince, 1947, stav: 0/0

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • 50 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:08

    mince, 1947, stav: 0/0

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • 100 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    mince, 1948, stav: 0/0, dr. hr.

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • 10 Koruna

    (1881-1955)

    Československo

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    mince, 1954, stav: 0/0

    Aktuální cena: 101 CZK (5 €)

  • Stříbrná medaile

    (1881-1955)

    Československo

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:02

    medaile, 1928, stav: 0/0

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • 2 Dukát

    (1881-1955)

    Československo

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    mince, 1928, stav: 0/0, zcela nep. hr.

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lávka

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 20:09

    ofset, 1983, 38 x 29 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, č. 171/200, soukromé studium

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lavičky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 08. 2019 20:08

    ofset, 28 x 22 cm, sign. PD Karel Chaba, rám, č. 31/36, soukromé studium

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý v Mánesu

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:56

    autorizovaný tisk fotografie, 1963, 24,8 x 17,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    S. Dalí s fotografiemi (na šířku)

    Položka č.: 56

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:55

    autorizovaný tisk fotografie, 1969, 17,5 x 25,9 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Autoportrét v ateliéru 1951

    Položka č.: 52

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:54

    autorizovaný tisk fotografie, 1951, 21,7 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Autoportrét s herečkou

    Položka č.: 54

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:53

    autorizovaný tisk fotografie, 1957, 24,2 x 18,1 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Autoportrét, 1942

    Položka č.: 53

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:52

    autorizovaný tisk fotografie, 1942, 23,8 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Položka č.: 51

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:50

    autorizovaný tisk fotografie, 1960, 24,3 x 18,2 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Josef Sudek a Sonja Bullaty

    Položka č.: 50

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:49

    autorizovaný tisk fotografie, 1976, 17,5 x 24,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Zátiší u J. Zrzavého

    Položka č.: 49

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:48

    autorizovaný tisk fotografie, 1969, 25,2 x 17,6 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý, 1955

    Položka č.: 47

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:46

    autorizovaný tisk fotografie, 1955, 23,7 x 17,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý s Kleopatrou 1955

    Položka č.: 46

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:45

    autorizovaný tisk fotografie, 1955, 16,4 x 21,8 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a s…

    Aktuální cena: 2.050 CZK (82 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Zrzavý - cigareta

    Položka č.: 45

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 07. 2019 19:44

    autorizovaný tisk fotografie, 1944, 23 x 17,7 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a spr…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Chochola

    (1923-2005)

    Jan Werich na Kampě (valí oči)

    Položka č.: 42

    autorizovaný tisk fotografie, 1975, 25,3 x 18 cm, značeno zezadu Václav Chochola archive, autorizovaný laserový tisk na ušlechtilém papíře velikosti A4. Podkladem je originální fotografie z původního negativu z archivu V. Chocholy. ( Archiv B&M Chochola ) – Blanka a Marek Chochola - Majitelé a spr…

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)