Grafické listy

t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Vladimíra Sedláková

    Hladina leží v hladině

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:31

    počítačová grafika, 2006, 31,9 x 31,8 cm, sign. DU Vladimíra Sedláková 2006, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimíra Sedláková

    Hladina leží v hladině

    Položka č.: 153

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:32

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Pýcha

    (1914-1988)

    Rudolfův pramen v Mariánských Lázních

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:33

    litografie, 33,8 x 48 cm, sign. PD Josef Pýcha, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka a C. Boudy na ČVUT v Praze, poté soukromé studium u J. Dědiny

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Peter Dvorak

    Odraz

    Položka č.: 155

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:34

    lept, 1977, 39,5 x 30 cm, sign. PD Dvorak 77, č. 34/49, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vojtěch Jiřička

    Krychle

    Položka č.: 156

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:35

    serigrafie, 50 x 45 cm, sign. PD Jiřička, č. 40/55, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Weidlicha na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Kubišta

    (1884-1918)

    Prosba (Nedokončený dřevoryt)

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:36

    kniha s dřevorytem, 1915, 24,7 x 15,5 cm, tato monografická studie o malíři Bohumilu Kubištovi byla napsána a redigována F. Kubištou, korekturu provedl prof. dr. Eugen Dostál. Dílo vydal S. V. U. Mánes v Praze a František Kubišta v Brně. Úprava F. Kalába. Vydáno 600 výtisků., poškozená vazba, obálka…

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Toyen (Marie Čermínová)

    (1902-1980)

    André Breton: La Lampe dans L´Horloge

    Položka č.: 158

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:37

    litografie, 17,1 x 10 cm, PD značeno na kameni Toyen, rám, vydal Robert Marin, Paříž, 1948, náklad 350 výtisků, tento má č. 180

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Secret Mountair

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:38

    lept, 33 x 39,7 cm, sign. DU Sovák, č. 70/100, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, skupiny Exil a Skupiny G

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Dvojice

    Položka č.: 160

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:39

    litografie, 1988, 55 x 38 cm, sign. PD J. Šerých 88, rám, č. 28/80, na rámu drobná poškození, studoval u prof. V. Vorlíčka a J. Kirchnera na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Jablonci nad Nisou a na Střední výtvarné škole v Turnově, žák prof. V. Rady na AVU, prof. V. Pukla ve speciální grafické škol…

  • Jiří Šalamoun

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:40

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:41

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Klára Trnková

    Divka v okně

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:42

    litografie, 1985, 47 x 32,5 cm, sign. PD Klára Trnková 85, autorský tisk, žákyně J. Nováka, A. Hoffmeistera, M. Hegara a M. Jágra na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Vladimír Novák

    Postavy

    Položka č.: 164

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:43

    litografie, 1989, 44,5 x 33,3 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, žák A. Paderlíka, člen Volného sdružení 12/15, Pozdě, ale přece a SVU Mánes

  • Eva Natus Šalamounová

    Dům v noci

    Položka č.: 165

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:44

    litografie, 1979, 43 x 32,3 cm, sign. DU Eva Natus - Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Tři ženy

    Položka č.: 166

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:45

    litografie, 1980, 32 x 26,8 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

  • Eva Natus Šalamounová

    Manéž se lvem

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:46

    litografie, 1990, 55,7 x 39 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:47

    litografie, 1976, 44,3 x 31,2 cm, sign. DU Eva Natus-Šalamounová, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Eva Natus Šalamounová

    Hostina

    Položka č.: 169

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:48

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Požehnání

    Položka č.: 170

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:49

    litografie, 47,8 x 45,5 cm, sign. DU O. Jelínek, autorský tisk, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

  • Jiří Šalamoun

    Sv. Jeroným

    Položka č.: 171

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:50

    litografie, 1981, 29,6 x 40,9 cm, sign. DU Jiří Šalamoun 81, žák prof. V. Silovského a V. Pukla na AVU v Praze, prof. A. Kapra a G. K. Müllera na Vysoké škole grafiky a knižního umění v Lipsku, člen SČUG Hollar

  • Cyril Bouda

    Šaman

    Položka č.: 172

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:51

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    Položka č.: 173

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:52

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    Položka č.: 174

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:53

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    Položka č.: 175

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:54

  • Josef Liesler

    Záhadná skříň na břehu jezera

    Položka č.: 176

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:55

    litografie, 1991, 32 x 43 cm, sign. PD Liesler 91, č. 93/140, vzadu popsáno, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Ivo Holý

    Dirigent

    Položka č.: 177

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:56

    litografie, 1967, 26 x 13,8 cm, sign. PD Holý Ivo 67, autorský tisk, žák prof. K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    V kavárně

    Položka č.: 178

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:57

    litografie, 1951, 44 x 62 cm, sign. PD Václav Hejna 1951, autorský tisk, DU věnování: Panu Svobodovi na památku Václav Hejna 1951, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG…

  • Jan Mikeš

    Bitva

    Položka č.: 179

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:58

  • Irena Třísková

    (1967)

    Beránci

    Položka č.: 180

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:59

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Noční Praha

    Položka č.: 181

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 13:00

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)