• Josef Váchal

    (1884-1969)

    PF 1938 Paulusovi

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:38

    dřevoryt, 1937, 10,4 x 10,2 cm, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus "Soupis knižních značek J. Váchala" v nákla…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Dvořan a gejša pod třešní (Triptych)

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:40

    3x japonský dřevoryt, 35 x 78,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kiyonaga

    Shunga

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:42

    japonský dřevořez, 1900, 12 x 67 cm, rám, lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:44

    japonský dřevoryt, 18,8 x 27,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 17:46

    japonský dřevoryt, 19,3 x 24,2 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Problém s kotelnou

    Položka č.: 19669

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2015, 125 x 100 cm, sign. PD Grimmich 15, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Konec světa II

    Položka č.: 19670

    Vyvolávací cena: 21.500 CZK (860 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2017, 50 x 40,3 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 21.500 CZK (860 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alén Diviš

    (1900-1956)

    Zazděná (E. A. Poe - Sud vína amontilladského)

    Položka č.: 19665

    Vyvolávací cena: 390.000 CZK (15.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    uhel,pastel,papír, 76 x 56 cm, rám, Ilustrace k povídkám E.A. Poea, Vpředu popsáno autorem, přiloženo odborné posouzení PhDr. Jaromíra Zeminy,Dílo velmi významného, nesnadno zařaditelného českého solitéra, který většinu svého života prožil v zahraničí. Tvořil např. v Paříži, kde se jeho malba nese v…

    Aktuální cena: 390.000 CZK (15.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matyska

    (1977)

    Zelená noc

    Položka č.: 19656

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Akt

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 830

    Položka č.: 19659

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 41 x 65 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Holub

    (1976)

    Don Patizón

    Položka č.: 19661

    Vyvolávací cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    acrystal, 2015, v. 72,5 cm

    Aktuální cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Z cyklu Domeček pro panenky I

    Položka č.: 19666

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie barevná, 35,7 x 45,7 cm, PD monogr. IM, rám, č. 1/10

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 19639

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 65 x 85 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, krásná práce tradičního českého krajináře navazujícího na českou realistickou krajinomalbu 19. a 1 poloviny 20. století. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské Akademii výtvarného umění, kde si prošel klasickou krajinářskou průpravou. Olejomalba …

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Zimní krajina

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 93, 5 x 114 cm, sign. PD K. Schadt, rám, malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Dialog I.

    Položka č.: 19673

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, sololit, 1969, 64,5 x 39,5 cm, sign. DU Malát 69, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana a K. Lidického na PedF UK v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole č. 805

    Položka č.: 19620

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 45 x 30 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 14/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Slon

    Položka č.: 19618

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 50x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2014, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Sekal

    (1923-1998)

    Spleť

    Položka č.: 19675

    Vyvolávací cena: 188.000 CZK (7.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    měď, sklo, dřevo, železo, 1973-1982, 39 x 40,5 cm, rám, Zbyněk Sekal patří k umělcům modernistické generace šedesátých let. Jeho tvorba, jež započala na přelomu třicátých a čtyřicátých let, trvala až do jeho smrti v roce 1997 a byla ovlivněna mnoha vlivy. Přes všechny dobové vlivy si ale dokázala ud…

    Aktuální cena: 188.000 CZK (7.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Domek

    Položka č.: 19668

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 1977, 25,5 x 32 cm, sign. PD Valter K. 77, rám, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Obora

    Položka č.: 19667

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, sololit, 1992, 30,5 x 39,5 cm, sign. PD Valter 92, rám, tento umělecky nekonvenční malíř se prosadil také jako grafik a fotograf. Po druhé světové válce se jeho hlavním tématem stala krajina, příroda. Na tvorbě z tohoto období je dodnes oceňováno jeho nesmírně originální vidění světa, které do…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (1.920 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Borový remízek

    Položka č.: 19640

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, karton, 36 x 50 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář I

    Položka č.: 19619

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Portrét Merlíny

    Položka č.: 19677

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, kresba, papír, 59 x 41,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Ladislav Novák

    (1925-1999)

    Les souvenirs

    Položka č.: 19676

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, kresba, papír, 27,7 x 55,5 cm, člen TT klubu, člen Sdružení Q

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 60 x 60 cm, vzadu monogr. X. H, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Pocta Janu Palachovi

    Položka č.: 19616

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1969, 64 x 49 cm, PD monogr. *69, č. 22/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • MICL

    (1969)

    Noční let

    Položka č.: 19599

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2015, 60 x 45 cm, sign. PD MICL 15, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19664

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. na rubu, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook