Grafické listy

t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Jan Tichý

    Leden

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:31

    litografie, 13 x 16,2 cm, sign. PD J. Tichý 2000, pasparta, 32/200, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Tichý

    Duben

    Položka č.: 33

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:32

    litografie, 13,5 x 16 cm, sign. PD J. Tichý 2000, pasparta, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Tichý

    Květen

    Položka č.: 34

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:33

    litografie, 13 x 16 cm, sign. PD J. Tichý 2000, pasparta, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Votruba

    Heartbreak comics

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 2.650 CZK (106 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:34

    litografie, 31,5 x 53 cm, sign. PD Jiří Votruba, č. 39/40, žák prof. J. Kándla na ČVUT v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 2.650 CZK (106 €)

    Vzpomínka na katedrálu

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:35

    litografie, 2009, 20,1 x 26,1 cm, sign. PD nečitelně, 9/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID434 Historie příhozu

  • Martin Bouda

    Pražské probuzení

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:36

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Rvačka píárů

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:37

    linoryt, autorský bezrastrový ofset, 2009, 31,5 x 42 cm, sign. PD Sylvie Kořánková 2009, 2/20, ilustrace ke knize Nemám tě mít rád, mám tě prodat (2009, diplomová práce na VŠUP), oceněno hlavní cenou v celostátní soutěži grafika roku 2009 v kategorii autorská kniha (Grapheion), 3. cena Arny Sáňka Ne…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jana Reinerová

    Okno od J. Muchy na Hradčanské

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:38

    litografie, 42,5 x 32 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 14/70, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Michael Rittstein

    Remizek

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:39

    litografie, 1996, 48,5 x 64,5 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 26/40, soupis Hédervári č. 103, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Michael Rittstein

    Sukně

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:40

    litografie, 1996, 64,5 x 49 cm, sign. PD M. Rittstein 96, č. 22/50, soupis Hédervári č. 104., v rohu natržený papír, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Jiří Votruba

    Things will never be the same

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:41

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Ewa Nemoudry

    Bienvenue au club

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:42

    litografie, 35 x 54,5 cm, sign. PD E. Nemoudry, 44/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jan Hrnčárek

    (1918-2009)

    Beskydy

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:43

    litografie, 1990, 34,5 x 55,5 cm, na zadní straně popsáno tiskařem Hrnčárek S. V. 90, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák O. Schüllera, prof. O. Nejedlého, V. Sychry, J. Lieslera a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petra Václavová

    Položka č.: 45

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:44

    litografie, 1999, 48,5 x 32,5 cm, sign. PD Petra Václavová 99, 7/20, ze sbírky prací studentů (a pedagogů) Střední umělecké školy grafické v Jihlavě v letech 1997-2001 (nultý ročník přípravka na Akademii), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • monogramista MR

    Strom

    Položka č.: 46

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:45

    linoryt, 58 x 44 cm, monogr. PD MR, autorský tisk, při okrajích utržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Stavba zdymadla

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:46

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:47

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Miroslav Pošvic

    Božská komedie

    Položka č.: 49

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:48

    barevná litografie, 2005, 51 x 63 cm, sign. PD Miroslav Pošvic 2005, č. 8/16, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Miroslav Pošvic

    Mrknutí oka

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:49

    barevná litografie, 2005, 44 x 36,5 cm, sign. PD Miroslav Pošvic 2005, č. 17/20, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Rozechvělá

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:50

    litografie, 2007, 71 x 55 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 7/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • Jana Reinerová

    Pokoj s krbem (u Jana Muchy)

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:51

    litografie, 43,7 x 32,6 cm, sign DU Jana Reinerová , č. 26/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Andrea Forsterová

    Nadvláda dikobraza

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:52

    litografie, 2004, 45 x 59,5 cm, sign. Andrea Forsterová 2004, č. 18/100, studium na AVU Praha /1978-1984/, ateliér prof. Karla Součka

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jiří Novotný

    Finále

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:53

    litografie, 1984, 1984, 64 x 47 cm, sign. PD Jiří Novotný 1984, č. 32/60, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Jiří Novotný

    Příběh

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 2.950 CZK (118 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:54

    litografie, 1986, 59 x 48 cm, sign. PD Jiří Novotný 1986, č. 19/25, studium na SUPŠ v Praze, žák prof. J. Nováka, F. Muziky a M. Hegara na VŠUP tamtéž, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 2.950 CZK (118 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Modelka s čínským obchodníkem

    Položka č.: 56

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:55

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohdan Dušek

    (1981)

    K.O.

    Položka č.: 57

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:56

    linoryt, 38,2 x 43,8 cm, sign. PD Bohdan Dušek, 5/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VOŠ Václava Hollara v Praze, poté na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Jealouse (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 58

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:57

    serigrafie, 2004, 100 x 70 cm, signováno na zadní straně Sylvie Kořánková 2004, 1/6, II. místo za cyklus serigrafií v soutěži T-mobile pro mlade grafiky Perspektivy, žákyně Juraje Horvátha a Michaely Kukovičové na VŠUP v Praze, absolvovala zahraniční stáž na Universität der Berlin

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    All of You (z cyklu Street Art, Draci I - V)

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:58

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Sylvie Currin Kořánková

    (1982)

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 10:59

  • Jaroslav Chudomel

    Strom u cesty

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:00

    dřevořez, 1978, 47,5 x 57 cm, sign. PD J. Chudomel 78, 17/25, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6673 Historie příhozu