• Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Krajina s kameny

    Položka č.: 187568

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:08

    litografie, 32,3 x 43 cm, sign. DU Ctirad Stehlík, rám, č. 62/87, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 187979

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:09

    litografie, 1958, 33,5 x 45 cm, sign. PD K. Oberthor 58, rám, č. 53/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • A. Čulkov

    Pohádka

    Položka č.: 189403

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:10

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • A. Čulkov

    Medvěd

    Položka č.: 189404

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:11

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Maska

    Položka č.: 191492

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:12

    litografie, 53,5 x 37,5 cm, sign. PD Roučka, rám, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Na poli

    Položka č.: 196141

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:13

    dřevoryt, 25 x 34,5 cm, monogr. v desce LD A.M., zažloutlý, zašpiněný papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Běs

    Položka č.: 196143

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:14

    serigrafie, 1981, 51,6 x 40,5 cm, sign. DU Hořánek 81, č. 17/29, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

  • Vávra

    Kůň s povozem

    Položka č.: 196526

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:15

    pastel, papír, 1925, 25 x 20,5 cm, sign. PD Vávra Paříž 1925, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Akt ženy

    Položka č.: 198059

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:16

    litografie, 1942, 28 x 20 cm, sign. LD j. Obrovský 1942, rám, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

  • Ernst Deutsch

    Ranní pošta

    Položka č.: 198603

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:17

    tuš, papír, 26 x 14 cm, sign. LD Deutsch, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Pučelík

    (1915-?)

    Položka č.: 198626

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:18

    olej, překližka, 29 x 41 cm, sign. PD VPučelík, rám, malba místy poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pavlík

    (1939-1993)

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 198846

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:19

    olej, sololit, 1970, 38 x 59,5 cm, sign. PD J. Pavlík 70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Beneše na Střední výtvarné škole v Praze, prof. A. Hoffmeistera na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslav Trnka

    (1924-1986)

    Kytice růží

    Položka č.: 198901

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:20

    pastel, papír, 44 x 28 cm, rám, vzadu štítek s popisem a věnování, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen JUV

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Mehl

    Položka č.: 199093

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:21

    lept, 1964, 27,6 x 22,5 cm, sign. PD Jan Mehl 1964, č. 4/10, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a W. Nowaka na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny B 7, SVU Aleš ad.

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Jan Mehl

    Položka č.: 199094

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:22

    lept, 1962, 29,2 x 20,4 cm, sign. PD Jan Mehl 1962, č. 4/10, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a W. Nowaka na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny B 7, SVU Aleš ad.

  • Jan Mehl

    Město

    Položka č.: 199095

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:23

    lept, 1965, 29,7 x 20,8 cm, sign. PD Jan Mehl 1965, č. 9/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a W. Nowaka na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny B 7, SVU Aleš ad.

  • Jan Mehl

    Položka č.: 199096

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:24

    lept, 1966, 30,8 x 20,5 cm, sign. PD Jan Mehl 1966, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a W. Nowaka na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny B 7, SVU Aleš ad.

  • Jan Mehl

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 199145

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:25

    lept, 1963, 28,7 x 20,8 cm, sign. PD Jan Mehl 1963, č. 7/10, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a W. Nowaka na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny B 7, SVU Aleš ad.

  • Jan Mehl

    Položka č.: 199148

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:26

    lept, 1960, 29,5 x 17,5 cm, sign. PD Jan Mehl 1960, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a W. Nowaka na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny B 7, SVU Aleš ad.

  • Jan Mehl

    Položka č.: 199149

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:27

    lept, 1963, 30 x 20,3 cm, sign. PD Jan Mehl 1963, 1963, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a W. Nowaka na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny B 7, SVU Aleš ad.

  • Jan Mehl

    Položka č.: 199150

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:28

    lept, 1960, 29,3 x 20,3 cm, sign. PD Jan Mehl 1960, č. 7/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a W. Nowaka na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny B 7, SVU Aleš ad.

  • Jan Mehl

    Položka č.: 199151

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:29

    lept, 1962, 32,6 x 19,8 cm, sign. PD Jan Mehl 1962, č. 15/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby a W. Nowaka na AVU v Praze, člen tvůrčí skupiny B 7, SVU Aleš ad.

  • Ludmila Jiřincová

    Vodník

    Položka č.: 199189

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:30

    litografie, 32,2 x 20,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926)

    Strom s kořeny

    Položka č.: 199349

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:31

    suchá jehla, 24,3 x 13,3 cm, sign. DU N. Synecká, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Švába na Officina Pragensis a prof. V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Nového sdružení

    Chlapec s psíkem (Somebody)

    Položka č.: 199459

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:32

    světlotisk, 40 x 26 cm, rám, podle Katheleen Lucas, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Václav Pučelík

    (1915-?)

    Potok s břízou

    Položka č.: 199525

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:33

    olej, karton, 1949, 29 x 22 cm, sign. PD V. Pučelík 49, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • R. Hejna

    Vesnice v předjaří

    Položka č.: 200183

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:34

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. PD R. Hejna, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Roman Holota

    Dům s přístavem

    Položka č.: 200186

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:35

    olej, plátno, 2004, 55 x 65 cm, sign. PD Ramún Holota 04, rám, vzadu věnování, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohuslav Jágr

    (1907-?)

    Položka č.: 200193

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:36

    olej, plátno, 50 x 65 cm, sign. PD B. Jágr, rám, malba místy poškozena, drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák F. Podešvy, žák prof. P. Dillingera na SUPŠ

  • Alexandr Nováček

    Podzimní krajina

    Položka č.: 200218

    Plánované ukončení: 26. 08. 2019 15:37

    olej, sololit, 27 x 61 cm, sign. LD Nováček, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)