Grafické listy

t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • George Kunkel

    (1922-1984)

    Geometrická kompozice

    Položka č.: 302

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:01

    litografie, 1978, 49,4 x 37,5 cm, sign. PD Kunkel 78, č. 24/50

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ivan Komárek

    Hračky

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:02

    serigrafie, 32 x 43 cm, sign. PD I Komárek, rám, č. 113/200, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Petr Ptáček

    Motorka

    Položka č.: 304

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:03

    litografie, 2012, 20,5 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, rám

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Texte de Michel Leiris

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:04

    litografie, 1972, 32 x 50,3 cm, uprostřed přeložený papír, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslav Grus

    (1891-1983)

    Loďky na řece

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:05

    litografie, 1941, 37,8 x 53,3 cm, sign. PD J. Grus 41, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. H. Schwaigera na AVU v Praze, zakládající člen Skupiny 58, předseda SČVU

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Ivan Komárek

    Snící muž

    Položka č.: 307

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:06

    litografie, 2002, 33 x 48,5 cm, sign. PD I Komárek , č. 26/100, LD značeno razítkem autora, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Opir

    Lední hokej

    Položka č.: 308

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:07

    litografie, 2002, 70 x 53 cm, sign. PD Opir 02, č. 17/100, antiqari.at Radhošťská

  • Štefan Belohradský

    Kresba kyvadlom

    Položka č.: 309

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:08

    serigrafie, 1973, 31 x 23 cm, sign. PD Št. Belohradský 73, rám, 50/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Štefunka a R. Pribiše na VŠVU v Bratislavě, člen Klubu konkrétistů Bratislava

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Zimní odpoledne

    Položka č.: 310

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:09

    litografie, 52,5 x 36,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 77/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Beneš

    Dívka s květy ve vlasech

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:10

    litografie, 1974, 19,2 x 32 cm, sign. PD Karel Beneš 74, 149/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:11

    litografie, 42,8 x 32,3 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 313

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:12

    litografie, 31,8 x 53 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 314

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:13

    litografie, 32,7 x 48,8 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pohled z nábřeží na pražský hrad

    Položka č.: 315

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:14

    litografie, 33,1 x 48,1 cm, sign. PD nečitelně, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Záliv

    Položka č.: 316

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:15

    litografie, 1978, 21 x 60,8 cm, sign. DU K. Oberthor 78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Tropicana

    Položka č.: 317

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:16

    litografie, 56 x 39,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 65/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Kompozice v modrém

    Položka č.: 318

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:17

    monotyp, 62,2 x 44,5 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    V zahradě za svítání

    Položka č.: 319

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:18

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Situace

    Položka č.: 320

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:19

    monotyp, 62 x 43,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Novodobá katedrála

    Položka č.: 321

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:20

    monotyp, 62,2 x 44,4 cm, sign. DU V. Cidlinský, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Ke stromu

    Položka č.: 322

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:21

    litografie, 47,6 x 36,7 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 36/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pablo Picasso (d´apres)

    (1881-1973)

    La Dame a la Collerette

    Položka č.: 323

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:22

    litografie, 1963, 53 x 40 cm, PD značeno na kameni Picasso, plakát k výstavě v galerii La Pochade, St Germain, Paris 1972

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • André Masson

    (1896-1987)

    Položka č.: 324

    Vyvolávací cena: 9.800 CZK (392 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:23

    litografie, 49,8 x 65 cm, sign. PD André Masson, rám, č. 59/150

    Aktuální cena: 9.800 CZK (392 €)

  • Ferdinand Staeger

    (1880-1976)

    Mladý hudebník

    Položka č.: 325

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:24

    lept, 25,7 x 34,3 cm, sign. PD FStaeger, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny

    Pohled na kostel

    Položka č.: 326

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:25

    lept, 23,9 x 28,5 cm, sign. PD, č. 13/100, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Národní podnik Autopal v Novém Jičíně

    Položka č.: 327

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:26

    6x litografie, 1979, 36 x 48 (21 x 35) cm, vše signováno PD M. Zezula 79, 14/200, volné listy v celoplátěném pouzdře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Čtenářka

    Položka č.: 328

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:27

    litografie, 49,5 x 32 cm, sign. PD M. Kazdová, č. 76/200, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Maska

    Položka č.: 329

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:28

    litografie, 48 x 37,3 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 20/60, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Pták

    Položka č.: 330

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:29

    litografie, 59 x 42 cm, sign. DU M.M. Šechtlová, č. 19/60, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Daniela Havlíčková

    Ruce

    Položka č.: 331

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:30

    lept, akvatinta, 38 x 29 cm, sign. DU DHavlíčková, pasparta, č. 106/125, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Praze, žákyně prof. F. Muziky, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)