• Kovařík

    Matka s dítětem

    Položka č.: 128860

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 14:20

    tempera, akvarel, běloba, tuš, tužka, papír, 1962, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD Kovařík 62, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Liesler

    Anděl

    Položka č.: 212847

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 14:25

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Liesler

    Děti

    Položka č.: 212846

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 14:30

    litografie, 21,4 x 16 cm, sign. DU Liesler, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zdeněk Mézl

    Putifár

    Položka č.: 224791

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 14:35

    dřevoryt, 22 x 15,5 cm, sign. PD Zd. Mézl, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alois Moravec

    Dechovka

    Položka č.: 133894

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 14:40

    dřevoryt, 15,4 x 22,3 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Alois Moravec

    O žních

    Položka č.: 133893

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 14:45

    dřevoryt, 16,9 x 12,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alois Moravec

    Čápi

    Položka č.: 218781

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 14:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Mžyk

    Jeseníky

    Položka č.: 180278

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 14:55

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Kůň

    Položka č.: 226428

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:00

    akvarel, tempera, uhel, papír, 2002, 30,8 x 40,7 cm, monogr. PD JB, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    Bělásci

    Položka č.: 232849

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:05

    lept, akvatinta, 1980, 11,4 x 15,5 cm, sign. PD Jan Otava 1980, pasparta, 89/100, zašpiněná pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alexandr Revin

    Klauni

    Položka č.: 223653

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:10

    propiska, papír, 2009, 27,2 x 19 cm, sign. PD (azbukou) A Revin 2009, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Alexandr Revin

    Žena s květinami

    Položka č.: 223652

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:15

    tuš, papír, 2007, 23,5 x 17 cm, sign. PD (azbukou) A Revin 2007, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alexandr Revin

    Dvojice

    Položka č.: 223651

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:20

    propiska, papír, 2009, 18,2 x 13,2 cm, sign. PD (azbukou) A Revin 2009, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Alexandr Revin

    Procházka

    Položka č.: 223650

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:25

    propiska, papír, 2007, 28,5 x 20 cm, sign. PD (azbukou) A Revin, rám, jde o dílo ruského autora z voroněžské oblasti, text básně: Niščij ne plačet / Niščij ne sudit / On ne predast i dobro ne zabudet. / Cholodno golodno pjanyje draki / Vernosť ustaloj brodjačej sobaki., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 228959

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:30

    litografie, 14,5 x 10 cm, sign. PD Roučka, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Sembdner

    (1910-1977)

    Mistr Kat

    Položka č.: 212722

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:35

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Položka č.: 232847

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:40

    litografie, 1979, 23 x 34,8 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 79, rám, 2/45, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID3605 Historie příhozu

  • Jiří Svoboda

    Krystal

    Položka č.: 224874

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:45

    laserprint, 1995, 31,5 x 25 cm, sign. PD Jiří Svoboda 95, 14/20, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě květiny ve váze

    Položka č.: 199044

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:50

    akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1986, 64,5 x 43,5 cm, sign. PD Josef Šolc 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Položka č.: 198911

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 15:55

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Kytice růží

    Položka č.: 198910

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 16:00

    akvarel, kvaš, tuš, ruční papír, 1981, 59 x 42,5 cm, sign. PD Josef Šolc 09/81, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Josef Šolc

    (1905-1994)

    Dvě slunečnice

    Položka č.: 198909

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 16:05

    akvarel, kvaš, tuš, papír, 1981, 65,5 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 09/1981, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze

  • Otakar Štembera

    (1914-1999)

    Vánoční kapr

    Položka č.: 218794

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 16:10

    pastel, tuš, papír, 1987, 21 x 15 cm, monogramováno PD Št 87, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpka na VŠAPS ČVUT v Praze, spoluzakladatel humoristického časopisu Dikobraz

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Helena Tomášková - Willmanová

    Teplice nad Bečvou

    Položka č.: 212808

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 16:15

    lept, 14,5 x 19,5 cm, sign. DU H. Tomášková - Willmanová, 43/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Turek

    (1916-2008)

    Pražské věže

    Položka č.: 221937

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 16:20

    litografie, 19,4 x 37 cm, sign. PD F Turek, 63/100, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arnoštka Vazačová

    Denivka

    Položka č.: 232829

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 16:25

    akryl, plátno, 30 x 24 cm, monogr. PD AV, napínací rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Arnoštka Vazačová

    Pivoňka

    Položka č.: 232827

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 16:30

    akryl, plátno, 40 x 50 cm, monogr. PD AV, napínací rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

  • Arnoštka Vazačová

    Kosatec

    Položka č.: 232828

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 16:35

    olej, plátno, 40 x 40 cm, monogr. PD AV, napínací rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Mirka Věrčáková

    Rudolf II.

    Položka č.: 218782

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 16:40

    ručně kolorovaná litografie, 2001, 25,5 x 15 cm, sign. PD Mirka 2001, 18/60

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Honza (Jan) Volf

    Natahování

    Položka č.: 224593

    Plánované ukončení: 27. 03. 2019 16:45

    lept, 25 x 13 cm, sign. DU Jan Volf, 23/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)