• Alena Anderlová

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Bohumil Ullrych

    Na návsi

    Položka č.: 204853

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:02

    tužka, kvaš, papír, 1930, 18,5 x 25,7 cm, sign. PD B. Ullrych 1930, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Odpočívající tanečnice (Chicago)

    Položka č.: 204855

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:04

    tužka, kvaš, papír, 1929, 22,5 x26,5 cm, sign. PD B. Ullrych 29, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Bohumil Ullrych

    Borovice

    Položka č.: 205200

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:06

    tužka, papír, 1917, 27,5 x 18,5 cm, sign. LD Ullrych 17, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Doboš

    Položka č.: 208203

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:08

    tužka, akvarel, papír, 1929, 19 x 27 cm, sign. PD B. Ullrych 1929, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Loďky na řece

    Položka č.: 210451

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:10

    tužka, kvaš, papír, 1947, 21,8 x 30 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7009 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Továrna

    Položka č.: 210455

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:12

    lavírovaná kresba tuší, tužka, 34 x 44,8 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 210457

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:14

    tužka, kvaš, papír, 31 x 48,3 cm, sign. PD B. Ullrych, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Berto Monetti

    Sedící žena s květinami

    Položka č.: 210563

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:16

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1987, 29,7 x 21 cm, sign. PD Monetti 87

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Motl

    (1937)

    Bubovice na podzim

    Položka č.: 213448

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:18

    olej, dřevo, 29 x 34,5 cm, sign. LD Motl, rám, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 215805

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:20

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1977, 52,9 x 34,3 cm, sign. LD Monetti 77

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 215813

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:22

    kvaš, uhel, papír, 1972, 67,7 x 37,2 cm, sign. PD Monetti 72, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 215814

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:24

    tuš, akvarel, kombinovaná technika, papír, 65 x 41,9 cm, sign. PD Monetti , při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 215815

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:26

    kvaš, tuš, tempera, lak, papír, 1987, 57,7 x 43,4 cm, sign. PD a LD Monetti 87

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Pařík

    Zvláštní tvor

    Položka č.: 217477

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:28

    fix, papír, 12 x 8 cm, papír při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Motto: Slunce vzduch, vodka

    Položka č.: 217482

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:30

    tuš, papír, 12,5 x 10 cm, papír při okrajích zašpiněný a popsaný autorem, nezasahuje do kresby, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Náš cíl je v cíli

    Položka č.: 217486

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:32

    pastel, papír, 20 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Na barové židli

    Položka č.: 217490

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:34

    fix, papír, 28 x 10,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Pařík

    Rytíř

    Položka č.: 217491

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:36

    tuš,papír, 9,5 x 7 cm, monogr. PD JP, podlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Pařík

    Uchopit život za pačesy

    Položka č.: 217492

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:38

    tuš,papír, 15,5 x 8 cm, monogr. LD JP, podlepeno, mírně zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Cyril Bouda

    Strašidla ( Ex libris Dr. J. Veselý)

    Položka č.: 217636

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:40

    zinkografie, 11 x 6,5 cm, značeno CB v tisku, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Josef Liesler

    BV (Ex libris Vl. Bujárek)

    Položka č.: 217640

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:42

    lept, 1978, 7,5 x 4,5 cm, sign. DU LIesler, na papíře zažloutlé skvrnky, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Hvězdná obloha (ExLibris Vlasta Kohoutová)

    Položka č.: 217642

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:44

    lept, 9,5 x 4 cm, sign. PD P. Šimon, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pod lampou ( Ex libris Vladislav Kohout)

    Položka č.: 217643

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:46

    lept, 9,5 x 5,5 cm, sign. PD P. Šimon, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Cyril Bouda

    Milenci (Ex libris DAna Siblíková)

    Položka č.: 217644

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:48

    litografie, 9,4 x 6,2 cm, sign. PD C. Bouda, zažloutlý papír, ohnutý levý horní roh , antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Kůň (Ex libris Miroslav )

    Položka č.: 217664

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:50

    litografie, 9,2 x 7 cm, sign. PD, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ladislav Dvořák

    Pod Ještědem (Ex libris Jiří Hlinovský)

    Položka č.: 217667

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:52

    litografie, 1995, 13 x 10,5 cm, sign. DU Dvořák, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Kytice (Ex libris J. Černá)

    Položka č.: 218185

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:54

    lept, 1944, 10,5 x 6,2 cm, DU značeno v desce VF 1944, vzadu razítko autora, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Jerusalem

    Položka č.: 218279

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:56

    olej, karton, 9,8 x 15 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6338 Historie příhozu

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Katedrála Sv. Pavla (Londýn)

    Položka č.: 218280

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 19:58

    olej, karton, 15 x 9,8 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)