Grafické listy

t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Josef Flejšar

    Tanec

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:01

    litografie, 42,5 x 14,3 cm, sign. PD Flejšar, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 423

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:02

    dřevoryt, 39 x 30,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    PF 1938 Paulusovi

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:03

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:04

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Jaroslav Forman

    Položka č.: 426

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:05

    dřevoryt, 1947, 8,8 x 8 cm, sign. PD J. Váchal, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Jan Zrzavý

    Palma

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:06

    litografie, 1941, 23,5 x 21 cm, PD monogr. J. Z., rám, obálka k monografii Jan Zrzavý 1906 - 1940, vydala Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha 1941, několikrát přeložený, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, žák Františka Ženíška ml. na soukromé malířské škole, poté prof. E. Dítěte na …

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Róna

    Náčelník

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:07

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslav Róna

    Milenci na pláži

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:08

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jaroslav Róna

    Rodina před myslivnou

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:09

    lept, 1982, 20,5 x 26,5 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Jaroslav Róna

    Na lovu

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:10

    lept, 1983, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD JRóna 83, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jaroslav Róna

    Chlupaté nemluvně

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:11

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Jaroslav Róna

    Sedící torzo

    Položka č.: 433

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:12

    suchá jehla, 1981, 31,5 x 24,9 cm, sign. PD JRóna 81, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví

  • Jaroslav Róna

    Pokoj s černou stěnou

    Položka č.: 434

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:13

  • Jaroslav Róna

    Krajina se soukromým detektivem

    Položka č.: 435

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:14

  • Cyril Bouda

    Olomouc

    Položka č.: 436

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:15

    litografie, 31,7 x 42,5 cm, sign. PD C Bouda, rám, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Dvojfigura

    Položka č.: 437

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:16

    litografie, 1981, 59,1 x 39,8 cm, sign. PD Gross 81, č. 48/50, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

  • František Gross

    (1909-1985)

    Hrozba (Strašák)

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:17

    litografie, 1981, 14,8 x 20,3 cm, sign. PD F. Gross 81, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Kamil Lhoták

    Korzo

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:18

    lept, 1978, 3,3 x 8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derriere le miroir

    Položka č.: 440

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:19

    litografie, 1956, 38 x 56 cm, lehce zažloutlý, uprostřed přeložený, lehce pokrčený papír, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Josef Liesler

    Socha na Karlově mostě

    Položka č.: 441

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:20

    litografie, 1956, 35,5 x 24,7 cm, sign. PD Liesler 1956, zažloutlý, lehce zašpiněný a při okrajích zvlněný , žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jan Černoš

    (1982)

    Persefona

    Položka č.: 442

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:21

    mezzotinta, 2014, 29,8 x 18,1 cm, sign. PD Černoš 2014, autorský tisk, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jiří Slíva

    Dvě ruce, jedny záda

    Položka č.: 443

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:22

    suchá jehla, 2007, 30 x 18 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 9/10, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Karel Toman

    (1931-2000)

    Kejklíř

    Položka č.: 444

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:23

    litografie, 1980, 46,5 x 34,3 cm, sign. PD K Toman 80, pasparta, č. 41/45, žák prof. V. Sychry a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Maxmilián Švabinský

    Rudolf II. a jeho pád

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:24

    litografie, 1935, 15 x 10,5 cm, sign. LD MŠvabinský, rám, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen…

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Karel Svolinský

    Zátoka

    Položka č.: 446

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:25

    litografie, 45,5 x 54,5 cm, LD značeno na kameni K. Svolinský, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

  • Jiří Beránek

    Osvícená figura

    Položka č.: 447

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:26

    lept, 1994, 29,7 x 21,5 cm, sign. PD Jiří Beránek, č. 6/50, výroční list klubu přátel Nové skupiny za rok 1993, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Joachym Beruschka

    (1973)

    Tao I.

    Položka č.: 448

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:27

    linoryt, 40 x 60 cm, sign. PD Joachym Beruschka, 3/6, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, poté na Newcastle College a londýnské Byam Shaw School of Art, člen Klubu literárních géniů (KLG)

  • Joachym Beruschka

    (1973)

    Tao III.

    Položka č.: 449

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:28

    linoryt, 34 x 64 cm, sign. PD Joachym Beruschka, 3/6, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ grafické v Praze, poté na Newcastle College a londýnské Byam Shaw School of Art, člen Klubu literárních géniů (KLG)

  • Marie Blabolilová

    Bludiště

    Položka č.: 450

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:29

    lept, 1997, 48 x 31,8 cm, sign. PD M. Blabolilová 97, 2/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Dostihy

    Položka č.: 451

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:30

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)