• František Ronovský

    (1929-2006)

    Dvojice

    Položka č.: 226512

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:32

    lept, 29,3 x 23,8 cm, sign. PD Ronovský, č. 60/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloš Nesvadba

    (1925)

    Zajíc malířem (Veselé velikonoce)

    Položka č.: 226979

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:34

    lept, 1945, 6,7 x 12,7 cm, sign. LD M. Nesvadba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

  • Miloš Nesvadba

    (1925)

    Pastýř (Veselé velikonoce)

    Položka č.: 226980

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:36

    dřevoryt, 1945, 6,5 x 14,6 cm, sign. PD M. Nesvadba, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Orel (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 226990

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:38

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Věž ( Z mých knih Jára Štrec)

    Položka č.: 226992

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:40

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Kuneš

    (1998-1970)

    Pohled na město (Ex libris Břetislav Peterka)

    Položka č.: 226993

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:42

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 226999

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:44

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Čáp (Ex libris Jiří Voneš)

    Položka č.: 227000

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:46

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Stanislav Hlinovský

    (1924-1994)

    Bonsai (Ex libris Jaroslav Černý)

    Položka č.: 227002

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:48

    litografie, 5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. SChenka a Hejného

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Jezdci (Ex libris Prof. J.L. Krejčí)

    Položka č.: 227036

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:50

    dřevoryt, 8,5 x 9,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Rybka (Ex libris Kroužek akvaristů a přátel přírody)

    Položka č.: 227038

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:52

    akvatinta, 10 x 7,8 cm, sign. PD Fleissig, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bucek

    Zelená kompozice

    Položka č.: 227041

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:54

    tisk, 2004, 9,5 x 7,5 cm, sign. DU Bucek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Válek

    Labyrint hlavy

    Položka č.: 227046

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:56

    reliéfní grafika, 15,5 x 11,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Válek

    Zimní slunce

    Položka č.: 227051

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 19:58

    reliéfní grafika, 19 x 13,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Bohumil Ullrych

    Rybář s úlovkem

    Položka č.: 227073

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:00

    akvarel, papír, 1922, 9,9 x 11,6 cm, sign. PD B. Ullrych 22, papírová pasparta, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Bohumil Ullrych

    Žena s bílým šátkem

    Položka č.: 227075

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:02

    akvarel, papír, 30,1 x 22,1 cm, sign. PD B. Ullrych, vzadu kresba tuší, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Žena s kozou

    Položka č.: 227076

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:04

    akvarel, papír, 1943, 21,3 x 28,8 cm, sign. PD B. Ullrych 43, při okrajích lehce roztřepený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Položka č.: 227472

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:06

    olej, překližka, 1967, 34,5 x 41,5 cm, sign. LN Josef Zamazal, rám, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Vacke

    (1907-1987)

    Parník

    Položka č.: 227640

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:08

    akvarel, papír, 1940, 43 x 59 cm, sign. LD Jos. Vacke 40, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Ot. Nejedlého na pražské Akademii, člen Klubu výtvarných umělců Aleš

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID5041 Historie příhozu

  • Valoušek

    Pohled na Nesebar

    Položka č.: 228074

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:10

    tempera, papír, 1969, 30,5 x 60,5 cm, sign. LD Valoušek 69, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Domy u řeky

    Položka č.: 228259

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:12

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Otakar Hájek

    (1887-?)

    Pohled k Humpolci od Petrovic

    Položka č.: 228312

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:14

    olej, plátno, 1934, 71 x 94 cm, sign. PD O. Hájek 34, rám, místy poškozená malba, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schikanedera na VŠUP v Praze

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Neboť v tebe doufám (Z knih B. V. Lohažský)

    Položka č.: 228401

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Válek

    Anděl

    Položka č.: 228406

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:18

    reliéfní grafika, 24 x 16,5 cm, sign. PD Válek, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Pechar

    Petruccio

    Položka č.: 228418

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:20

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru lehce ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Lady Macbeth

    Položka č.: 228419

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:22

    dřevoryt, 1986, 25 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, levý dolní roh papíru nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Kordelie

    Položka č.: 228420

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:24

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru pokrčený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Shylock

    Položka č.: 228421

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:26

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru ohnutý a lehce natržený, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Pechar

    Hamlet

    Položka č.: 228422

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:28

    dřevoryt, 1986, 24,7 x 19,7 cm, sign. PD V. Pechar 86, autorský tisk, vzadu značeno autorským razítkem, pravý horní roh papíru nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Uchytilové - Kučové, J. Kaisera a J. Mahelky na SOŠV v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Holešínský

    (1917-1984)

    Lipno (Pohled od hotelu Racek)

    Položka č.: 228500

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 01. 04. 2019 20:30

    olej, sololit, 24 x 44 cm, sign. LD Holešínský, rám, vzadu popsáno, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)