• Daněk

    Mýtina

    Položka č.: 281839

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:02

    olej, sololit, 1975, 26 x 33 cm, sign. LD Daněk 75, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 279949

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:03

    olej, karton, 11,5 x 14 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Krajina

    Položka č.: 281785

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:04

    olej, karton, 12 x 15,5 cm, sign. PD J. Dlabal, rám, Antikvariát Dlážděná, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • St. Fischer

    Altán

    Položka č.: 281830

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:05

    olej, plátno, 28 x 40,3 cm, sign. PD St. Fischer, napínací rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Stavení u jezu

    Položka č.: 270106

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:06

    olej, plátno, 1944, 50 x 77 cm, sign. PD Ant. Homolka 44, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hrabák

    Stavení v lese

    Položka č.: 281826

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:07

    olej, karton, 27,5 x 17,8 cm, sign. PD Hrabák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hrádek

    (1904-1999)

    Údolí řeky

    Položka č.: 281791

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:08

    tempera, karton, 50 x 66,5 cm, sign. PD J. Hrádek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tomáš Hrdinka

    (1901-?)

    Na řece

    Položka č.: 277639

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:09

    olej, karton, 41 x 68 cm, sign. LD Hrdinka, rám, malba místy krakelovaná, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák Fr. Podešvy a Jos. Šilhavého, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Hrstka

    Ořech

    Položka č.: 281784

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:10

    olej, sololit, 2000, 21 x 15,5 cm, sign. PD MH 2000, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Hrstka

    Vrba

    Položka č.: 281783

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:11

    olej, sololit, 2000, 19,5 x 15 cm, sign. PD MH 2000, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Hrstka

    Jeřáb

    Položka č.: 281782

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:12

    olej, sololit, 2000, 19,5 x 15 cm, sign. PD MH 2000, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Venkovské stavení

    Položka č.: 217751

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:13

    olej, lepenka, 23,5 x 50,5 cm, sign. LD Janča, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Ježek

    Krajina

    Položka č.: 281825

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:14

    olej, deska, 1945, 24,5 x 38,5 cm, sign. LD O. Ježek 45, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kahoun

    Stavení

    Položka č.: 281794

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:15

    olej, karton, 1990, 43 x 53 cm, sign. LD Kahoun 90, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kahoun

    Silnice

    Položka č.: 281793

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:16

    olej, karton, 1990, 25 x 35 cm, sign. LD Kohout 90, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karták

    Vesnice

    Položka č.: 281807

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:17

    olej, karton, 1932, 45,5 x 53 cm, sign. PD Karták 32, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Krajina

    Položka č.: 259219

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:18

    olej, plátno, 50,5 x 66 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Peregrin Kloc

    (1894-?)

    Hrad

    Položka č.: 281795

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:19

    olej, karton, 49 x 68 cm, sign. PD Kloc, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Krejčí

    (1896-1957)

    Krajina

    Položka č.: 281812

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:20

    olej, karton, 1940, 35 x 43 cm, sign. PD F. Krejčí 40, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Krejčí

    (1896-1957)

    Les

    Položka č.: 281846

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:21

    olej, plátno, 1949, 37,5 x 46 cm, sign. PD F. Krejčí 49, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Laube

    (1888-?)

    Osvětlená krajina

    Položka č.: 279828

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:22

    pastel, papír, 1959, 31 x 22 cm, sign. LD Laube 59, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • O. Linhart

    Krajina

    Položka č.: 281841

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:23

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. PD O. Linhart, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Minařík?

    Chalupa u potoka

    Položka č.: 281801

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:24

    olej, karton, 40 x 49 cm, sign. PD Minařík, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • G. Möser

    Kostel nad řekou

    Položka č.: 281845

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:25

    olej, karton, 1942, 34 x 47 cm, sign. PD G. Möser 42, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pasáček

    Položka č.: 280079

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:26

    olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lesní cesta

    Položka č.: 281840

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:27

    olej, karton, 49 x 35 cm, sign. LD Frajan?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Stavení u lesa

    Položka č.: 281800

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:28

    tempera, sololit, 32 x 43 cm, sign. PD nečitelně, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 278933

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:29

    tempera, papír, 24 x 32,7 cm, sign. PD nečitelně, na zadní straně štítek Záruční list, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Krajina

    Položka č.: 281788

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:30

    olej, karton, 20 x 28 cm, sign. PD Kozák?, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na kraji lesa

    Položka č.: 281837

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2024 18:31

    olej, karton, 49 x 76,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook