• Jaroslav Novák

    (1904)

    Abstrakce

    Položka č.: 237536

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:24

    litografie, 1962, 20,6 x 29,1 cm, sign. PD Jar. Nov 62, č. 32/125, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Auta

    Položka č.: 237537

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:26

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Neznámý autpr

    Zbojníci

    Položka č.: 237538

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:28

    akvarel, papír, 18,5 x 25 cm, papír na okrajích odřen, na rozích stopy po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Západ slunce nad polem

    Položka č.: 237539

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:30

    suchý pastel, karton, 21,3 x 25,4 cm, místy lehce odřeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Most

    Položka č.: 237540

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:32

    litografie, 1968, 18,4 x 44,5 cm, sign. PD 68, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Chrám svatého Víta

    Položka č.: 237541

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:34

    litografie, 1973, 43,5 x 25,1 cm, sign. PD 73, pasparta, č. 76/250, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Stárková

    Botanika

    Položka č.: 237542

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:36

    litografie, 47,5 x 36,5 cm, sign. PD Olga Stárková, pasparta, a. t. , antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ševčík

    Vesmírná odysea

    Položka č.: 237543

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:38

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    S houslemi svět vzkvétá

    Položka č.: 237544

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:40

    dřevoryt, 48 x 29 cm, sign. DU Lukavský, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Cestou na Pražský hrad

    Položka č.: 237545

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:42

    dřevoryt, 28 x 48,5 cm, sign. PD Lukavský, pasparta, č. 117/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Vychodilová

    Muž u stromu

    Položka č.: 237546

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:44

    lept, 8,8 x 4,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 148/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Rathouský

    (1924-2003)

    V odrazu hladiny

    Položka č.: 237547

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:46

    serigrafie, 2001, 10 x 12 cm, sign. PD Rathouský, antiqari.at Radhošťská, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    V žlutém kruhu

    Položka č.: 237548

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:48

    serigrafie, 11,2 x 8,7 cm, sign. PD J. Kaiser, č. 148/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Kavan

    Had ve vejci

    Položka č.: 237549

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:50

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Peterka

    Tanečnice

    Položka č.: 237550

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:52

    serigrafie, 12,2 x 7,6 cm, sign. PD F. Peterka, č. 148/180, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Ingrid Zámečníková

    Koleda

    Položka č.: 237551

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:54

    lept, 8,5,x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ingrid Zámečníková

    Pod krídlami

    Položka č.: 237552

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:56

    lept, 6 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ingrid Zámečníková

    Triptych

    Položka č.: 237553

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 21:58

    lept, 7 x 12 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Robert Hromec

    (1970)

    Tváře

    Položka č.: 237554

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    M. Profas

    Položka č.: 237555

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:02

    dřevoryt, 14 x 10,2 cm, sign. PDIgor Rumanský, č. 12/60, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ján Korkoš

    Cocoon

    Položka č.: 237556

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:04

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Vesnice

    Položka č.: 237557

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:06

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Petr Faltus

    Z diplomové práce

    Položka č.: 237558

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:08

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    V náručí

    Položka č.: 237559

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:10

    serigrafie, 30,8 x 25,8 cm, sign. PD, č. 86/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Setkání

    Položka č.: 237560

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:12

    litografie, 1962, 19,5 x 14 cm, sign. PD, papírová pasparta, papír nepatrně zažloutlý, na papířš žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Rozhovor

    Položka č.: 237561

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:14

    litografie, 1962, 20 x 11 cm, sign. PD, papírová pasparta, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Řehoř Mendel

    Položka č.: 237562

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:16

    ocelorytina, 6,2 x 3,6 cm, sign. DU J. Herčík, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Vyhnání z ráje

    Položka č.: 237563

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:18

    suchá jehla, 7 x 3 cm, zažloutlý a zašlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Josef Poláček

    Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998

    Položka č.: 237564

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:20

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Spytimír Buršík

    (1924)

    MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 200)

    Položka č.: 237565

    Plánované ukončení: 22. 08. 2019 22:22

    litografie, 1999, 18,5 x 19 cm, sign. DU S Bursík 99, č. 82/100, papír v půlce přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)