Grafické listy

Aukce grafických listů s datací od 19. století do současnosti. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. V případě zájmu kontaktujte prosím pracovníky Aukční síně Vltavín
t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Jana Reinerová

    Betlém

    Položka č.: 572

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:31

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Vanitas

    Položka č.: 573

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:32

    litografie, 2006, 60 x 76 cm, sign. PD Fiala 2006, č. 6/27, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Zátiší s bonaqou

    Položka č.: 574

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:33

    litografie, 2005, 59 x76 cm, sign. PD Fiala 2005, č. 20/23, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Zátiší s džesvou

    Položka č.: 575

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:34

    litografie, 2007, 66 x 87,5 cm, sign. PD Fiala 2007, č. 2/17, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad horami

    Položka č.: 576

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:35

    litografie, 2007, 76 x 60,5 cm, sign. PD P. Fiala 2007, č. 2/20, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    Položka č.: 577

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:36

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 75/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Homunkulus

    Položka č.: 578

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:37

    litografie, 2010, 40 x 32 cm, sign. PD I. Grimmich 10, č. 78/79, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ivan Kováčik

    Without aids-with love

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:38

    ručně kolorovaná litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. PD Ivan Kováčik 1998, autorský tisk

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 580

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:39

    litografie, 2010, 32,5 x 49,7 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jiří Načeradský

    Polibek

    Položka č.: 581

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:40

    litografie, 2010, 37,7 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Tři grácie

    Položka č.: 582

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:41

    litografie, 1961, 22 x 30 cm, sign. PD Načeradský 61, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Petr Ptáček

    Autostrada

    Položka č.: 583

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:42

    litografie, 26 x 40 cm, č. 80/100

  • Petr Ptáček

    Nádraží

    Položka č.: 584

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:43

  • Jiří Slíva

    Insect Trio

    Položka č.: 585

    Vyvolávací cena: 3.150 CZK (126 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:44

    litografie, 37 x 26,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 10/55, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.150 CZK (126 €)

  • Jiří Slíva

    Dekalog Café

    Položka č.: 586

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 19:45

    litografie, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 17/50, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)