Grafické listy

t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Petr Fiala

    (1968)

    Orchidea

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:01

    litografie, 2011, 100 x 70 cm, sign. PD Fiala 2011, č. 37/39, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:02

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Ivan Kováčik

    Kurvosaurus

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:03

    litografie, 2000, 59,5 x 43 cm, sign. PD Ivan Kováčik 2000, č. 6/20

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Michael Rittstein

    Hrnce a srdce

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 2.850 CZK (114 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:04

    litografie, 1990, 30 x 45 cm, sign. PD M. Rittstein 90, č. 3/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.850 CZK (114 €)

  • Jana Reinerová

    Interiér s krbem

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:05

    litografie, 43,6 x 32,6 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 17/60, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Vlašská ulice v Praze

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:06

    litografie, 1956, 29,5 x 37,2 cm, sign. PD J. Melichar 56, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Představy

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:07

    litografie, 1998, 48,7 x 32,5 cm, sign. PD Ji...?, na zadní straně razítko kamenotiskařské dílny LITOS

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Arnoštka (Arna) Juračková

    Motýl

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:08

    linoryt, 1979, 40 x 40,1 cm, sign. PD Arna Juračková 79, 4/150, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána letního slunovratu (Cyklus Brány)

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:09

    barevná litografie, 1986, 42 x 59 cm, sign. PD Luňák 86, č. 20/50

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Brána pomíjejícna

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:10

    barevná litografie, 1985, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 85, č. 21/50

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Porta Vesuvio (Cyklus Brány)

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:11

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Lví brána (Cyklus Brány)

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:12

    barevná litografie, 1984, 42 x 53 cm, sign. PD Luňák 84, č. 9/40

  • Jan Hejda

    (1927)

    Starý list

    Položka č.: 74

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:13

    suchá jehla, 1986, 49 x 32,2 cm, sign. PD Jan Hejda 86, 11/30, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Zátiší s květem

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:14

    litografie, 2006, 46,5 x 60 cm, sign. PD Fiala 2006, č. 4/32, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Zátiší s lebkou

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:15

    litografie, 2006, 76 x 60 cm, sign. PD Fiala 2006, č. 17/37, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad městem

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:16

    litografie, 2005, 50 x 70,5 cm, sign. PD P. Fiala 2005, č. 24/28, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

  • Neznámýautor

    Noc a den

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:17

    linoryt, 61x43 cm, sign.PD, č.30/100, lehcezažloutlý, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Sova

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:18

    litografie, 2012, 53,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2012, č. 81/81, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Pavel Beneš

    Ve verších

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:19

    litografie, 43,5 x 32,5 cm, sign. DU Pavel Beneš, autorský tisk, při pravém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír, studium na střední uměleckoprůmyslové škole, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Děvče v kroji

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:20

    litografie, 1940, 41 x 29 cm, sign. PD V. Fiala, č. 21/200, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hynek Luňák

    (1926-2014)

    Mont Saint Michel

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:21

    dvoubarevné litografie, 1989, 54 x 42 cm, sign. PD Luňák 89, č. 24/60

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Balvany

    Položka č.: 83

    Vyvolávací cena: 850 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:22

    Aktuální cena: 850 CZK (34 €)

  • Jana Reinerová

    Synagoga

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:23

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 9/72, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Emma Srncová

    Rodinná zahrádka

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 5.700 CZK (228 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:24

    litografie, 2012, 47 x 34 cm, sign. PD Emma Srncová 2012, č. 23/99

    Aktuální cena: 5.700 CZK (228 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Pohled na Karlův most

    Položka č.: 86

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:25

    litografie, 1985, 26,5 x 42,8 cm, sign. PD J. Mádlo 1985, 102/180, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Emma Srncová

    Přání

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:26

    litografie, 2011, 30,5 x 24,5 cm, sign. PD Ema Srncová 2011, č. 45/99

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Ležící dívka

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:27

    litografie, 1983, 46 x 36,5 cm, sign. PD Vilma Vrbová 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Pražské střechy

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:28

    litografie, 1970, 39,6 x 58,2 cm, sign. DU J. Peca 70, autorský list, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Peca

    (1923-1982)

    Pohled na Týnský chrám

    Položka č.: 90

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:29

    litografie, 1970, 58,5 x 38,5 cm, sign. DU Peca 70, č. 94/100, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického, V. Nechleby, člen skupiny Říjen a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Tomáš Bím

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:30

    litografie, 1994, 65,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, č. 16/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)