• Tomáš Hřivnáč

    První hodina

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:20

    mezzotinta, 2009, 16,3 x 8,9 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 16/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: ID3158 Historie příhozu

  • Tomáš Hřivnáč

    Dva roky

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:25

    suchá jehla, 2009, 14,5 x 10,4 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 35/40, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Jan Šafránek

    Akt IV

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:30

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Jan Šafránek

    Akt V

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:35

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:40

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:45

  • Ewa Nemoudry

    En premiere ligne

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:50

    litografie, 38 x 49 cm, sign. PD E. Nemoudry, 68/80, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ewa Nemoudry

    Ce n´etati pas un jour de fete

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 20:55

    litografie, 49 x 65 cm, sign. PD E. Nemoudry, 58/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Karel Šafář

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 14.800 CZK (592 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 21:00

    olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD Šafář

    Aktuální cena: 14.800 CZK (592 €)

  • Emma Srncová

    Přání

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 21:05

    litografie, 2011, 30,5 x 24,5 cm, sign. PD Ema Srncová 2011, č. 45/99

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Petr Jedinák

    (1963)

    Simple Joy

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 21:10

    ambrotypie (střibro na skle), 25 x 25 cm, signováno zezadu autorem, rám, Petr Jedinák patří od 90. let k předním českým portrétistům. Jeho práce byly přes 20 let spojeny s časopisem Reflex, pro který vytvořil stovky mimořádných portrétů slavných osobností. Svojí knihou „Cesty k portrétu" (2004) ovli…

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

  • Vlastimil Kula

    (1950)

    Z cyklu Satyrův deník

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 21:15

    barevný digitální tisk , 2017, 40 x 60 cm, sign. vzadu Vlastimil Kula, pasparta, rám, sklo, č. 2/10

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:02

    dřevoryt, 16,5 x 21,7 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, č. XI., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Mézl

    Východní větry

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:04

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:06

    dřevoryt, 40 x 53,5 cm, sign. PD BJaroněk, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Zdeněk Mézl

    Čarodějky

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:08

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    Cařihrad

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:10

    dřevoryt, 10 x 15 cm, původní dvoubarevný dřevoryt z bibliofilského tisku Prázdninové putování, Bibliofil VI/I, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibri…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Anna Macková

    (1887-1969)

    U Všech Svatých

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:12

    dřevoryt, 1917, 13,7 x 8,6 cm, sign. PD A. Macková 17, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar, Syndikátu výtvarných umělců, Kruhu výtvarných umělkyň, Svazu čsl. výtvarných umělců a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav Moucha

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:14

    dřevoryt, 18 x 11 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 3)

    Položka č.: 62

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:16

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 2)

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:18

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Tristan (list č. 5)

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:20

  • Zdeněk Mézl

    Čarodějka

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:22

    dřevoryt, 7,2 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vladimír Komárek

    Rozhovor

    Položka č.: 68

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:24

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:28

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Zdeněk Mézl

    Drak

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:30

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ex libris Dr. K. Procházka

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:32

    dřevoryt, 1924, 9,5 x 5,7 cm, PD monogr. J.V. 24, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 10: Tvář Vergiliova

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:34

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 15: Okraje Phlegetonu

    Položka č.: 82

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:36

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Peklo. Zpěv č. 2: Vergilius utěšuje Danta

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 15:38