Grafické listy

t: +420 224 930 340
e: info@galerie-vltavin.cz

  • Jan Hejda

    (1927)

    Stará historie

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:31

    inkoust, papír, 1983, 59,3 x 41,5 cm, sign. PD Jan Hejda 83, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Hruška

    Ragby

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:32

    litografie, 58 x 33 cm, sign. PD K Hruška, lehce zažloutlý a pomačkaný okraj, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Hruška

    Šerm

    Položka č.: 94

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:33

    litografie, 1963, 42 x 59 cm, sign. PD K. Hruška 63, autorský tisk, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Hruška

    Běh

    Položka č.: 95

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:34

    litografie, 1963, 49,5 x 34 cm, sign. PD K. Hruška 63, autorský tisk, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Hruška

    Překážkový běh

    Položka č.: 96

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:35

    litografie, 1963, 37 x 52 cm, sign. PD K. Hruška 63, autorský tisk, mírně zažloutlý okraj, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Hruška

    Házená

    Položka č.: 97

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:36

    litografie, 1963, 56 x 38 cm, sign. PD vojín K. Hruška 63, autorský tisk, žák prof. F. Muziky na VŠUP v Praze, prof. F. Tröstera na DAMU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Jarcovják

    (1924-2007)

    Lev

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:37

    linoryt, 1970, 50 x 51 cm, sign. DU Vl. Jarcovják 1970, z autorovy pozůstalosti, žák prof. R. Gajdoše, E. Filly, zakládají člen skupiny Trasa, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Aetatis Svae LXXXIX (II)

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:38

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Laufrová

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:39

    lept, suchá jehla, 39,5 x 39 cm, sign. PD Alena Laufrová, 46/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Alena Laufrová

    Ledové stromy

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:40

    lept, suchá jehla, 1987, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Alena Laufrová 1987, 5/80, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michaela Lesařová - Roubíčková

    V přírodě

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:41

    litografie, 1992, 47,6 x 37 cm, sign. PD Michaela 1992, autorský tisk, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Svatovítská katedrála

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:42

    litografie, 1986, 65,5 x 49,5 cm, sign. PD Z. Šindlar 86, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Šindlar

    (1939)

    Korouhvička

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:43

    litografie, 1987, 65,5 x 50,5 cm, sign. PD Z. Šindlar 87, studium na katedře architektury ČVUT v Praze a poté na AVU tamtéž, člen UVU v Hradci Králové

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Sukně

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:44

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

  • Bohunka Waageová

    Babylonská věž

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 2.150 CZK (86 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:45

    litografie, 1990, 54,5 x 38 cm, sign. DU B. Waageová 1990, č. 13/50, žákyně prof. J. Kaisera a Mahelky, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.150 CZK (86 €)

  • Petr Faltus

    (1968)

    Hajej

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:46

    litografie, 2006, 41 x 33 cm, sign. PD Petr Faltus 2006, č. 28/50, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Miroslav Houšť

    Pražský sen

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 9.200 CZK (368 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:47

    litografie, 38,5 x 40 cm, sign. PD Mir. Houšť, č. 129/196, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 9.200 CZK (368 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy (šedá varianta)

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 560 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:48

    lept, akvatinta, 32,5 x 21,5 cm, sign. PD Josef Vaic, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 560 CZK (23 €)

  • Alena Anderlová

    Family

    Položka č.: 110

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:49

    litografie, 2011, 40 x 62 cm, sign. PD Anderlová 2011, č. 1/80

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Petr Fiala

    (1968)

    Magnolie

    Položka č.: 111

    Vyvolávací cena: 6.950 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:50

    litografie, 2010, 54 x 75 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 8/40, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.950 CZK (278 €)

  • Ewa Nemoudry

    Ce n´etati pas un jour de fete

    Položka č.: 112

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:51

    litografie, 49 x 65 cm, sign. PD E. Nemoudry, 58/60, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Michael Rittstein

    Modré semišky

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:52

    litografie, 2003, 63,5 x 44,6 cm, soupis Hédervári č. 130, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Roman Franta

    Love (tmavězelená varianta)

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:53

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 2/4, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

  • Hrabal

    Zjevení v lese

    Položka č.: 115

    Vyvolávací cena: 540 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:54

    dřevoryt, 23,8 x 31,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 540 CZK (22 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Masky II.

    Položka č.: 116

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:55

    litografie, 58,8 x 39,7 cm, sign. DU M. M. Šechtlová, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Ptáci ve stromech

    Položka č.: 117

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:56

    litografie, 42 x 59,4 cm, sign. DU M. M. Šechtlová, v dolní části skvrnky na papíře, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Milan Entler

    Portrét malířky

    Položka č.: 118

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:57

    litografie, 14 x 26,7 cm, sign. PD Milan Entler, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milan Entler

    Loreta

    Položka č.: 119

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:58

    litografie, 30,5 x 26 cm, sign. PD Milan Entler, 71/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Šumavská krajina vpodvečer

    Položka č.: 120

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:59

    litografie, 1984, 31,7 x 42,8 cm, sign. DU K. Oberthor 84, 31/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Váňa

    (1911-1997)

    Řeka

    Položka č.: 121

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 12:00

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)