Novoročenky

    Anděl (PF 2007)

    Položka č.: 61

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:02

    litografie, 1981, 20,5 x 9,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s květy

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:04

    litografie, 1961, 12,5 x 18 cm, sign. LD Emil Kotrba 1961, antiqari.at Radhošťská, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s ovocem (PF 1961)

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:06

    litografie, 1960, 13 x 20 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s hroznovým vínem (PF 1961)

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Panovnice (PF 1958 V. Poppe)

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:10

    dřevoryt, 1957, 9 x 9 cm, sign. PD MFlorian, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Vodník (PF 1958)

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:12

    dřevoryt, 1957, 8,5 x 12,3 cm, sign. PD K. Štěch, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Liesler

    Žena (PF 1973 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:14

    litografie, 1972, 16,7 x 11,7 cm, sign. DU Liesler , antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Liesler

    Ptáci (PF1963 Milan Friedl s rodinou)

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:16

    linoryt, 1962, 15,7 x 10 cm, sign. PD Liesler 62, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jindřich Mahelka

    (1919-1990)

    Motýl (PF 1959 ing. Jaromír Schmied)

    Položka č.: 69

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:18

    litografie, 1958, 12 x 10 cm, sign. LD Mahelka, antiqari.at Radhošťská, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Věra Kaplanová - Šimonová

    (1920)

    Zátiší se sklenkou a lahví (PF 1996)

    Položka č.: 70

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:20

    lept, 1995, 15,6 x 7,5 cm, sign. PD V. Kaplanová - Šimonová , č. 20/40, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. C. Boudy a O. Blažíčka na VŠAPS v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Letohrádek královny Anny (PF. 47 J.Černý)

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:22

    ocelorytina, 3,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Orlice (P.F. 1948 V.Bujárek)

    Položka č.: 72

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:24

    ocelorytina, 1947, 4 x 6 cm, sign. PD J.A. Švengsbír 47, papír výrazně ji zašpiněný - zasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Rybář na loďce (P.F. 1960 Fillart Club)

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:26

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Sol lucetomnibus (PF 1978)

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:28

    ocelorytina, 6 x 8,2 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 155/200, lehce zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Slunce (PF 1972)

    Položka č.: 75

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:30

    ocelorytina, 1971, 6,2 x 8 cm, sign. DU J. Švengsbír, č. 63/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Zátiší s vínem (PF 1965)

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:32

    litografie, 1965, 13 x 19 cm, sign. PD L. Stejskal 65, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Liesler

    Kompozice (PF 1966 Vladimír Bujárek s rodinou)

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:34

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Vše nejlepší do nového roku 1935! Vácslav Rudl

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:36

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Květiny (PF 1941 Dr. Č.. Burkoň)

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:38

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 80

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:40

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vít Ondráček

    Bez názvu (PF 2007)

    Položka č.: 81

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:42

    kombinovaná technika, 16,5 x 12 cm, sign. PD Vít Ondráček, č. 19/50, s textem Ludvíka Kundery: Noví příchozí, antiqari.at Radhošťská, žák prof. D. Chatrného na SUPŠ v Brně, člen TT klubu v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Racci (PF 1965 Dr. Ph. Mr. Vincenc Bosák)

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:44

    dřevoryt, 1964, 9,8 x 8 cm, vzadu razítko autora, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Karlův most (PF 1960 Dr. E. a ing. V. Zděnovcovi)

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:46

    dřevoryt, 13,8 x 7,4 cm, sign. PD Cinybulk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Švába na Officina Pragensis, prof. Salcmana na UK v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Rybáři (PF 1960 Vlasta a Vladislav Kohoutovi)

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:48

    dřevoryt, 13,4 x 8,8 cm, sign. DU Jan Halla, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jožka Baruch

    (1894-1966)

    Drak (PF 1949 ing. B. Pračka)

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:50

    dřevoryt, 1948, 13,9 x 10 cm, sign. LD JožkaBaruch, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Petr Hampl

    Akt (PF 1986)

    Položka č.: 86

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:52

    lept, 1985, 10 x 7 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 26/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Týnský chrám (PF 1969 Josef Voseček)

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:54

    lept, 1968, 19,3 x 10 cm, sign. DU Knobloch, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Kaiser

    (1919-2007)

    Okno (PF 1968)

    Položka č.: 88

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:56

    zinkografie, 1967, 10,5 x 13 cm, sign. LD JKaiser, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Loďka (PF 1970)

    Položka č.: 89

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 17:58

    ocelorytina, 1969, 14 x 7 cm, sign. DU Jiří Švengsbír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Josef Hlinomaz

    (1914-1978)

    Na nový rok (PF 1978)

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:00

    fix, papír, 1977, 20,5 x 29 cm, sign. PD JHlinomaz, rám, PN věnování: Karlíčkovi Raušovi, lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrny

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID6852 Historie příhozu