Novoročenky

  • Cyril Bouda

    Ex libris C. Bouda (PF 1965 Stanislav Tvrdý)

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:04

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Zamilovaný (PF 1989)

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:06

    serigrafie, akvarel, 1988, 27 x 17,5 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Vlastenec (PF 1990)

    Položka č.: 94

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:08

    serigrafie, akvarel, 1989, 30,5 x 17,5 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Evropa (PF 1991)

    Položka č.: 95

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:10

    serigrafie, akvarel, 1990, 27,5 x 17,3 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jaroslav Fišer

    (1919-2003)

    Stisk (PF 1986)

    Položka č.: 96

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:12

    serigrafie, akvarel, 1985, 27,5 x 17,3 cm, sign. DU Fišer, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Blažíčka, C. Boudy a M. Salcmana na ČVUT v Praze, prof. J. Nováka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Bilance

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Torzo (PF 1996)

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:14

    litografie, 1995, 22,7 x 14 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Na cestě do betléma (PF 1966)

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:16

    linoryt, 1965, 11,2 x 6 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

    Kaplička (PF 1987)

    Položka č.: 99

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:18

    kolorovaná litografie, 1986, 10,5 x 15,2 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražské zákoutí (PF 1963 A. Doležal)

    Položka č.: 100

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:20

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Dvojice (PF 2003 restaurace Pelikán)

    Položka č.: 101

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pravoslav Nesrovnal

    Na koni (PF 1987)

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:24

    linoryt, 1986, 19,8 x 11,7 cm, sign. DU Nesrovnal, přeložený papír, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák K. Valtra

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Rastislav Michal

    Odpočívající dívka (PF 1965 Ing. Jan Karásek)

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:26

    dřevoryt , 1964, 5,5 x 11 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rastislav Michal

    Ležící dívka (PF 1965 Miloslav Janča)

    Položka č.: 104

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:28

    dřevoryt , 1964, 6,8 x 8,7 cm, sign. PD Rastislav Michal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Nepasický

    Mořská panna (PF 1968)

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:30

    linoryt, 1967, 8,2 x 6,3 cm, sign. DU Blanka a Jiří Nepasický, studium na SUPŠ sklářské v Železném Brodě a u prof. J. Malejovského, J. Nušla a S. Libenského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Rudolf Klimovič

    (1917-1990)

    Sedící akt (PF 1988)

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 18:32

    litografie, 1987, 18,5 x 13,5 cm, sign. PD R. Klimovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)