Výtvarné umění 19. - 21. století (163. aukce) - sálová část

První podání nebo-li limitování probíhá až do 21. 2. 2019 do 15:00.

Výsledky aukce budou rozeslány následující den tj. 22. 2. 2019

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage Jaroslav Seifert

    Položka č.: 190

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Ukončení prvního podání: 21. 02. 2019 15:00

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Requiem für Lidice

    Položka č.: 191

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    lept, 1972, 41,3 x 24,7 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1972, č. 21/60, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Oldřich Kulhánek

    Obézní symetrie

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    litografie, 2003, 57 x 73,5 cm, PN datováno 15/10/03, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 193

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Ruce a boky

    Položka č.: 194

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    zlacený reliéfní tisk, 15 x 14,5 cm, sign. PD Olbram Zoubek, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: ID6380 Historie příhozu

  • Olbram Zoubek

    (1926-2017)

    Posel

    Položka č.: 195

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    reliéfní tisk, ruční papír, 1986, 42,5 x 59,5 cm, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Soter Vonášek

    (1891-1953)

    Položka č.: 196

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    olej, plátno, 111 x 136 cm, sign. PD Soter Vonášek, rám

    Poslední dražitel: ID605 Historie příhozu

  • Karel Záhorský

    (1870-1902)

    Položka č.: 197

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    olej, plátno, 73 x 99 cm, sign. LD Záhorský, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Jiří Brázda

    Postava

    Položka č.: 198

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    tužka, kvaš, papír, 2000, 50 x 36 cm, sign. DU JBrázda X. 2000, rám, studium na SUPŠ, žák prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Čeněk Dobiáš

    (1919-1980)

    Ležící dívka

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    akvarel, papír, 28,5 x 64,5 cm, sign. PD Dobiáš, rám, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Marrová

    Sedící dívka

    Položka č.: 200

    pastel, papír, 1943, 64 x 46 cm, sign. LD Marrová 1943, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.401 CZK (137 €)

    Poslední dražitel: ID3164 Historie příhozu

  • Miroslav Sabev

    (1952-2011)

    Modrý akt

    Položka č.: 201

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    olej, karton, 99 x 69 cm, rám, místy lehce poškozeno, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

  • Karel Šafář

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 14.800 CZK (592 €)

    olej, plátno, 65 x 50 cm, sign. PD Šafář

    Aktuální cena: 14.800 CZK (592 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt dívky v šátku

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    olej, karton, 1947, 25 x 19,7 cm, sign. LD B. Ullrych 47, vzadu kresba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    Položka č.: 204

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    olej, plátno, 1935, 26,2 x 20,5 cm, sign. LD B. Ullrych 35, při okrajích otřepené plátno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

    Poslední dražitel: ID6878 Historie příhozu

  • Bohumil Ullrych

    Koupání v řece

    Položka č.: 205

    olej, karton, 20,2 x 26,2 cm, sign. PD B. Ullrych, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ranní toaleta

    Položka č.: 206

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    olej, papír, karton, 1939, 21,5 x 27 cm, sign. PLD B. Ullrych 1939, při horním okraji mírně otřepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupání

    Položka č.: 207

    olej, papír, karton, 1923, 23,7 x 19 cm, sign. LD B. Ullrych 1923, nalepeno na kartonu, lehce odřené rožky, antiqari.at Radhošťská

  • Alena Antonová

    Ležící akt

    Položka č.: 208

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    dřevoryt, 1971, 27,5 x 40 cm, sign. PD A. Antonová 71, rám, č. 30/50, lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 209

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 210

  • Karel Benetka

    Marylin

    Položka č.: 211

    sítotisk, 80. léta, 21,5 x 34 cm, sign. LD Benetka, č. 8/10, antiqari.at Radhošťská

  • František Burant

    (1924-2001)

    Ženy v prostoru

    Položka č.: 212

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    suchá jehla, 1983, 54,2 x 46,3 cm, sign. PD F.Burant 1983, č. 10/20, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ota Janeček

    Ženský akt

    Položka č.: 213

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    suchá jehla, 1942, 15,8 x 12,2 cm, sign. PD Ota Janeček 1942, rám, č. 8/16, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Václav Špála

    (1885-1946)

    Ženský akt (Torzo)

    Položka č.: 214

    tužka, papír, 19 x 12,2 cm, rám, lehce zažloutlý papír, žák prof. Bukovace a Thieleho na AVU v Praze

  • Mihaly von Zichy

    (1827-1906)

    Erotická scéna

    Položka č.: 215

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    lept, okolo roku 1900, 16,5 x 13,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Mihaly von Zichy

    (1827-1906)

    Siesta

    Položka č.: 216

    lept, okolo roku 1900, 13,8 x 19,3 cm, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Na louce

    Položka č.: 217

    litografie, 26,5 x 36,5 cm, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Ženíška na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Položka č.: 218

  • Karel Špillar

    (1871-1939)

    Česající se dívka

    Položka č.: 219