Luboš Vetengl

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Zasněžený hrob

    No.: 1

    Auction price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:00

    olej, plátno, 2011, 70 x 60 cm, sign. zezadu Vetengl 2011

    Current price: 25.000 CZK (1.000 €)

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Lebkofilka

    No.: 2

    Auction price: 17.500 CZK (700 €)

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:05

    pigment, akryl, olej, plátno, 2015, 40 x 60 cm, sign. DU Vetengl 2015

    Current price: 17.500 CZK (700 €)

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Odpoledne na Olšanech

    No.: 3

    Auction price: 9.000 CZK (360 €)

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:10

    olej, plátno, 2011, 30 x 40 cm, sign. zezadu Vetengl 2011

    Current price: 9.000 CZK (360 €)

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Ráno na kopci

    No.: 4

    Auction price: 3.800 CZK (152 €)

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:15

    uhel, papír, 2009, 29,7 x 42 cm, sign. zezadu Vetengl 2009, pasparta

    Current price: 3.800 CZK (152 €)

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Setkání

    No.: 5

    Auction price: 12.500 CZK (500 €)

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:20

    uhel, karton, 2013, 70 x 100 cm, sign. zezadu Vetengl 2013

    Current price: 12.500 CZK (500 €)

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní dům

    No.: 6

    Auction price: 5.800 CZK (232 €)

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:25

    pigment, papír, 2010, 50 x 29,5 cm, sign. zezadu Vetengl 2010

    Current price: 5.800 CZK (232 €)

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Železniční most na Výstavišti

    No.: 7

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:30

    uhel, karton, 2009, 70 x 89 cm, sign. zezadu Vetengl 2009

    Last auctioneer: ID6887 History of bids

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Jízda na kole II

    No.: 8

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:35

    experimentální grafická technika (tisk z výšky ze suché barvy), 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2010, č. 3/7

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Koksovna II

    No.: 9

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:40

    linoryt, 2010, 100 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2010, č. 4/7

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Médea

    No.: 10

    Auction price: 1.900 CZK (76 €)

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:45

    litografie, 2012, 50 x 35 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. /6

    Current price: 1.900 CZK (76 €)

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    No.: 11

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:50

    sítotisk, 2012, 39 x 54,5 cm, sign. PD Vetengl 2012, č. /8

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Moderní sloup II

    No.: 12

    Auction price: 2.600 CZK (104 €)

    Planned termination: 20. 02. 2019 19:55

    litografie, 2009, 70 x 50 cm, sign. PD Vetengl 2009, č. 4/4

    Current price: 2.600 CZK (104 €)

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Na cestě za domem

    No.: 13

    Planned termination: 20. 02. 2019 20:00

    litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD Vetengl 2009, č /11

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Nezmar

    No.: 14

    Planned termination: 20. 02. 2019 20:05

    litografie, 2009, 59 x 42 cm, sign. PD Vetengl 2009, č. /10

    Estimate: k CZK

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Vězeňská koupelna

    No.: 15

    Planned termination: 20. 02. 2019 20:10

    Estimate: k CZK