• Kamila Ženatá

    Černý a bílý kámen

    No.: 11

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:02

    olej, kombinovaná technika, papír, 1991, 38,5 x 52,5 cm, sign. LD Kamila Ženatá 91, pasparta, , the disciple of L. Cepelak

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Jelen v říji

    No.: 112

    Auction price: 2.200 CZK (88 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:04

    watercolor, paper, 41,5 x 60 cm, signed lower/right Václavík, rám, small stains on a paper, small damages on a frame, , studied at The Academy in Vienna

    Current price: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dva akty

    No.: 44

    Auction price: 2.800 CZK (112 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:06

    gouache/pencil on paper, 1942, 50,6 x 50,8 cm, signed in the lower right corner B.Ullrych 42, aback stamp (Estate of Bohumil Ullrych), wrinkled edges, ,

    Current price: 2.800 CZK (112 €)

    Last auctioneer: ID6878 History of bids

  • Bohumil Ullrych

    Akt zezadu

    No.: 43

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:08

    gouache/pencil on paper, 1940, 41,5 x 31,5 cm, signed in the lower right corner B.Ullrych 40, wrinkled edges, ,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    No.: 136

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:10

    tužka, akvarel, papír, 1987, 29,2 x 20,7 cm, sign. PD Troup, LD věnování: Milé Lilince k svátku 87, v rozích přichyceno lepenkou k papíru, papír mírně zažloutlý, , studied at The Secondary Technical school of Graphic in Prague, the disciple of prof. J. Benda at The Academy of Arts, Architecture and …

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Před vesnicí

    No.: 75

    Auction price: 900 CZK (36 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:12

    tuš. papír, 1977, 35,5 x 29 cm, sign. LD Emilie Tomanová, , studied at the atelier of P. Dillinger and Z. Balas at The State Graphic School in Prague and the graphic atelier of prof. V. Pukl at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 900 CZK (36 €)

  • František Toman

    Alej u cesty

    No.: 100

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:14

    akvarel, papír, 1909, 43 x 29,3 cm, sign. LD Toman Fr. 11.9. 09, rám,

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Pavel Strnadel

    Zátiší s kloboukem

    No.: 101

    Auction price: 1.100 CZK (44 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:18

    pastel, papír, 1940, 35 x 39 cm, sign. LD P.Strnadel 40, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.100 CZK (44 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Strom v krajině

    No.: 86

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:20

    kvaš, papír, 39,3 x 52 cm, sign. PD L. Stejskal, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    U požáru

    No.: 83

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:22

    olej, papír, 34 x 48,4 cm, sign. LD L. Stejskal, při okrajích lehce poškozený papír, , the disciple of prof. O. Blazicek at The Czech Technical University in Prague and prof. K. Spillar, A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Manes Association of Fine Ar…

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    No.: 27

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:24

    akvarel, papír, 1949, 19,7 x 28,7 cm, sign. PD Souček 49, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Jan Rafael Schuster

    (1888-1981)

    Lesní potok

    No.: 51

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:26

    pastel, papír, 1939, 59 x 48 cm, sign. PD Schuster, rám, na rámu oděrky,

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Šaty z hedvábí - návrh kostýmu

    No.: 26

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:28

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1983, 32 x 22 cm, sign. PD Schi, pasparta,

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Zdobit flitry a korálky - návrh kostýmu

    No.: 25

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:30

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1989, 28 x 16 cm, sign. PD Schi, pasparta,

  • Otakar Schindler

    (1923-1998)

    Lucy - nárh kostýmu

    No.: 24

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:32

    kombinovaná technika, tuš, papír, 1981, 28,7 x 19 cm, sign. PD Schi, pasparta, jen nepatrně ušpiněná pasparta,

  • Ilja Sainer

    (1947-2008)

    Bioprostory - Rašení

    No.: 5

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:34

    kombinovaná technika, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, monogr. DU IS, rám, vzadu ve výřezu popsáno autorem, , the disciple of prof. K. Smid a L. Leitgeb at The Faculty of Education - Charles University in Prague

  • Michael Rittstein

    Na silnici

    No.: 3

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:36

    uhel, pastel, papír, 39,8 x 31,4 cm, sign. LD M. Rittstein, při okrajích lehce pokrčený papír, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupin…

  • Michael Rittstein

    Polibek

    No.: 2

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:38

    uhel, pastel, papír, 39,8 x 31,4 cm, sign. PD M. Rittstein, při okrajích lehce pokrčený papír, , studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, co-founder of Volne seskupen 12/15, Still even late, member of Nova skupin…

  • Michael Rittstein

    Odpadky

    No.: 1

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:40

  • Willi Nowak?

    S maminkou

    No.: 63

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:42

    tempera, papír, 9,3 x 9,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Novopacký?

    (1821-1908)

    Hory

    No.: 82

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:44

    tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený,

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    No.: 129

    Auction price: 2.400 CZK (96 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:46

    kvaš, litografie, papír, 2002, 69,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 2002, , the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 2.400 CZK (96 €)

  • Lubomír Mencl

    (1922)

    Zátiší s ovocem

    No.: 122

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:48

    tempera, pastel, papír, 35,5 x 53,5 cm, sign. PD Lubomír Mencl, rám, na rámu oděrky,

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    V zákrytu stromů

    No.: 34

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:50

    akvarel, papír, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky,

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Před setměním

    No.: 33

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:52

    akvarel, papír, 41 x 56,5 cm, sign. PD J. Matějka, pasparta, rám, na rámu oděrky,

  • Karel Mahrla

    (1911-1999)

    Lom Prosetín

    No.: 102

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:54

    olej, papír, 27,5 x 58 cm, sign. PD Mahrla, rám, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek galerie Dílo s popisem, rám poškozen,

  • Josef Liesler

    Selka

    No.: 120

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:56

    tužka, pastel, akvarel, papír, 1956, 38 x 24,3 cm, sign. PD Liesler 1956, rám, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

  • Josef Liesler

    Hoch s nožem

    No.: 20

    Planned termination: 30. 04. 2019 17:58

    pastel, akvarel, papír, 29 x 27,8 cm, rám, rám rozklížen, , the disciple of prof. C. Bouda, O. Blazicek, member of The Royal Belgian Academy, The Manes Association of Fine Artists and The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of the group Sedm v rijnu

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    No.: 81

    Auction price: 1.300 CZK (52 €)

    Planned termination: 30. 04. 2019 18:00

    pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, , the disciple of prof. J. Benda and A. Strnadel

    Current price: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cesta

    No.: 128

    Planned termination: 30. 04. 2019 18:02

    lavírovaná tuš, papír, 15,5 x 25 cm, sign. LD Kuba, rám, zažloutlý papír, rám poškozen, , the disciple of prof. M. Pirner