Výtvarné umění 19. - 21. století (163. aukce) - online část

část 163. aukce, která bude nabízena pouze na internetových stránkách

  • Blanka Jakubíčková

    (1971)

    Kočka

    Položka č.: 813

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:33

    kombinovaná technika, papír, 2007, 84 x 59 cm, monogr. vzadu B. J. 2007

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Blanka Jakubíčková

    (1971)

    Z chalupy

    Položka č.: 814

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:34

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Jambor

    (1887-1964)

    Deštivá nálada

    Položka č.: 815

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:35

    litografie, 1939, 16 x 22,5 cm, značeno na desce PD Jambor, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. Loukoty, M. Švabinského

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Důl

    Položka č.: 816

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:36

    bromostříbrná fotografie, 17,6 x 23,4 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Mazák

    Položka č.: 817

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:37

    bromostříbná zvětšenina, 1966, 24,1 x 17,4 cm, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Prales v Byskydech

    Položka č.: 818

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:38

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 17,5 x 24 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Bílá Opava

    Položka č.: 819

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:39

    bromostříbrná fotografie, 1963, 17,3 x 23,5 cm, na zadní straně značeno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Malé Karpaty

    Položka č.: 820

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:40

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 24,5 x 17,5 cm, na zadní straně značeno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Holubice I

    Položka č.: 821

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:41

    tuš, papír, 1949, 29 x 41 cm, sign. LD Janeček 3. VI. 49, rám, na papíře drobné skvrnky, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Uzenáči

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:42

    lept, 1947, 16 x 24,5 cm, sign. PD Janeček 47, č. 7/10, DU věnování: Václavovi za kufrrrr! (2.V.-30.IX.) Janeček 47, lehce zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Květina

    Položka č.: 823

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:43

    suchá jehla, 1947, 24,5 x 18 cm, sign. DU Janeček 47, na listu originální kresba s podpisem Oty Janečka, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Ráj

    Položka č.: 824

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:44

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Čáp

    Položka č.: 825

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:45

    monotyp, 1949, 5,7 x 7,5 cm, sign. PD Janeček 49, lehce zažloutlý papír, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Objekt (PF 1969)

    Položka č.: 826

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:46

    lept, mezzotinta, 1968, 14,6 x 10,3 cm, sign. DU Ota Janeček, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Toaleta

    Položka č.: 827

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:47

    litografie, 1944, 10,5 x 8 cm, sign. LD Janeček 44, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ota Janeček

    Studie aktu

    Položka č.: 828

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:48

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Janeček - Pardubský

    (1894-1974)

    Horská krajina

    Položka č.: 829

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:49

    olej, plátno, 56 x 69 cm, sign. LD A. Janeček - Pardubský, rám, malba mírně zašlá, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. A. Schumanna na Akademii v Mnichově

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Štramberská trúba

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:50

    dřevoryt, 60 x 62 cm, rám, zlínský rodák, který se po studiích a mnoha zahraničních cestách (Káhira, Vídeň, Budapešť, Paříž) usadil v Rožnově pod Radhoštěm, kde spolu se svými sourozenci vedl od roku 1909 výtvarnou dílnu. Je významným propagátorem valašské lidové kultury a architektury, kterou mnoho…

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Stamberská trúba

    Položka č.: 831

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:51

    dřevoryt, kolorovaný, 50 x 41,5 cm, sign. PD B. Jaroněk, rám, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Krajina na pobřeží

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:52

    dřevoryt, 55,5 x 41,3 cm, rám, zlínský rodák, který se po studiích a mnoha zahraničních cestách (Káhira, Vídeň, Budapešť, Paříž) usadil v Rožnově pod Radhoštěm, kde spolu se svými sourozenci vedl od roku 1909 výtvarnou dílnu. Je významným propagátorem valašské lidové kultury a architektury, kterou m…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Dubrovník

    Položka č.: 833

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:53

    dřevoryt, 1904, 46 x 56 cm, sign. LD na paspartě B. Jaroněk, rám, zlínský rodák, který se po studiích a mnoha zahraničních cestách (Káhira, Vídeň, Budapešť, Paříž) usadil v Rožnově pod Radhoštěm, kde spolu se svými sourozenci vedl od roku 1909 výtvarnou dílnu. Je významným propagátorem valašské lido…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Oldřich Jelínek

    Letectví

    Položka č.: 834

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:54

    litografie, 42 x 25 cm, sign. PDTomáškovi Rufus Jelínek!, autorský tisk

    Odhadní cena: v CZK

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Muž a žena

    Položka č.: 835

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:55

    tuš, papír, 42 x 30 cm, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID5827 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Oldřich Jelínek

    (1930-2000)

    Svázaný

    Položka č.: 836

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:56

    tuš, papír, 38 x 29,8 cm, sig. PD O. Jelínek, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID5461 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Jílek

    (1905-1982)

    Krajina v povodí Bečvy

    Položka č.: 837

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:57

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ellen Jilemnická

    Ticho (triptych)

    Položka č.: 838

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:58

    3x tuš, ruční papír, 2005/2006, vše 58 x 42 cm, sign. PD Ellen Jil. 2005/E. Jilemnická 2006, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ellen Jilemnická

    Ruce

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 11:59

    tuš, ruční papír, 1998, 42 x 58,5 cm, sign. PD Ellen Jil. 1998, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ellen Jilemnická

    Úzkost

    Položka č.: 840

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 12:00

    tuš, papír, 2004, 62,5 x 45,3 cm, sign. PD Ellen Jil. 5.7.2004, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Boris Jirků

    Co je černé, to je hezké V.

    Položka č.: 841

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 12:01

    italská křída, zlato, papír, 1988, 99,5 x 70 cm, sign. PD Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    Položka č.: 842

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 12:02

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Odhadní cena: v CZK