• Ludvig Schara

    (1907-1993)

    Stará Ljubljana

    Položka č.: 695

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:18

    akvarel, papír, 27 x 23 cm, sign. PD org. akvarel pinx. Lud. Schara, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Solovjev

    (1922-2014)

    Italské městečko

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:19

    tužka, akvarel, papír, 27,8 x 41,2 cm, sign. PD J. Solovjev, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Solovjev

    (1922-2014)

    Plachetnice

    Položka č.: 697

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:20

    tužka, akvarel, papír, 29 x 41 cm, sign. LD J. Solovjev, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Modrá

    Položka č.: 698

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:21

    kombinovaná technika, papír, 16,6 x 15,9 cm, sign. DU P. Sukdolák, 148/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Agregát na levnou domácí energii

    Položka č.: 699

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:22

    koláž, papír, 14,7 x 18 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Štěpán

    (1913-1985)

    Dáma s motykou

    Položka č.: 700

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:23

    koláž, papír, 26,5 x 13 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    Tři postavy

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:24

    tuš, akvarel, koláž, papír, 40,8 x 32,8 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Roland Topor

    (1938-1997)

    V běhu

    Položka č.: 702

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:25

    tuš, akvarel, koláž, papír, 39,8 x 31,7 cm, koláže ze sci fi filmu Divoká planeta, scénář Roland Topor a René Laloux, Autor je známým francouzským umělcem, který dočasně pobýval v Československu a během svých výstav zanechal část své práce i v Praze., antiqari.at Radhošťská

  • Karel Valter

    (1909-2006)

    Potok

    Položka č.: 703

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:26

    tempera, papír, 32,8 x 23,7 cm, sign. PD Valter K , rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, člen skupiny Linie, Sdružení jihočeských výtvarníků, skupiny Kolektiv, Index, člen výtvarného odboru Umělecké besedy v Praze

  • Karel Veržakovský

    (1924-1963)

    Studie ženy

    Položka č.: 704

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:27

    tužka, akvarel, papír, 65 x 44,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jaroslava Zárecká - Muchová

    Bodlák

    Položka č.: 706

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:29

    akvarel, pastel, papír, 53 x 23 cm, sign. LD Zárecká, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Milan Zezula

    (1922-1998)

    Katedrála

    Položka č.: 707

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:30

    akvarel, papír, 1963, 88 x 50 cm, rám, vzadu nalepen štítek Svazu čs. výtvarných umělců s popisem, zvlněný papír, žák prof. K. Mináře a J. Želibského na AVU v Praze, člen UVU a SČVU Ostrava

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Komedianti

    Položka č.: 708

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:31

    lept, 1931, 23 x 24,5 cm, sign. PD A. J. Alex, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

  • Josef Tomáš Blažek

    (1884-1962)

    Rodina

    Položka č.: 709

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:32

  • Bohumír Jaroněk

    (1866-1933)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:33

    dřevoryt, 40 x 53,5 cm, sign. PD BJaroněk, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborné řezbářské škole ve Valašském Meziříčí, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, J. U. V. a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Luigi Kasimir

    (1881-1962)

    Wien, Hoher Markt mit der Schottenkirche

    Položka č.: 711

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:34

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Žena s vějířem

    Položka č.: 712

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:35

    litografie, 16,7 x 11,9 cm, PD monogr. RK, rám, žák prof. V. Bukovace, B. Roubalíka a H. Schwaigera na Akademii výtvarných umění v Praze, člen skupiny Tvrdošíjní, SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Aristofanos Lysistrata

    Položka č.: 713

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:36

    lept s akvatintou, 1906, 8,8 x 12 cm, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ch. Ponsard

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 714

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:37

    lept, 44 x 88 cm, sign. PD Ponsard, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 715

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:38

    akvatinta, 1914, 35 x 35 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, při okrajích pokrčený, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Mostecká ulice

    Položka č.: 716

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:39

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Pražský hrad od Novotného lávky

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:40

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Přístavní jeřáb u Notre Dame

    Položka č.: 718

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:41

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Zasněžený sv. Mikuláš

    Položka č.: 719

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:42

  • Jiří Anderle

    Rozhovor

    Položka č.: 720

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:43

    mezzotinta, 1976, 5,2 x 8,5 cm, sign. DU Jiří Anderle 76, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Balcar

    (1929-1968)

    Měsíc v úplňku

    Položka č.: 721

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:44

    lept, 1962, 15,2 x 7,3 cm, sign. PD Balcar 62, pf 1963, Antikvariát Dlážděná, Žák prof. F. Tichého a F. Muziky na VŠUP v Praze. Člen skupiny Máj a SČUG Hollar

  • Karel Benetka

    Malá taneční zábava

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:45

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Tomáš Bím

    Balónové létání I.

    Položka č.: 723

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:46

  • Tomáš Bím

    Golfové hřiště

    Položka č.: 724

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:47

  • Cyril Bouda

    Malířské zátiší

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:48

    litografie, 38,8 x 26,8 cm, sign. PD C. Bouda, 103/200, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, v pravém horním rohu na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)