Výtvarné umění 19. - 21. století (163. aukce) - online část

část 163. aukce, která bude nabízena pouze na internetových stránkách

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Flora

    Položka č.: 1030

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:11

    zinkografie, 1971, 15,3 x 8,5 cm, sign. DU, rám, studium na AVU v Praze, soukromé studium

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Victoria

    Položka č.: 1031

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:12

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Pomona

    Položka č.: 1032

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:13

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Vladimír Koutský

    (1919-1973)

    Fortuna

    Položka č.: 1033

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:14

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Smrtka

    Položka č.: 1034

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:15

    dřevoryt, 24 x 12,3 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Pár

    Položka č.: 1035

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:16

    dřevoryt, 24,2 x 11,9 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Kázání

    Položka č.: 1036

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:17

    dřevoryt, 23,9 x 12,6 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Postava

    Položka č.: 1037

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:18

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Kostky vrženy

    Položka č.: 1038

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:19

    dřevoryt, 24,1 x 11 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Ležící akt

    Položka č.: 1039

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:20

    dřevoryt, 24 x 12,4 cm, lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Tosta

    Položka č.: 1040

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:21

    litografie, 28,5 x 39,7 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID3871 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

    Bavlnářské závody v Semilech

    Položka č.: 1041

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:22

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Pohled na továrnu

    Položka č.: 1042

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:23

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:24

    olej, plátno, 59 x 49 cm, rám, poškozené plátno

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5827 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

    Položka č.: 1044

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:25

    olej, plátno, 50 x 42 cm, rám, poškozené plátno

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Dívka v kroji

    Položka č.: 1046

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:27

    tužka, papír, 20 x 13,2 cm, sign. PD, poškozeno, na papíře skvrny

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Píseň písní

    Položka č.: 1047

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:28

    tisk, 1990, 20 x 10 cm, sign. LD, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID3559 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

    Pták ve větvích

    Položka č.: 1048

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:29

    tuš, kvaš, papír, 14,3 x 9,3 cm, PD monogr. KS, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Rikša

    Položka č.: 1049

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:30

    tuš, kvaš, papír, 21,7 x 21,7 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobná skvrnky

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Hromobití

    Položka č.: 1050

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:31

    tuš, kvaš, papír, 16,3 x 11,3 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobná skvrnka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Položka č.: 1051

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:32

    pérovka, papír, 1994, 14 x 7 cm, sign. DU Noll 94, žák prof. J. Kaplického, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Miloš Noll

    (1926-1998)

    Zrcadlo

    Položka č.: 1052

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:33

    Odhadní cena: v CZK

  • J. Novák

    Partie u Něm. Brodu

    Položka č.: 1053

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:34

    olej, plátno, 53 x 73,5 cm, sign. PD J. Novák, rám, vzadu popsáno, na plátně i rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ivan Novosad

    Zebra

    Položka č.: 1054

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:35

    akryl, deska, 2006, 48 x 35 cm, sign. vzadu I. Novosad, žák ak. mal. VL. Veselého na LŠU v Mělníce, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Novotný

    (1919-1993)

    Haldy v Krušných horách (Jáchymov)

    Položka č.: 1055

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:36

    olej, sololit, 1956, 35,5 x 43,8 cm, sign. LD Novotný 56, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Laudy a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a skupiny MS

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Nožička

    Zánik fresky

    Položka č.: 1056

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:37

    fotografie, 1987, 29,6 x 22,3 cm, sign. vzadu Nožička 1987, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Nožička

    Vnitřní zrcadlo

    Položka č.: 1057

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:38

    fotografie, 1986, 29,9 x 21,4 cm, sign. vzadu Nožička 1986, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Nožička

    Plamenný projev

    Položka č.: 1058

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:39

    fotografie, 1986, 28,8 x 21,2 cm, sign. vzadu Nožička 1986, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Odhadní cena: v CZK

  • Alois Nožička

    Případ Velký boltec

    Položka č.: 1059

    Vyvolávací cena: 7.950 CZK (318 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:40

    fotografie, 1988, 30 x 22 cm, sign. vzadu Nožička 1988, ze souboru Formy deformace, studium SUPŠ v Brně, FAMU v Praze

    Aktuální cena: 7.950 CZK (318 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 1060

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 15:41

    olej, sololit, 35 x 80 cm, sign. LD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Odhadní cena: v CZK