• Kolektiv autorů

    Stereofotografie

    Položka č.: 1139

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:46

    20x fotografie, 8,5 x 18 cm, 20x čb. fotografie pro stereoskop s portréty divadelních herců ze začátku 20. století, vyd. B. Kočí, Praha, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Pták Fénix

    Položka č.: 1140

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:47

    dřevoryt, 1894, 25 x 35,7 cm, značeno pečetí PD, vydáno jako součást cyklu 100 válečných karikatur k povzbuzení bojové morálky japonské armády během sino-japonské války, text vlevo nahoře říká Hurá Japonsku a pod tím 100 vybraných karikatur 100 úsměvů, nalepeno na papíru, zažloutlý papír, na papíře…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Dvořan a gejša pod třešní (Triptych)

    Položka č.: 1141

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:48

    3x japonský dřevoryt, 35 x 78,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Pták

    Položka č.: 1142

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:49

    barevný dřevořez, 1952, 21 x 13,5 cm, značeno razítkem dílny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Položka č.: 1143

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:50

    barevný dřevořez, 24 x 30,3 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Položka č.: 1144

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:51

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Rozkvetlá třešeň

    Položka č.: 1145

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:52

    barevný dřevořez, 1952, 27,5 x 18 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Goyo Hashiguchi

    (1880-1921)

    Žena v letním kimonu

    Položka č.: 1146

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:53

    japonský dřevoryt, 43,5 x 27,5 cm, značeno razítkem , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Čáp (Votivní novoroční dveřní obrázek)

    Položka č.: 1147

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:54

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Dvěřní obrázky - konvolut 2 ks

    Položka č.: 1148

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:55

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

    Bůžek - votivní dveřní obrázek

    Položka č.: 1149

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:56

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

    Dveřní bůžci - konvolut 2 ks

    Položka č.: 1150

    Vyvolávací cena: 480 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:57

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, oba 38 x 54 cm, pomuchlaný, uprostřed přeložený papír, v rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)

  • Hokusai?

    (1760-1849)

    Trh u kanálu

    Položka č.: 1151

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:58

    barevný dřevoryt, 15 x 20,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Před chrámem

    Položka č.: 1152

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 13:59

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Výprask

    Položka č.: 1153

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:00

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Hiroaki Takamashi

    (1871-1944)

    Gejši

    Položka č.: 1154

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:01

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kabuki bojovník _Meiji

    Položka č.: 1155

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:02

    japonský dřevoryt, 35 x 24 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Bojovník

    Položka č.: 1156

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:03

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Přepadení u moře

    Položka č.: 1157

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:04

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Noční hlídač

    Položka č.: 1158

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:05

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený a místy zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Kabuki

    Položka č.: 1159

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:06

    japonský dřevoryt, 37,2 x 26,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, na papíru několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Čištění meče

    Položka č.: 1160

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:07

    japonský dřevoryt, 36,3 x 26,4 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, zažloutlý papír se skvrnkami, antiqari.at Radhošťská

    Gejša

    Položka č.: 1161

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    Položka č.: 1162

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:09

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Samuraj

    Položka č.: 1163

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:10

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    Položka č.: 1164

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:11

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejša s hřebenem

    Položka č.: 1165

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:12

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejša

    Položka č.: 1166

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:13

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Gejši

    Položka č.: 1167

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Chryzantéma

    Položka č.: 1168

    Plánované ukončení: 29. 11. 2019 14:15

    dřevořez, 27 x 17 cm, značeno razítkem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 480 CZK (20 €)