Výtvarné umění 19. - 21. století (163. aukce) - online část

část 163. aukce, která bude nabízena pouze na internetových stránkách

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Červené rybičky

    Položka č.: 660

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:00

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Česká sváča I.

    Položka č.: 661

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:01

    akryl, dřevo, 2005, 88 x 60 cm, sign. DU L. Bradáček .3. 2005, rám

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.160 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Lukáš Bradáček

    (1964)

    Oběd italský

    Položka č.: 662

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:02

    akryl, dřevo, 2005, 88 x 60 cm, sign. DU L. Bradáček .3. 2005

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Zdenka Braunerová?

    (1862-1934)

    V Roztokách

    Položka č.: 663

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:03

    tuš, papír, 1884, 14,7 x 23 cm, monogr. PD ZB , rám, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Staré Vršovice

    Položka č.: 664

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:04

    litografie, 1960, 20 x 29 cm, sign. PD JBrož 60, rám, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Pod Vyšehradem

    Položka č.: 665

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:05

    litografie, běloba, 1960, 20 x 29 cm, sign. PD JBrož 60, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Brož

    (1904-1980)

    Starý pivovar Košíře

    Položka č.: 666

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:06

    litografie, 1959, 25,5 x 17 cm, sign. PD Brož 59, rám, 7/40, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na UMPRUM v Praze, prof. F. Kupky v Paříži, člen Skupiny 58 a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Brychta

    (1928-2013)

    Létající ryba

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:07

    tempera, papír, 1967, 42,5 x 47 cm, sign. PD Jan Brychta 67, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše a J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, poté prof. J. Kaplického a A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Exil

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Burant

    (1924-2001)

    Maska a kavalír

    Položka č.: 668

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:08

    suchá jehla, 1980, 34,5 x 30,5 cm, sign. PD F. Burant 1980, č. 97/120, studium na Státní grafické škole, žák prof. Kaplického na VŠUP v Praze, člen skupiny UB 12, spolku Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Malý válečník

    Položka č.: 669

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:09

    akryl, plátno, 2010, 58 x 50 cm, sign. LD Cerha V. 2010

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Rozmlouvání

    Položka č.: 670

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:10

    akryl, plátno, 2010, 58,5 x 80 cm, sign. PD Cerha V. 2010

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • A. Čáda

    Četníci

    Položka č.: 671

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:11

    olej, karton, 11 x 8,3 cm, sign. LD A. Čáda, rám, stará miniatura ve vyřezávaném dřevěném rámu, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

    Poslední dražitel: ID5041 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Položka č.: 672

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:12

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Krásná popová (ilustrace k F. Šrámek: Popová)

    Položka č.: 673

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:13

    linořez, 1919, 14,1 x 8,5 cm, vydáno ve sborníku Červen, roč. 2, 1919-20, č. 35, 30. 10. 1919, str. 317, uvedeno v monografii Josef Čapek: Grafika, č. KG 116, vydal Zdeněk Sklenář, Praha 2009, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Čapek

    (1887-1945)

    Košile

    Položka č.: 674

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:14

    linořez, 1916, 16,5 x 9,2 cm, vydáno ve sborníku Červen, roč. 1, 1918-19, č. 19-20, 9. 1. 1919, str. 227, uvedeno v monografii Josef Čapek: Grafika, č. KG 34, vydal Zdeněk Sklenář, Praha 2009, antiqari.at Radhošťská, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

    Odhadní cena: v CZK

  • Hana Čápová

    Tenistka

    Položka č.: 675

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:15

    lept, 1989, 12,9 x 9,9 cm, sign. PD Hana Čápová 1989, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • F. Čech

    Karlův most

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:16

    olej, lepenka, 49 x 69 cm, sign. PD F. Čech, rám

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    V přístavu

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:17

    litografie, 40 x 57,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, 50/50, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Filip Černý

    (1975)

    Vodopád

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:18

    olej, plátno, 2005, 30 x 35 cm, monogr. vzadu F. Č. 2005

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Černý

    Kytice s kopretinami

    Položka č.: 679

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:19

    olej, plátno, 60 x 50 cm, sign. PD KČerný, rám

    Odhadní cena: v CZK

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Růžová oblaka

    Položka č.: 680

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:20

    olej, karton, 24,5 x 51 cm, sign. LD Černý, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Zdeněk Červinka

    (1928-2016)

    Dáma s psíčkem

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:21

    litografie, 48 x 37 cm, sign. Zd. Červinka, žák prof. Jašky, Hofmana, Hrocha a Kubíčka na střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Zdeněk Červinka

    (1928-2016)

    Hra

    Položka č.: 682

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:22

    litografie, 48 x 37 cm, sign. Zd. Červinka, č. 52/200, žák prof. Jašky, Hofmana, Hrocha a Kubíčka na střední uměleckoprůmyslové škole v Uherském Hradišti

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Alej hlohů

    Položka č.: 683

    Vyvolávací cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:23

    olej, plátno, 1982, 38,5 x 33,5 cm, sign. LD Karel Chaba, rám, soukromé studium

    Aktuální cena: 34.000 CZK (1.360 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lavičky

    Položka č.: 684

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:24

    ofset, 28 x 22 cm, sign. PD Karel Chaba, rám, č. 31/36, soukromé studium

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Lávka

    Položka č.: 685

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:25

    ofset, 1983, 38 x 29 cm, sign. PD Karel Chaba 83, rám, č. 171/200, soukromé studium

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Miroslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Položka č.: 686

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:26

    litografie, 32 x 26 cm, sign. PD Chlupáč M., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ol. Chulkov

    Ležící akt

    Položka č.: 687

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:27

    tužka, papír, 2002, 24 x 34 cm, sign. LN Ol. Chulkov 2002, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Compte - Calix

    Bůh a vlast

    Položka č.: 688

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:28

    litografie, 1848, 40 x 31,5 cm, litografii provedl Jacot, zažloutlý, zašpiněný, po okrajích roztržený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Moritz Michael Daffinger

    (1790-1849)

    Devče s beránkem

    Položka č.: 689

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:29

    kresba rudkou, papír, 20,4 x 14,3 cm, LD značeno, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, na papíře

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5614 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK