• Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Ostražitost

    Položka č.: 1088

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:51

    tempera, papír, 39 x 32 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Písek nad Otavou

    Položka č.: 1089

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:52

    tempera, papír, 41 x 28 cm, sign. PD V. Rožánek, pasparta, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Podzimní proměny

    Položka č.: 1090

    Vyvolávací cena: 13.160 CZK (527 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:53

    kombinovaná technika, papír, 43,5 x 31 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 13.160 CZK (527 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    Samota

    Položka č.: 1091

    Vyvolávací cena: 40.250 CZK (1.610 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:54

    olej, karton, 59 x 41 cm, sign. DU V. Rožánek, rám

    Aktuální cena: 40.250 CZK (1.610 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Šero

    Položka č.: 1092

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (880 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:55

    tempera, papír, 47,5 x 33 cm, sign. DU Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.000 CZK (880 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    U Jaderského moře

    Položka č.: 1093

    Vyvolávací cena: 21.850 CZK (874 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:56

    olej, sololit, 29,9 x 39,5 cm, sign. LD Rožánek, rám, informelní práce jihočeského autora, dodnes mírně zapomenutého a čekajícího na své objevení a zhodnocení, neboť přesahuje svůj region do celočeského kontextu. , soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 21.850 CZK (874 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1944)

    V krajině něhy

    Položka č.: 1094

    Vyvolávací cena: 13.800 CZK (552 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:57

    tempera, papír, 47 x 33 cm, pasparta, rám

    Aktuální cena: 13.800 CZK (552 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Velký akt

    Položka č.: 1095

    Vyvolávací cena: 14.200 CZK (568 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:58

    kombinovaná technika, papír, 62,5 x 44 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 14.200 CZK (568 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Vznešenost

    Položka č.: 1096

    Vyvolávací cena: 22.850 CZK (914 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 18:59

    tempera, papír, 43 x 31 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.850 CZK (914 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Záchvěv naděje

    Položka č.: 1097

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:00

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. LD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Zamilovaná

    Položka č.: 1098

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:01

    kombinovaná technika, papír, 49 x 35 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Žena

    Položka č.: 1099

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:02

    tempera, papír, 43 x 31 cm, sign. PD Rožnek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Babylon

    Položka č.: 1100

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:03

    litografie, 1988, 35,7 x 29,3 cm, sign. DU Janíček 88, č. 9/80, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Dialog

    Položka č.: 1101

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:04

    lept, akvatinta, 1976, 29,5 x 35,5 cm, sign. DU Janíček 76, č. 31/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Dva muži

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:05

    litografie, 1985, 38 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 85, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 1103

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:06

    lept, akvatinta, 1973, 32,6 x 24,5 cm, sign. DU Janíček 73, č. 28/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Hibernation Cycle

    Položka č.: 1104

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:07

    lept, akvatinta, 1973, 32,5 x 25 cm, sign. DU Janíček 73, č. 24/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Hlava

    Položka č.: 1105

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:08

    litografie, 1989, 48,5 x 32,9 cm, sign. DU Janíček 89, č. 47/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Hlava

    Položka č.: 1106

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:09

    litografie, 1988, 48,2 x 32,7 cm, sign. DU Janíček 88, č. 47/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Hlavy

    Položka č.: 1107

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:10

    litografie, 1988, 48,3 x 32,9 cm, sign. DU Janíček 88, č. 57/60, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Křesla

    Položka č.: 1108

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:11

    litografie, 1983, 48,6 x 37,8 cm, sign. DU Janíček 83, č. 7/65, roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Křeslo

    Položka č.: 1109

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:12

    litografie, 1986, 48,7 x 32,6 cm, sign. DU Janíček 86, č. 18/55, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Masky

    Položka č.: 1110

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:13

    litografie, 1979, 37,4 x 27 cm, sign. DU Janíček 79, č. 4/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Muž v přilbě

    Položka č.: 1111

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:14

    litografie, 1979, 49,8 x 39,8 cm, sign. DU Janíček 79, č. 10/50, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    My favorite Doll

    Položka č.: 1112

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:15

    litografie, 1979, 48,5 x 37,7 cm, sign. DU Janíček 79, 6/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Old Days

    Položka č.: 1113

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:16

    lept, akvatinta, 1975, 24,8 x 20,5 cm, sign. DU Janíček 75, č. 37/75, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Podíváme se ti na zoubek

    Položka č.: 1114

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:17

    litografie, 1989, 48,3 x 32,8 cm, sign. DU Janíček 89, č. 1/50, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Rozdvojení

    Položka č.: 1115

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:18

    litografie, 1989, 48 x 32,5 cm, sign. DU JANÍČEK 89, č. 5/60, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Torza

    Položka č.: 1116

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:19

    litografie, 1984, 48,9 x 37,9 cm, sign. DU Janíček 84, č. 4/70, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Janíček

    (1935)

    Tři hlavy

    Položka č.: 1117

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 19:20

    litografie, 1989, 48,5 x 32,7 cm, sign. DU Janíček 89, č. 33/65, Antikvariát Ostrovní, studoval na Art School of the Society of Arts and Crafts-Detroit, USA a na AVU v Praze u prof. Sychry, Pukla a Silovského

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook