Výtvarné umění 19. - 21. století (163. aukce) - online část

část 163. aukce, která bude nabízena pouze na internetových stránkách

  • Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    fondango

    Položka č.: 1214

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:17

    serigrafie, 20,5 x 30 cm, sign. PD seydl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Karel Jan Sigmund

    (1897-1959)

    Sušení sena

    Položka č.: 1215

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:18

    tempera, kvaš, papír, 27,5 x 33 cm, sign. PD K. J. Sigmund, rám, žák prof. Schöna v Drážďanech, prof. O. Nejedlého v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Rudolf Sikora

    Koncentrácia energií (Čierna diera 1979/2007)

    Položka č.: 1216

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:19

    serigrafie, 2007, 67,3 x 50 cm, sign. PD RudolfSikora 2007, rám, č. 50/100, žák prof. P. Matejky a D. Millyho na VŠVU v Bratislavě, člen tvůrčí skupiny Syzýgia, Evropského kulturního klubu

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6569 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Michal Singer

    Ufoman

    Položka č.: 1217

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:20

    serigrafie, 2003, 91 x 62 cm, sign. PD Singer 2003, č. 25/30, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Michal Singer

    Akt v ateliéru

    Položka č.: 1218

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:21

    litografie, 2009, 52,5 x 69 cm, sign. LU Singer 09, č. 6/100, studium na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krajina se stromem

    Položka č.: 1219

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:22

    lavírovaná kresba tuší, 1944, 31 x 44 cm, sign. LD V. Sivko 44, pokrčený, místy poškozený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Kameny

    Položka č.: 1220

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:23

    litografie, 1964, 41 x 35,5 cm, sign. PD V. Sivko 64, č. 7/34, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Poslední dražitel: ID5461 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Krajina se stohem

    Položka č.: 1221

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:24

    lept, 1956, 24 x 32 cm, sign. PD V. Sivko 1956, LD věnování: Milému příteli ing. Václavu s mnoha vzpomínkami přátelsky V. Sivko, lehce zažloutlý, pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Strom

    Položka č.: 1222

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:25

    litografie, 1973, 44 x 28 cm, sign. PD V. Sivko 73, č. 37/100, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Novoroční hračka (PF 1968)

    Položka č.: 1223

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:26

    serigrafie, 1967, 45 x 33 cm, sign. PU V. Sivko, přeložený, při okrajích pokrčený papír, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavel Sivko

    Láhve v láhvi

    Položka č.: 1224

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:27

    litografie, 1977, 17,5 x 9 cm, sign. PD Pavel Sivko 77, č. 48/60, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠ výtvarné v Praze, žák prof. J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž, člen UVU, Asociace volné grafiky, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Václav Sivko

    (1923-1974)

    Zrození stromu (PF 1973)

    Položka č.: 1225

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:28

    litografie, 1972, 14,5 x 9 cm, sign. PD V. Sivko, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Joska Skalník

    Vzpomínka 1

    Položka č.: 1226

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:29

    litografie, 43 x 31,8 cm, sign. PD Joska Skalník, autorský tisk, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Joska Skalník

    Myšlenky v osamění

    Položka č.: 1227

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:30

    litografie, 1997, 37,6 x 48,6 cm, sign. PD Joska Skalník 97, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Odhadní cena: v CZK

  • Jiří Slíva

    April in Paris

    Položka č.: 1228

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:31

    lept, 19,8 x 10,4 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 17/70, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID535 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Strom

    Položka č.: 1229

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:32

    tuž, papír, 1968, 21 x 30 cm, sign. PD Smetana 68, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ludvík Souček

    (1926-1978)

    Ze Severní Koree

    Položka č.: 1230

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:33

    fotografie, 17 x 22 cm, antiqari.at Radhošťská

    Odhadní cena: v CZK

  • Vladimír Bedřich Soukup

    (1926-2004)

    Panenství

    Položka č.: 1231

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:34

    olej, plátno, 95 x 57,5 cm, sign. LD nečitelné, rám, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze

    Poslední dražitel: ID6349 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Obojživelník

    Položka č.: 1232

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:35

    olej, plátno, 2011, 50 x 70 cm, sign. vzadu Jan Spěváček, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Emma Srncová

    Skoro svatá rodina

    Položka č.: 1233

    Vyvolávací cena: 8.200 CZK (328 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:36

    litografie, 2017, 42,6 x 54,3 cm, sign. PD Emma Srncová 2017, č. 34/99

    Aktuální cena: 8.200 CZK (328 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Zátiší s třešněmi a kloboukem

    Položka č.: 1234

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:37

    litografie, 48,6 x 37,6 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2004)

    Zátiší s šachami

    Položka č.: 1235

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:38

    litografie, 29,8 x 24,8 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, autorský tisk

    Odhadní cena: v CZK

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pobřeží

    Položka č.: 1236

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:39

    litografie, 49 x 38 cm, sign. PD Ctirad Stehlík, 43/89, Antikvariát Dlážděná, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Odhadní cena: v CZK

  • L. Stein

    Bruslař

    Položka č.: 1237

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:40

    olej, plátno, 1985, 96,5 x 40 cm, sign. LD Stein 85, rám, malba místy poškozena

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • L. Stein

    Muž na terase

    Položka č.: 1238

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:41

    olej, plátno, 96,5 x 40 cm, sign. PD Stein, rám

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumil Straka

    (1919-?)

    Troja

    Položka č.: 1239

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:42

    bromostříbrná fotografie, 60.-70. léta, 30,5 x 40 cm, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumil Straka

    (1919-?)

    Na horské chatě

    Položka č.: 1240

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:43

    bromostříbrná fotografie, 1974, 24 x 18 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem a razítkem ČFVU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Stratil

    Zasněná

    Položka č.: 1241

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:44

    olej, plátno, 1984, 47 x 38 cm, sign. PD Jan Stratil 84, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K Součka na AVU v Praze, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava

    Odhadní cena: v CZK

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Hra stínů

    Položka č.: 1242

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:45

    akryl, plátno, 2015, 110 x 90 cm, sign. LD Jakub Stretti 2015

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Položka č.: 1243

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 18:46

    litografie, 31,5 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladatel a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Odhadní cena: v CZK