Výtvarné umění 19. - 21. století (163. aukce) - online část

část 163. aukce, která bude nabízena pouze na internetových stránkách

  • František Daněk - Sedláček?

    (1892-1974)

    Sklizeň

    Položka č.: 690

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:30

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Frederico Díaz

    (1971)

    Dravci

    Položka č.: 691

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:31

    litografie, 33,7 x 23,6 cm, sign. PD Frederico Díaz, 37/80, školní práce u prof. L. Bauera, konec 80. let, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID5652 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Jan Josef Dietzler

    (1694-1744)

    Praha Malý rynek

    Položka č.: 692

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:32

    mědirytina, 1743, 36 x 60 cm, rám, uprostřed přeloženo

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Peter Dilinger

    (1899-1954)

    Vranov nad Dyjí

    Položka č.: 693

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:33

    dřevořez, 25,5 x 28,4 cm, sign. PD Peter Dilinger

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Dům

    Položka č.: 694

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:34

    olej, karton, 41,7 x 58,3 cm, sign. LD J. Dlabal, při okrajích poškozeno, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Čeněk Dobiáš

    (1919-1980)

    Předjaří

    Položka č.: 695

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:35

    olej, papír, 1979, 33 x 46 cm, sign. PD Dobiáš 79, rám

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumil Dobrovolský

    V Anglické (Všetečka a já)

    Položka č.: 696

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:36

    bromostříbrná fotografie, 1984, 17 x 23,5 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Wilhelm Dorschel

    (1883-1960)

    Položka č.: 697

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:37

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. PD W. Dorschel, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Portrét herce Eduarda Vojana

    Položka č.: 698

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:38

    bromo stříbrná fotografie, 13,8 x 8,5 cm, PD značeno slepotiskovým razítkem Drtikol & spol Praha Vodičkova 9, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Drtikol

    (1883-1961)

    Ženský půlakt

    Položka č.: 699

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:39

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Valentin Držkovic

    (1888-1969)

    Pařížští zpěváci

    Položka č.: 700

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:40

    litografie, 1939, 24 x 20 cm, grafický list z původního souboru dvaceti grafických listů Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii na rok 1939, žák prof. A. Zdrazila, prof. R. Jettmara a F. Schmutzera na AVU ve Vídni, člen Sdružení umělců moravských, Moravsko…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Bohumír Dvorský

    (1902-1976)

    Svoz sena

    Položka č.: 701

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:41

    pastel, papír, 1949, 20,5 x 28 cm, sign. PD Boh. Dvorský 49, rám, soukromá škola O. Molitora, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Výtvarných umělců Moravská Ostrava, Skupiny výtvarných umělců v Brně, KVU Aleš, SVU Mánes, Skupiny olomouckých výtva…

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Výběr oblohy

    Položka č.: 702

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:42

    litografie, 18,5 x 18 cm, značeno PD v tisku jean effel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: ID382 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Zrození fazole

    Položka č.: 703

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:43

    litografie, 18,5 x 14 cm, značeno PN v tisku jean effel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID6896 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Měsíc

    Položka č.: 704

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:44

    litografie, 19 x 16 cm, značeno LU v tisku jean effel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Počátek!

    Položka č.: 705

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:45

    litografie, 18 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Budiž světlo

    Položka č.: 706

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:46

    litografie, 19 x 14 cm, značeno PD v tisku jean effel, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Hnědá

    Položka č.: 707

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:47

    litografie, 19,5 x 14 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Emler

    (1912-1992)

    Položka č.: 708

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:48

    linoryt, 1967, 42 x 30,4 cm, sign. PD F. Emler 67, č. 14/50, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • František Emler

    (1912-1992)

    Ležící akt

    Položka č.: 709

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:49

    linoryt, 42,3 x 30 cm, sign. PD F. Emler, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Odhadní cena: v CZK

  • František Emler

    (1912-1992)

    Strom

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:50

    linoryt, 59 x 39,5 cm, sign. PD F. Emler, č. 4/20, při okrajích pokrčený papír, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Ferdinand Engemuller

    (1867-1924)

    V lesoparku

    Položka č.: 711

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:51

    lept, 1905, 13,5 x 20,5 cm, sign. PD F. Engelmuller, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5041 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Milan Erazim?

    Kočka

    Položka č.: 712

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:52

    lept, akvatinta, 21,5 x 14,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Jaroslav Fabinger

    (1899-1942)

    Začtený

    Položka č.: 713

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:53

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16 cm, původní zvětšenina?, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Petr Faltus

    (1968)

    Na zahrádce porát práce

    Položka č.: 714

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:54

    litografie, 2008, 70,5 x 54,5 cm, sign. PD Petr Faltus 2008, č. 14/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Petr Faltus

    (1968)

    Hopsa hopsa hopsasa

    Položka č.: 716

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:56

    litografie, 2007, 33 x 41 cm, sign. PD Petr Faltus 2007, č. 27/60, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. J. Šalamouna na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Emanuel Famíra

    (1900-1970)

    Ulice

    Položka č.: 717

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:57

    litografie, 32 x 46,5 cm, sign. E. Famíra, rám, na rámu drobné oděrky

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Petr Fiala

    (1968)

    Nad městem

    Položka č.: 718

    Vyvolávací cena: 6.950 CZK (278 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:58

    litografie, 2010, 76 x 54 cm, sign. PD Fiala 2010, č. 28/41, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.950 CZK (278 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Petr Fiala

    (1968)

    Do středu

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 6.250 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 09:59

    akryl, plátno, 2012, 24,5 x 30 cm, sign. PD Fiala, studium na AVU v Praze (1995 - 2002), ateliér malby a grafiky Vladimíra Skrepla, Jiřího Lindovského, Antonína Střížka a Jiřího Sopka

    Aktuální cena: 6.250 CZK (250 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • J. Fischbach

    Pohled na Gmund

    Položka č.: 720

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 22. 02. 2019 10:00

    kolorovaná mědirytina, 15,5 x 22 cm, rám, ryl F. Hablitscheck

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Odhadní cena: v CZK