Podoby PRAHY

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Pohled na Klementinum z Karlova mostu

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:02

    lept, 1922, 11,8 x 15,5 cm, sign. PD JC Vondrouš, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:04

    lept, 23,5 x 22,8 cm, sign. PD Maran, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Emler

    (1912-1992)

    Loďky pod Karlovým mostem

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:08

    litografie, 13 x 15,5 cm, sign. PD F. Emler, autorský tisk, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a V. Pukla na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vincenc Beneš

    (1883-1979)

    Pražský motiv

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:12

    olej, plátno, 32 x 40 cm, sign. PD V. Beneš, rám, drobně poškozená malba, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem. V. Benešovi se podařilo syntetizovat ve svém díle vliv různých ismů do osobitého malířského rukopisu, kde dominuje barva a barevná skvrna impresivní povahy, přičemž je stále pat…

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené radniční schody

    Položka č.: 95

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:14

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:15

    litografie, 13,2 x 17 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Pražský hrad

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:16

    lept, 1984, 16,4 x 8,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová 84, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Lubomír Manda

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:17

    lept, 2018, 5,5 x 4,5 cm, monogr. PD LM, č. 1/12, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Lubomír Manda

    Karlův most

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:18

    lept, 4,8 x 6,5 cm, monogr. PD LM, č. 4/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

    Malostranská mostecká věž

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:19

    litografie, 27 x 28 cm, sign. PD, pasparta, č. 9/79, v levém spodním rohu hnědé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:20

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:21

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • J. Černý - Klitonský

    Karlův most

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:22

    litografie, 29,5 x 20,8 cm, sign. PD J. Černý - Klitonský, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:23

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Josef Fučík

    (1890-1955)

    Chrám Svatého Mikuláše

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:24

    akvarel, uhel, papír, 1940, 47,3 x 35 cm, sign. PD J. Fučík 40, papírová pasparta, vzadu popsáno: Majetek Edy Vodičky, Praha, XVI. , vzadu věnování, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze, člen Sdružení výtvarníků v Praze a Spolku výtvarných umělců severočeských

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • F. A. Procházka

    Pražské domy (Eiffelovka)

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:25

    tužka, papír, 1930, 16 x 28 cm, sign. PD F.A. Procházka, oboustranná kresba, papír při okrajích zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex libris Dr. Miroslav Burkoň

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:26

    litografie, 1994, 8,3 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vlastimil Bareš

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:27

    olej, sololit, 44,5 x 38 cm, sign. PD Bareš, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jiří Vach

    Karlův most

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:28

    lept, 13,8 x 22,5 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Kočí

    Pohled na Prahu

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:29

    kvaš, papír, 33 x 48 cm, sign. PD Frant. Kočí, rám, na rámu drobná poškození

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Praha Caput Regni

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:30

    ocelorytina, 10,4 x 13,5 cm, DU značeno v desce J. Herčík, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:31

    bromostříbrná fotografie, 18 x 11,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Hanák

    Dominanty Prahy

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:32

    fix, kvaš, papír, 1982, 32,8 x 90 cm, PD monogr. FH 82, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pražské domy

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:33

    tuš, akvarel, papír, 7,5 x 5,8 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • J. Hluboš

    Na Karlově mostě

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:34

    lept, 6 x 5,5 cm, sign. PD JHluboš, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Kuneš

    (1898-1970)

    Národní divadlo (Z knih Vorlíčkové)

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:35

    dřevoryt, 7,8 x 7,2 cm, sign. PD Kuneš, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Pohled na Karlův most (Ex libris Josef Kučera)

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:36

    suchá jehla, 6 x 9 cm, sign. PD Pavel Šimon, 69/99, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Letohrádek královny Anny

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:37

    litografie, 15,5 x 10,5 cm, sign. LD Knobloch, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan C. Vondrouš

    (1884-1970)

    Štencův grafický závod v Praze

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:38

    lept, 19,7 x 14,8 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Jonese, E. M. Warda a G. W. Maynarda v USA

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Pražský hrad

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 13:39

    akvarel, papír, 49,5 x 63,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)