• Pavel Strnadel

    (1951)

    Zátiší s kloboukem

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:10

    pastel, papír, 35 x 39 cm, sign. LD P. Strnadel, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Nováka, V. Navrátila, A. Berana a M. Štolfa na FF UP v Olomouci, člen UVU, předseda sdružení výtvarných umělců okresů Vsetín a Nový Jičín, Arkáda

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Statek

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:12

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. PD L. Stejskal, ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Borovice

    Položka č.: 84

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:14

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, papír v jednom místě natržen cca 2 cm , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Z Doudlebska

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:16

    monotyp, 1967, 31,5 x 45,5 cm, sign. PD L. Stejskal 67, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6954 Historie příhozu

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na poli

    Položka č.: 64

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:18

    kvaš, papír, 37,5 x 50,5 cm, sign. PD L. Stejskal , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Kostel

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:20

    pastel, papír, 48 x 63 cm, sign. PD L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Hrozny

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:22

    monotyp, 1964, 31,5 x 45 cm, sign. Du L. Stejskal, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Luční kvítí

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:24

    tuš, akvarel, papír, 1956, 44,3 x 34,7 cm, sign. LD L. Stejskal 56, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Pitrík

    (1959)

    Květiny

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:26

    kombinovaná technika, papír, 1995, 30,5 x 21,3 cm, sign. Vzadu Mgr. Přemysl pitrík, sklo, rám, vzadu popsáno, autorské razítko, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    V hospodě

    Položka č.: 71

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:28

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, sign. DU JP Jiří Pařík, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Před publikem

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:30

    tuš, běloba na papíře, 21 x 30 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, vpravo dole nalepeno Jiří Pařík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Dvě rakety a důstojník

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:32

    tuš, běloba na papíře, 15 x 22 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nepatrně zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Koule na noze

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:34

    tuš, běloba na papíře, 14 x 17,5 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Pařík

    (1930)

    Ukousnout hlavu

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:36

    tuš, běloba na papíře, 16 x 17 cm, značeno autorským razítkem Jiří Pařík PD, na papíře skvrna cca 5 x 5 mm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Oberthor

    (1921-1996)

    Strom

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:38

    olej, papír, 20,5 x 27,5 cm, sign. PD Oberthor, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Novotný

    Rybník svět

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:40

    pastel, papír, 1987, 15 x 35 cm, sign. PD Novotný 87, rám, v pravém spodním rohu skvrna od vody, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s hradem

    Položka č.: 98

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:42

    olej, papír, 18,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podle Veronese

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:44

    lavírovaná tuš, papír, 20 x 27 cm, monogr. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stařec

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:46

    tužka, běloba, papír, 22 x 14 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stromy u cesty

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:48

    tempera, papír, 1957, 40,5 x 51,5 cm, sign. PD, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koupaliště

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:50

    uhel, kvaš, kombinovaná technika, papír, 2004, 50 x 69 cm, sign. vzadu, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Lípa u stavení

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:52

    akvarel, papír, 33 x 33,3 cm, PD monogr. ŠA MA, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Korida

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:54

    pastel, papír, 21,5 x 44,5 cm, sign. PD, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Nerad

    Postava

    Položka č.: 97

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:56

    kvaš, papír, 1962, 27 x 15 cm, sign. PD Meredick 62, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Výlov Myslivského rybníka

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 19:58

    litografie, akvarel, 1943, 20 x 28 cm, sign. PD AMoravec, rám, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Na pláži (PF 1961)

    Položka č.: 92

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:00

    litografie, akvarel, 1960, 15 x 22 cm, sign. PD AMoravec, rám, LD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků …

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Rábí

    Položka č.: 91

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:02

    akvarel, papír, 16 x 22,5 cm, sign. PD AMoravec, rám, PD věnování, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západoč…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Mergl

    (1935)

    Abstrakce (PF 1993)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:04

    koláž, papír, 10,3 x 14,2 cm, nalepeno na papíru , popsáno: "PF 1993; Václav Mergl a Pavla Merglová", antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: ID6954 Historie příhozu

  • František Matějka

    (1890-1980)

    Břízky

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:06

    olej, papír, 18 x 26 cm, sign. vzadu pod rámem Fr. Matějka , rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Vyschlá řeka

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 20:08

    akvarel, papír, 29 x 44 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook