Podoby PRAHY

  • Ludwig Lange

    (1825-1885)

    Černínský palác v Praze

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:10

    mědirytina, 9,8 x 15,8 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludwig Lange

    (1825-1885)

    Valdštejnský palác v Praze

    Položka č.: 59

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:11

    mědirytina, 9,5 x 16,8 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludwig Lange

    (1825-1885)

    Schwarzenberský palác v Praze

    Položka č.: 60

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:12

    mědirytina, 10,2 x 13,4 cm, vyryl Joh. Poppel, vydal G. G. Lange, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Nové město Pražské roku 1650

    Položka č.: 61

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:13

    kolorovaná mědirytina, 16,5 x 29,8 cm, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Josef Bauer

    (1886-?)

    Zimní Praha

    Položka č.: 62

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:14

    lept, 17 x 16 cm, sign. LD JBauer, rám, vzadu nalepen štítek s informacemi o autorovi, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hlavsa

    (1884-?)

    Podskalí - Emauzy

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:15

    lept, 11 x 8,5 cm, sign. PD J. Hlavsa, rám, z cyklu Stará zasněžená Praha v noci za svitu měsíce před I. Světovou válkou, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Řetězový most v Praze

    Položka č.: 64

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:16

    lept, 24,5 x 32,5 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Staro-Nová synagoga a židovská radnice

    Položka č.: 65

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:17

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stará Praha - Část Podskalí s klášterem na Slovanech

    Položka č.: 66

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:18

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Židovský hřbitov

    Položka č.: 67

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:19

    olej, plátno, 15 x 10,5 cm, sign. DU J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:20

    olej, plátno, 20 x 13,5 cm, sign. PD J.Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Betlémská kaple v Praze

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:21

    olej, karton, 14,5 x 21 cm, sign. LD J.Dlabal, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Pražské mosty

    Položka č.: 71

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:22

    dřevoryt, 1927, 7,8 x 14,2 cm, sign. PD Vik, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný č…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:23

    lept, 23,5 x 15,5 cm, sign. PD, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 73

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:24

    ocelorytina, 15,5 x 9 cm, PD značeno Švengsbír, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Lubomír Přibyl

    (1937)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:25

    litografie, 10,4 x 6,3 cm, sign. PD Přibyl, č. 35/50, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, K. Tondla, K. Müllera, V. Rady, člen SČUG Hollar, skupiny Jiná geometrie a Klubu konkrétistů

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše z Karlova mostu

    Položka č.: 75

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:26

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malostranská mostecká věž

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:27

    lept, 1943, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD Fleissig 1943, zažloutlý papír, lehce pokrčené kraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6721 Historie příhozu

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:28

    lept, 12 x 8 cm, sign. PD, zažloutlý papír, lehce otrhané okraje, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Pražské motivy

    Položka č.: 78

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:29

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • F. Palán

    Pražské věže

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:30

    olej, sololit, 1974, 31 x 67 cm, sign. PD Palán, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, rám lehce poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Javorský

    (1903)

    Zlatá ulička

    Položka č.: 80

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:31

    litografie, 1972, 11 x 7,5 cm, sign. PD Javorský 72, pasparta, č. 93/100, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, pasparta poškozena, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Knížek

    (1889-1944)

    Pražský hrad

    Položka č.: 81

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:32

    olej, překližka, 1933, 15,5 x 22,5 cm, sign. LD Em. Knížek 1933, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Jakesche, Bukovce, Ženíška a Nechleby

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Hradčanská

    Položka č.: 82

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:33

    litografie, 1985, 18,8 x 9,5 cm, sign. PD, pasparta, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • M. Polák

    Pražský hrad

    Položka č.: 83

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:34

    tužka, tuš, papír, 20,8 x 24,5 cm, sign. PD M. Polák, studentská práce, papír ušpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Viktor Stretti

    (1878-1957)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 84

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:35

    lept, 21,5 x 13,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, lehce zažloutlý, zvlněný papír, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Lišky, F. Jeneweina a G. Schmoranze na UMPRUM v Praze, prof. F. Ženíška na AVU, prof. C. Marra a P. Halma na Akademii v Mnichově, člen SVU Mánes, spoluzakladate…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladislav Röhling

    (1878-1949)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 85

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:36

    lept, 29 x 9,5 cm, sign. PD V. Röhling, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák F. Ženíška, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 86

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:37

    lept, 1921, 31,5 x 23,5 cm, sign. PD Jaroslav Skrbek 1921, rám, zažloutlý, politý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:38

    lept, 1932, 22,5 x 15,5 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Eugen Jonáš

    Čertovka

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 14:39

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)