• Petr Holub

    (1976)

    Don Patizón

    Položka č.: 19661

    Vyvolávací cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    acrystal, 2015, v. 72,5 cm

    Aktuální cena: 41.500 CZK (1.660 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Zimní pole č. 830

    Položka č.: 19659

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 41 x 65 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 8/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Malijevský

    (1970)

    Katedrála, Praha 1998

    Položka č.: 19658

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    fotografie, 1998, 35 x 29 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 24.000 CZK (960 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dan Trantina

    (1965)

    Akt

    Položka č.: 19657

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 111 x 90 cm, levý horní roh protržený, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Matyska

    (1977)

    Zelená noc

    Položka č.: 19656

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 30 x 39 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lenka Pilařová

    (1972)

    Náčelník

    Položka č.: 19655

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl plátno, 2010, 40 x 35 cm, sign. PD Lenka Pilařová 2010, rám

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící žena

    Položka č.: 19652

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    pískovec, v. 28 cm, značeno MCH, autor byl jednou z nejvýznamnějších osobností české umělecké scény 20. století - a to jak díky své tvorbě, tak i organizačním schopnostem, s nimiž pracoval v rámci skupiny Máj 57 nebo Bloku tvůrčích skupin. Přestože mu v 70. letech bylo zakázáno realizovat se veřejně…

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Borový remízek

    Položka č.: 19640

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, karton, 36 x 50 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám

    Aktuální cena: 49.000 CZK (1.960 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Procházka

    (1909-1984)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 19639

    Vyvolávací cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 65 x 85 cm, sign. PD Jos. Procházka, rám, krásná práce tradičního českého krajináře navazujícího na českou realistickou krajinomalbu 19. a 1 poloviny 20. století. Byl žákem prof. Nejedlého na pražské Akademii výtvarného umění, kde si prošel klasickou krajinářskou průpravou. Olejomalba …

    Aktuální cena: 150.000 CZK (6.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Schadt

    (1888-1955)

    Zimní krajina

    Položka č.: 19638

    Vyvolávací cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 93, 5 x 114 cm, sign. PD K. Schadt, rám, malíř, krajinář,žák prof. A. Kalvody

    Aktuální cena: 115.000 CZK (4.600 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zvi Tolkovsky

    (1934)

    Koloniálové

    Položka č.: 19633

    Vyvolávací cena: 25.900 CZK (1.036 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, plátno, 1996, 35 x 35 cm, sign. PD Tolkovsky, rám

    Aktuální cena: 25.900 CZK (1.036 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Trabura

    (1960)

    Kostel

    Položka č.: 19628

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    arkyl, plátno, 2003, 129 x 76,5 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.000 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Zimní trávy

    Položka č.: 19627

    Vyvolávací cena: 11.800 CZK (472 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    dřevořez, 2004, 58 x 80 cm, sign. PD F. HODONSKÝ 2004, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.800 CZK (472 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Rackové

    Položka č.: 19624

    Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 1999, 80 x 110 cm, sign. PD J. Stretti 99, rám, absolvent pražské AVU, žák prof. Františka Hodonského a prof. Karla Malicha

    Aktuální cena: 38.000 CZK (1.520 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • René Magritte

    (1898-1967)

    Hlava s buřinkou

    Položka č.: 19621

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1968, 20 x 15 cm, rám, hlava s buřinkou je dílem belgického surrealistického malíře, který svoji tvorbou ovlivnil generace umělců po celém světě. Magritte používal principy změny proporcí a metamorfózy, skrze které ve svých obrazech útočil na divákovu racionální realitu. Často opakované byly t…

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Pole č. 805

    Položka č.: 19620

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvatinta, 1992, 45 x 30 cm, sign. PD Čepelák 1992, č. 14/50, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář I

    Položka č.: 19619

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Slon

    Položka č.: 19618

    Vyvolávací cena: 12.500 CZK (500 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2014, 50x 40 cm, sign. vzadu Anderlová 2014, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 12.500 CZK (500 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Pocta Janu Palachovi

    Položka č.: 19616

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1969, 64 x 49 cm, PD monogr. *69, č. 22/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xénia Hoffmeisterová

    (1958)

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 60 x 60 cm, vzadu monogr. X. H, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Anderlová

    (1977)

    Motorkář II

    Položka č.: 19608

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2013, 30 x 25 cm, sign. vzadu Anderlová 2013, absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • A. Carrache / Fauquet

    Pařížská móda

    Položka č.: 235984

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:00

    ručně kolorovaná mědirytina, 1862, 24,5 x 17,6 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868)

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Mikoláš Aleš

    (1852-1913)

    Červen

    Položka č.: 236010

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:01

    reprodukce, 1884, 21,5 x 11,6; 25,3 x 18,3 cm, značeno DU v tisku M. Aleš 1884, Antikvariát Dlážděná, představitel "Generace českého Národního divadla", klasik českého umění 19. století, v ranějším období tvořil v pozdně romantickém stylu, přičemž vycházel z odkazu Josefa Mánesa, později směřoval sp…

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Čermín

    (1915)

    Konvolut čtyř kreseb

    Položka č.: 197002

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:02

    2x uhel, papír, 2x tuš, (tužka), papír, 1930, 36,5 x 27 - 29,6 x 44 cm, vše sign. PD Čermín, jedná se o rané práce bratrance Marie Čermínové, tedy Toyen, na podobizně staré ženy zachycena babička Marie Čermínové (Toyen), Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu

  • Fauquet / A. Dortien

    Pařížská móda

    Položka č.: 235989

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:03

    ručně kolorovaná mědirytina, 1863, 25 x 18 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868)

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fauquet / A. Dortien

    Pařížská móda

    Položka č.: 235987

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:04

    ručně kolorovaná mědirytina, 1862, 25 x 16,5 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868), mírně zažloutlý papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fauquet / A. Dortien

    Pařížská móda

    Položka č.: 235985

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:05

    ručně kolorovaná mědirytina, 1862, 24 x 17 cm, Modes de Paris - z časopisu Petit Courrier des Dames, Journal des Modes (vycházel v Paříži v letech 1821-1868), při okrajích mírně zažloutlý papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Frost & Reed

    Raiders

    Položka č.: 229541

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:06

    mědirytina, 1898, 39,5 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, DU značeno v desce: Etched according to Act of Congress in the year 1898 by Frost & Reed in the Office of Librarian of Congress at Washington, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hlaváček

    (1894-?)

    Studie v Erbenově Pokladu

    Položka č.: 231421

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:07

    uhel, papír, 30 x 22 cm, sign. PD J. Hlaváček, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bukovace a Krattnera na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Angelica Kaufmann

    (1741-1807)

    Muž a žena

    Položka č.: 236001

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 17. 07. 2019 18:08

    mědirytina, 12,8 x 16,6 cm, značeno LD Angelica Kaufmann, PD Merkel sc., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook