• Rudolf Hanych

    (1906-1994)

    Vesnice

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:10

    akvarel, papír, 24 x 40 cm, sign. LD R. Hanych, rám, LD věnování, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Aleš a KVU Horácka

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Ohnivá louka

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:12

    olej, papír, 1952, 22 x 30 cm, sign. PD J. Černý 52, rám, nalepeno na kartonu, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Zámecká zahrada

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:14

    lept, kombinovaná technika, papír, 1990, 32,4 x 21,3 cm, sign. DU Kateřina Černá, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Konvalinky

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:16

    lept, kombinovaná technika, papír, 21,7 x 16,5 cm, sign. PD Kateřina Černá, č. 4/40, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Košík s růžemi

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:18

    lept, kombinovaná technika, papír, 2001, 13,8 x 13,9 cm, sign. PD Kateřina Černá 01, č. 6/30, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Brambořík - malý

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:20

    lept, kombinovaná technika, papír, 16,8 x 13,7 cm, sign. DU Kateřina Černá, č. 9/30, vzadu razítko ČFVU a popsáno, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Kateřina Černá

    (1937)

    Kytice s ptáčkem

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:22

    lept, kombinovaná technika, papír, 1994, 63,5 x 48,5 cm, sign. DU Kateřina Černá 1994, autorský tisk, pokrčený, místy lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Součka a Rady na AVU v Praze, členka Unie výtvarných umělců a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:24

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Jan Brychta

    (1928-2013)

    Létající ryba

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 4.300 CZK (172 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:26

    tempera, papír, 1967, 42,5 x 47 cm, sign. PD Jan Brychta 67, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše a J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, poté prof. J. Kaplického a A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Exil

    Aktuální cena: 4.300 CZK (172 €)

  • Karel Benetka

    Dobré i špatné zprávy

    Položka č.: 113

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:28

    akvarel, papír, 1999, 23,5 x 17 cm, sign. LD Benetka, pasparta, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Balcar

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:30

    pastel, papír, 14 x 23,5 cm, sign. LD Balcar, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jan Aleša

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:32

    tempera, papír, 20,5 x 29,3 cm, sign. LD Aleša Honza, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojta Adena

    Položka č.: 60

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:34

    akryl, papír, 89,5 x 66 cm, sign. PD V. Adena

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Muzikanti

    Položka č.: 103

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:36

    pero, papír, 29 x 20 cm, sign. PD Adamec, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Dionýsos

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:38

    pero, papír, 20,3 x 29 cm, sign. PD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Zdeněk Adamec

    (1934-2017)

    Veselá parta

    Položka č.: 52

    Plánované ukončení: 30. 04. 2019 21:40

    pero, papír, 20,2 x 29 cm, sign. PD Adamec, rám, antiqari.at Radhošťská

  • Ivan Komárek

    Spící

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2007, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jiří Hruška

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:05

    suchá jehla, 2013, 13,4 x 12,2 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 116/120, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Kuklík

    Probuzení

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:10

    barevný lept, 1986, 19 x 9,5 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Ladislav Kuklík

    Oda na židli

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:15

    barevný lept, 1998, 10,5 x 7 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris G - design

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:25

    suchá jehla, 2011, 11,8 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Ewa Nemoudry

    Plavba

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:30

    litografie, 20 x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, 120/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ewa Nemoudry

    Dans une magnifique maison

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:35

    litografie, 21 x 27 cm, sign. PD E. Nemoudry, 119/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Jana Reinerová

    USA

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:40

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Komárek

    Modlitba

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:45

  • Ivan Komárek

    Čelem vpřed

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:50

  • Ivan Komárek

    Čelem vzad

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:55

  • Olga Vychodilová

    Země

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:00

    lept, 12 x 10 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Olga Vychodilová

    Voda

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:05

    lept, 12 x 9,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Ivan Kováčik

    Váhy

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:10

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)