• Stanislav Diviš

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:01

    litografie, 1998, 35 x 27,2 cm, sign. PD Diviš 98, č. 49/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Stanislav Diviš

    Body mého těla 1

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:02

    serigrafie, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. PD Diviš 2000, č. 16/100, antiqari.at Radhošťská, studium restaurování na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

  • Vladimír Kopecký

    Průzor

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:03

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Jiří Mědílek

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 26.000 CZK (1.040 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:04

    olej, plátno, 1998, 44,5 x 64,6 cm, sign. vzadu Mědílek 1998, rám, Obraz dokládá proměnu Mědílkova stylu směrem k téměř metafyzickému prázdnu, ke kterému došel právě v roce 1998. Oproti předchozímu období, kdy kladl důraz na světlo a také nebe, na němž se světelný děj odehrává, dominuje v nových obr…

    Aktuální cena: 26.000 CZK (1.040 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Jiskra

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:05

    serigrafie, 2003, 45 x 30,2 cm, sign. PD Fmatoušek 03, č. 71/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Červená kompozice

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:06

  • George Kunkel

    (1922-1984)

    Abstrakce v šedé a béžové

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:07

    litografie, 1978, 49,5 x 37,5 cm, sign. PD Kunkel 78, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Abstrakce

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:08

    monotyp, papír, 49 x 40 cm, sign. PD Hejna, papír na horním okraji mírně ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:09

    litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:10

    litografie, 33 x 25 cm, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:11

  • Jan Koblasa

    (1932-2017)

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:12

    litografie, 61 x 47 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Španiela, J. Laudy a K. Pokorného na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace, Šmidrové a Skupiny D

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:13

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:14

    litografie, 1976, 58,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Halla 76, č. 56/98, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Secret Mountain

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:16

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Monotyp

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:17

    monotyp, 36,5 x 26,3 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 43, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Linie a plocha v kontrapozici

    Položka č.: 67

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:18

  • Aleš Lamr

    Postava

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:19

    tuš, papír, 1983, 24,5 x 18,3 cm, sign. vzadu Aleš Lamr, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Alena Málková

    (1927)

    Růžový anděl

    Položka č.: 69

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:20

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karla Talabardon

    (1922)

    Položka č.: 70

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:21

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vojtěch Cinybulk

    (1915-1994)

    Vlnovka

    Položka č.: 72

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Alois Kraml

    (1922)

    Zrcadlení

    Položka č.: 73

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:23

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Mědílek

    Položka č.: 76

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:24

    akryl, karton, 15 x 23 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, malíř, grafik, člen Umělecké besedy, samostatně vystavuje od r. 1985

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Barevná abstraktní kompozice

    Položka č.: 77

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:25

    frotáž, kombinovaná technika, 1965, 43 x 52,5 cm, sign. DU Hejna 65, rám, vzadu nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • František Hodonský

    Struktura

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:26

    dřevořez, 2001, 47,3 x 31,3 cm, sign. PD F. Hodonský, č. 52/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Pavel Sukdolák

    (1925)

    Ikarův pád III.

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:27

    akvatinta, 32 x 23,5 cm, sign. DU PavelSukdolák, autorský výtisk č. 5/30, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ilja Sainer

    (1947-2008)

    Bioprostory - Rašení

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:28

    kombinovaná technika, papír, 1986, 29,5 x 21 cm, monogr. DU IS, rám, vzadu ve výřezu popsáno autorem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Šmída a L. Leitgeba na PedF UK v Praze, člen Nového sdružení pražských umělců, UVU, skupiny Klacci ad.

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Radomír Leszczyński

    Ptáci III.

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:30

    mix media, 1998, 50 x 50 cm, sign. PD Lesi 98, rám, vzadu signováno autorem a nalepen štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bubeníčka na SPŠ grafické v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Barevná kompozice

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:31

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)

  • Jiří Mrázek

    (1920-2008)

    Ačtyřka2

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:32

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)