Post-war and Contemporary art (164th auction) | on-line auction

part of the 164th auction which will be offered only on our web page
pre-sale exhibition since March 18th till March 28th 2019 from 10-12, 13-18 o´clock

  • Jiřina Adamcová

    (1927)

    Vzkříšení II.

    No.: 333

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:00

    linoryt, kombinovaná technika, papír, 1995, 52 x 42 cm, sign. LD Jiřina Adamcová 95, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Louka č. 1

    No.: 334

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:01

    monotyp, 2011, 42 x 29,5 cm, sign. LD Richard Augustin, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

  • Mikuláš Axmann

    Betlém

    No.: 335

    Auction price: 1.800 CZK (72 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:02

    litografie, 1998, 42,5 x 36,5 cm, sign. PD Mikuláš Axmann 1998, 43013, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.800 CZK (72 €)

  • Janko Alexy?

    Zbojník

    No.: 336

    Auction price: 4.000 CZK (160 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:03

    pastel, křída, papír, 31 x 45 cm, rám, na zadní straně věnování: Veleváženému odb. asistentovi MUDr. E. Lužovi věnuje dr. Tomáš Slouka CSc. Obraz pochází z dětské malířské školy světoznámého národního umělce Janka Alexyho. Obraz byl oceněn na několika našich i zahraničních výstavách, např v Belgii v…

    Current price: 4.000 CZK (160 €)

  • Richard Augustin

    (1975)

    Penélope

    No.: 337

    Auction price: 6.300 CZK (252 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:04

    serigrafie, 2017, 45 x 45 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, č. 10/17

    Current price: 6.300 CZK (252 €)

  • Jindřich Bajgar

    (1913-1991)

    Kompozice pro XVII. Divadelní Máj v Krnově

    No.: 338

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:05

    linoryt, 1973, 27,3 x 40 cm, sign. PD Jindřich Bajgar 1973, 33117, LD věnování, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of Prof. O. Blažíček, C. Bouda and J. Sejpek at Czech Technical University in Prague (CTU)

    Current price: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Beránek

    Osvícená figura

    No.: 339

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:06

    lept, 1994, 29,7 x 21,5 cm, sign. PD Jiří Beránek, č. 6/50, výroční list klubu přátel Nové skupiny za rok 1993, , studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. V. Makovsky and K. Lidicky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne Sdruzeni 12/15 ´Still even late´

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Václav Bláha

    Nohy

    No.: 340

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:07

    litografie, 2009, 27,3 x 38,4 cm, sign. PD V Bláha 2009, č. 98/100, , studied at The Secondary Art School in Prague, the disciple of prof. A. Paderlik at The Academy of Fine Arts in Prague, member of Volne sdruzeni 12/15

    Current price: 600 CZK (24 €)

  • Svatoslav Böhm

    Krnov

    No.: 341

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:08

    linoryt, 1987, 24,9 x 30,7 cm, sign. PD W. Böhm, 153/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

  • Jiří Bernard

    V předklonu

    No.: 342

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:09

    lept, akvatinta, 33 x 21,5 cm, sign. PD , rám, 24/75, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID6881 History of bids

  • Jan Blaha

    (1961)

    Klíčová dírka

    No.: 343

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:10

    mezzotinta, 79,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, v dolní části mírně zažloutlý a při okrajích pokrčený papír, studied at The Secondary School of Applied Arts in Brno and The private graphic school of doc. Cerny in Prague

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Rudolf Brančovský

    (1980)

    Sinclair

    No.: 344

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:11

    linoryt, 41 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Rudolf Brančovský, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

  • Václav Benedikt

    No.: 345

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:12

    litografie, 1993, 48 x 38 cm, sign. PD Benedikt 93, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

  • Jiří Bernard

    Spící

    No.: 346

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:13

    lept, akvatinta, 1991, 19,7 x 24,8 cm, sign. PD , rám, 14/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Barbora Blahutová

    Láska vždycky zvítězí

    No.: 347

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:14

    kombinovaná technika, papír, dřevo, 2002, 100 x 50 cm, vzadu nalepen štítek: Aukční síň Trans Ars, při okrajích drobné oděrky ,

  • Karel Benetka

    Ptáci vodní i podvodní

    No.: 348

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:15

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6,

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

  • Václav Benedikt

    Energie

    No.: 349

    Auction price: 3.000 CZK (120 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:16

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Benetka

    Všední den lepší společnosti

    No.: 350

    Auction price: 2.500 CZK (100 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:17

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27,

    Current price: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Benetka

    Grand restaurant

    No.: 351

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:18

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30,

  • Karel Benetka

    Poco a poco accelerando

    No.: 352

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:19

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora,

  • Michal Bouzek

    (1961)

    Naslouchali jsme hvězdám a vztyčovali kameny

    No.: 353

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:20

    kombinovaná technika z pravých bankovek, karton, 1998, 59,5 x 84 cm, sign. PD M. Bouzek, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

  • Václav Benedikt

    Zimní nálada

    No.: 354

    Auction price: 7.300 CZK (292 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:21

    olej, plátno, 2014, 25 x 30 cm, sign. DU Benedikt 2014, , the disciple of prof. J. Patera, member of and JUV in Prague

    Current price: 7.300 CZK (292 €)

  • Karel Benetka

    Zátiší se třemi džbány

    No.: 355

    Auction price: 18.800 CZK (752 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:22

    olej, sololit, 2015, 70 x 50 cm, sign. LD Benetka 2015, rám, vzadu nalepen autorský štítek,

    Current price: 18.800 CZK (752 €)

  • Karel Benetka

    Studie z džungle

    No.: 356

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:23

    olej, sololit, 2014, 70 x 50 cm, sign. DU Benetka 2014, rám, vzadu nalepen autorský štítek,

  • David Cajthaml

    Houba

    No.: 357

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:24

    linoryt, 2010, 24,4 x 34,5 cm, sign. PD David Cajthaml 15.3.2010, autorský tisk č. 8/14, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • David Cajthaml

    Slova a svaly

    No.: 358

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:25

    linoryt, 2010, 24,8 x 34 cm, sign. PD David Cajthaml 20.1.2010, č. 9/16, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson,

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Žhavé léto

    No.: 359

    Auction price: 400 CZK (16 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:26

    litografie, 45,6 x 43,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 40/44, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 400 CZK (16 €)

  • Xenie Hoffmeisterová

    Kostřičky

    No.: 360

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:27

    lept, 12,2 x 7,8 cm, sign. PD Xenie Hoffmeisterová, č. 4/15, , studied at The Theatre Faculty of the Academy of Performing Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (8 €)

  • Hana Čápová

    Františe Xaver Richter

    No.: 361

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:28

    lept, 2008, 15 x 9,5 cm, sign. PD H. Čápová, č. 67/200, Pamětní list k 300. výročí narození F.X. Richtera 1709 -1789, Vydalo nakladatelství THALIA Praha pro Společnost Castellum Holešov, 2009 DU na papíře slepotisk Castellum Holešov, , the disciple of prof. Mikula at The Academy of Arts, Architectur…

    Current price: 500 CZK (20 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Kytice s pivoňkou

    No.: 362

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    Planned termination: 29. 03. 2019 08:29

    litografie, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, 40/60, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)