Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část

část 164. aukce, která bude probíhat pouze on-line. Předaukční výstava se uskuteční od 18. 3. 2019 do 28. 3. 2019, 10-12 a 13-18 hodin, 25. 3. - 27. 3. 10-18 hod, 28. 3. 10-15 hodin v Aukční síni Vltavin.

  • Neurčený autor (Polsko)

    Wroclaw

    Položka č.: 517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:04

    lept, pastel, 2002, 19 x 14,5 cm, sign. LD, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Golfová koláž II.

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:05

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Eva Natus - Šalamounová

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:06

    litografie, 1973, 40,2 x 30 cm, sign. PD Eva Natus - Šalamounová 1973, pasparta, 17/30, na zadní straně štítek s popisem a razítko ČFVU, tisk V. Fiala, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. W. Funkata a W. Sitteho na Hochschule für industrielle Formgestaltung v Halle, poté A. Hoffmeistera na VŠUP v Pra…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel Nešleha

    (1937-2003)

    Vnitřní prostor

    Položka č.: 520

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:07

    litografie, 1997, 40 x 30 cm, sign. PD Nešleha P. 97, 91/115, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a skupiny Zaostalí

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Novotný

    pohled na Karlův most

    Položka č.: 521

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:08

    suchá jehla, mezzotinta, 1989, 25,5 x 44 cm, sign. DU Novotný 89, 11/88, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze a na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Postava

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:09

    olej, plátno, 70 x 55 cm, sign. PD nečitelně, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Leoš Nebor

    (1930-1992)

    Josef Sudek

    Položka č.: 523

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:10

    fotografie, 28 x 38 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Nádrže

    Položka č.: 525

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:12

    serigrafie, 1996, 42,3 x 30,3 cm, sign. PD , 40/100, Antikvariát Dlážděná

  • Jindřiška Nazarská

    Červená krajina

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:13

    akryl, plátno, 30 x 30 cm, sign. LD Nazarská, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jindřiška Nazarská

    Zbečno

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:14

    akryl, sololit, 35 x 45 cm, sign. LD Nazarská, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karol Ondreička

    (1944-2003)

    Neznámá

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:15

    lept, 1982, 4,8 x 3,2 cm, sign. PD K. Ondreička, č. 96/100, vydala Lira Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berenika Ovčáčková

    (1964)

    Ha-Ha

    Položka č.: 529

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:16

    litografie, 2005, 49,5 x 40,5 cm, sign. PD B. Ovčáčková 2005, č. 30/30, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Klaun s houslemi

    Položka č.: 530

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:17

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petra Oriešková

    Venuše a Eros

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:18

    litografie, 1986, 18,2 x 12,7 cm, sign. PD Petra Oriešková 1986, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. O. Eckerta na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Motýl

    Položka č.: 532

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:19

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jan Otava

    (1950)

    List ostrov

    Položka č.: 533

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:20

    kolorovaný lept, kresba, koláž, papír, 1999, 50 x 34 cm, sign. PD Jan Otava 1999, mírně pokrčený papír, při okrajích mimo tisk na papíře místy skvrnky a malé dírky, Antikvariát Dlážděná, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Werner Opitz

    Lední hokej

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:21

    serigrafie, 2002, 70 x 53 cm, sign. PD Opitz 02, č. 42/100, zašpiněný, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID6932 Historie příhozu

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Srážka kruhů

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:22

    tempera, papír, 2011, 59,2 x 83,5 cm, sign. PD LukasOr11, lehce zvlněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Petr Pastrňák

    (1968)

    Motýli

    Položka č.: 536

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:23

    litografie, 2014, 26,3 x 22,3 cm, sign. PD Pastrňák 2014, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Piekar

    Prostor krajiny

    Položka č.: 537

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:24

    linoryt, 1991, 24,5 x 20,5 cm, sign. PD Pavel Piekar 1991, 3/8, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zuzana Postupová

    Časomíra E

    Položka č.: 538

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:25

    digitální fotografie, 2010, 30 x 30 cm, sign. na zadní straně Postupová, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zuzana Postupová

    Archa Noemova

    Položka č.: 539

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:26

    digitální fotografie, 2007, 30 x 40 cm, sign. na zadní straně Postupová, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Pavel Piekar

    Les

    Položka č.: 540

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:27

    linoryt, 1990-92, 28,4 x 25 cm, sign. PD Pavel Piekar 1990-92, 6/10, při dolním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miroslav Pošvic

    Bez názvu II

    Položka č.: 541

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:28

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Kurt Panzenberger

    Lichtstrukturen

    Položka č.: 542

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:29

    litografie, 31 x 45 cm, sign. PD KPanzenberger, 3/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Angewandte Kunst ve Vídni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Parkman

    Ženský akt

    Položka č.: 543

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:30

    bromostříbrná fotografie, 52,5 x 35 cm, sign. na zadní straně Jan Parkman, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zdeňka Baldová jako Tekla v Ženitbě

    Položka č.: 544

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:31

    lavírovaná kresba tuší, papír, 62,5 x 45 cm, sign. PD Pitrmann, pocta Národnímu divadlu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Václav Vydra

    Položka č.: 545

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:32

    lavírovaná kresba tuší, papír, 1982, 59 x 42 cm, sign. PD Pitrmann 82, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Pošvic

    Položka č.: 546

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:33

    litografie, 2017, 22,8 x 19,6 cm, sign. PD M. Pošvic 2017, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kurt Panzenberger

    Licht und Schatten

    Položka č.: 547

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:34

    litografie, 30,8 x 45 cm, sign. PD KPanzenberger, 3/150, Antikvariát Dlážděná, studium na Hochschule für Angewandte Kunst ve Vídni

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)