Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část

část 164. aukce, která bude probíhat pouze on-line. Předaukční výstava se uskuteční od 18. 3. 2019 do 28. 3. 2019, 10-12 a 13-18 hodin, 25. 3. - 27. 3. 10-18 hod, 28. 3. 10-15 hodin v Aukční síni Vltavin.

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pražské mosty

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:01

    olej, plátno, 14 x 19,3 cm, sign. PD J Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Pumpa ve Zlaté uličce

    Položka č.: 395

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:02

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Husova ulice v centru Prahy

    Položka č.: 396

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:03

    olej, karton, 20,5 x 14,3 cm, sign. PD Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Shirley Temple

    Položka č.: 397

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:04

    tisk, 29,9 x 39,9 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. MCMXXV/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Metamorphosis of Narcissus

    Položka č.: 398

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:05

    tisk, 25,2 x 39 cm, PD značeno v tisku Dalí, č. CCCXLIX/MM, na papíře slepotisková značka Dalí edition, antiqari.at Radhošťská, studium na malířské akademii v Madridu u prof. Morena y Carbonero

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    El Retrato de mi hermano muerto

    Položka č.: 399

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:06

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Jundrov - pohled na údolí z Wilsonova lesa

    Položka č.: 400

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (316 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:07

    pastel, papír velvet, 51 x 88,5 cm, rám, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 7.900 CZK (316 €)

  • Dieter Eckert

    Kompozice I

    Položka č.: 401

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:08

    lept s hlubotiskem, 24,5 x 29,5 cm, sign. PD D. Eckert, č. 2/50

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Dieter Eckert

    Položka č.: 402

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:09

    lept, 30 x 34,5 cm, sign. PD D. Eckert, autorský tisk

  • Milan Entler

    Velikonoce

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:10

    litografie, 53,3 x 42,6 cm, sign. PD Milan Entler, 29495, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Milan Entler

    Noční krajina

    Položka č.: 404

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:11

    litografie, 48 x 37,3 cm, sign. PD Milan Entler, 67/80, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Vach

    Happy day

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:12

    lept, 2014, 10,5 x 35,6 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen svazu výtvarníků a sdružení výtvarníků Karlova mostu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Renáta Fučíková

    (1964)

    Serigrafie I

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:13

    serigrafie, 1986, 60 x 43,5 cm, sign. PD R. Fučíková 1986, č. 10/12, studium ilustrace a užité grafiky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Renáta Fučíková

    (1964)

    Serigrafie II

    Položka č.: 407

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:14

    serigrafie, 1986, 60 x 43,5 cm, sign. PD R. Fučíková 1986, č. 6/12, studium ilustrace a užité grafiky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alena Šlapáková

    Korálový svět

    Položka č.: 408

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:15

    litografie, 1993, 42,5 x 31,5 cm, sign. PD A. Šlapáková 93, 46/90, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Richard Šácha

    Položka č.: 409

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:16

    olej, plátno, 2010, 40 x 40 cm, sign. vzadu Šácha 10

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Tomáš Coufal

    (1964)

    LPX

    Položka č.: 410

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:17

    serigrafie, 1991, 40 x 54,7 cm, sign. DU Tomáš Coufal 91, č. 8/32, pokrčený, při spodním okraji natržený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Iva Fialová

    Za mřížemi

    Položka č.: 411

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:18

    lept, 1984, 49 x 40 cm, sign. PD Iva Fialová 84, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michal Gabriel

    Položka č.: 412

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:19

    tužka, papír, 1995, 20,8 x 29,3 cm, sign. PD M. Gabriel 1995, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Hány na AVU v Praze, člen skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jaroslav Hošek

    (1909)

    Položka č.: 413

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:20

    serigrafie, 2010, 65 x 46 cm, sign. DU Jakub Hošek, č. 1/100, ohnuté rohy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Klauniáda

    Položka č.: 414

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:21

    serigrafie, 1981, 59,5 x 42 cm, sign. PD Jan Hejda 81, 11/35, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Tomáš Hudec

    (1989)

    Aquarium - Landscape

    Položka č.: 415

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:22

    akryl, papír, 2013, 43 x 61 cm, sign. na zadní straně Tomáš Vítámvás, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Anežka Hošková

    (1982)

    Woodoo

    Položka č.: 416

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:23

    litografie, 2014, 47 x 35 cm, sign. DU Anežka Hošková, č. 20/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Monika Havlíčková

    (1975)

    Položka č.: 417

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:24

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Rybářské lodě

    Položka č.: 418

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:25

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 419

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:26

    litografie, 29,8 x 20,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

  • Xénie Hoffmeisterová

    Město a zámek Holešov 2005 -2015

    Položka č.: 420

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:27

  • Tomáš Hřivnáč

    Starý pes

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:28

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Cestu znám

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:29

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Josef Hník

    Položka č.: 423

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:30

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)