Poválečné a současné umění (164. aukce) - online část

část 164. aukce, která bude probíhat pouze on-line. Předaukční výstava se uskuteční od 18. 3. 2019 do 28. 3. 2019, 10-12 a 13-18 hodin, 25. 3. - 27. 3. 10-18 hod, 28. 3. 10-15 hodin v Aukční síni Vltavin.

  • František Hodonský

    Vodní architektura

    Položka č.: 424

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:31

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • František Hodonský

    Krajina - architektura

    Položka č.: 425

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:32

  • František Hubatka

    Kosmická operace

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 7.700 CZK (308 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:33

    olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 7.700 CZK (308 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Noční chodec

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:34

    tuš, papír, 1946, 29,5 x 23 cm, sign. PD Fr. Hudeček 46, rám, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • František Hubatka

    Podivné choutky starého paviána

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 9.450 CZK (378 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:35

    olej, plátno, 90 x 70 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 9.450 CZK (378 €)

  • František Hubatka

    Chlapec s hlavou na stranu

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 9.600 CZK (384 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:36

    Aktuální cena: 9.600 CZK (384 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Paříž

    Položka č.: 430

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:37

    litografie, 1981, 30,5 x 20,2 cm, sign. DU Karel Chaba 81, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • André Chabot

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:38

    fotografie, 1999, 59,5 x 50 cm, sign. PD A. Chabot, vzadu popsáno: Photo André Chabot 1999, sign. André Chabot, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    U Žofínské hutě, Ostravsko

    Položka č.: 432

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:39

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 17,5 x 23,6 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Rudolf Janda

    (1907-2000)

    Prales v Beskydech

    Položka č.: 433

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:40

    bromostříbrná fotografie, 1966, 23,3 x 17,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Boris Jirků

    Položka č.: 434

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:41

    litografie, 2007, 19,5 x 25 cm, sign. PD Boris Jirků 07, 17/50, PF 2008, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Keř

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:42

    suchá jehla, 1982, 20,5 x 25 cm, sign. DU L Jandová 82, rám, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Pták s mládětem

    Položka č.: 436

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:43

    suchá jehla na ručním papíře, 1975, 38 x 24,4 cm, sign. DU Jandová 75, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Boris Jirků

    Bryllt

    Položka č.: 437

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:44

    serigrafie, 1990, 21,2 x 15 cm, sign. PD Jirků, 10/10, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jiří Ježek

    (1983)

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:45

    olej, plátno, 2007, 40 x 60 cm, PD monogr. J J 07, rám

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Dáma s kloboukem

    Položka č.: 439

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:46

    suchá jehla na ručním papíře, 27,3 x 12,6 cm, sign. DU Jar. Krcal, 45717, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloš Koreček

    (1906-1989)

    Fokalk

    Položka č.: 440

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:47

    bromostříbrná fotografie, 80. léta, 24 x 9,7 cm, Antikvariát Dlážděná, člen Skupiny RA

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Kámen na hledání pokladů

    Položka č.: 441

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:48

    suchá jehla, 1987, 12 x 10,7 cm, sign. DU J. Králík, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Gravitace

    Položka č.: 442

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:49

    suchá jehla, 1988, 12,8 x 10,8 cm, sign. PD J. Králík, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Vajíčko

    Položka č.: 443

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:50

    suchá jehla, 1973, 11 x 7,7 cm, sign. PD J. Králík, č. 37/40, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hedvika Krejčová

    Na pěšině

    Položka č.: 444

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:51

    tuš, papír, 1978, 43,5 x 34 cm, monogr. LD HK 78 a sign. na zadní straně Hedvika Krejčová, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hedvika Krejčová

    Žena a muž

    Položka č.: 445

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:52

    litografie, 28 x 46 cm, sign. PD Hedvika Krejčová, 23/30, mírně okrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hedvika Krejčová

    Krajina s koněm

    Položka č.: 446

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:53

    akvatinta, 1976, 28 x 37 cm, sign. PD H Krejčová 76, zkušební tisk č. 2, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Karlíková

    (1923-2004)

    Skřivani

    Položka č.: 447

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:54

    litografie, 1998, 39 x 27 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 93/100, antiqari.at Radhošťská, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Roman Karpaš

    Architktury I. - Babylón

    Položka č.: 448

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:55

    lept, suchá jehla, 1992, 60,5 x 39 cm, sign. PD Karpaš 92, 3/20, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ivan Komárek

    Rozcapenej

    Položka č.: 449

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:56

    litografie, 1990, 32 x 42,5 cm, sign. PD Ivan Komárek 90, č. 37/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5732 Historie příhozu

  • Pavel Koutský

    Láska na první pohled

    Položka č.: 450

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:57

    pastel, tužka, pauzovací papír, 1987, 21 x 28,7 cm, skica ke krátkometrážnímu filmu z roku 1987, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ai

    Položka č.: 451

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:58

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Králík

    (1924-1999)

    Ulita

    Položka č.: 452

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 09:59

    suchá jehla, 1985, 14,7 x 10,7 cm, sign. PD J. Králík, č. 40/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Položka č.: 453

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 10:00

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, 15/40, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)