Hlavní téma: Žena

mimořádná aukce s datem ukončení 24. dubna 2019; v případě zájmu o prohlédnutí položky prosím volejte na 224 933 960

  • Ivan Komárek

    Spící

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:00

    kombinovaná technika, papír, 2007, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jiří Hruška

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:05

    suchá jehla, 2013, 13,4 x 12,2 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, č. 116/120, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Kuklík

    Probuzení

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:10

    barevný lept, 1986, 19 x 9,5 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Ladislav Kuklík

    Oda na židli

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:15

    barevný lept, 1998, 10,5 x 7 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris G - design

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 360 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:25

    suchá jehla, 2011, 11,8 x 8,5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Ewa Nemoudry

    Plavba

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:30

    litografie, 20 x 33 cm, sign. PD E. Nemoudry, 120/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ewa Nemoudry

    Dans une magnifique maison

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:35

    litografie, 21 x 27 cm, sign. PD E. Nemoudry, 119/150, studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

  • Jana Reinerová

    USA

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:40

    litografie, 8,5 x 30,5 cm, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ivan Komárek

    Modlitba

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:45

    kombinovaná technika, papír, 1996, 19 x 28 cm, sign. DU Ivan Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Čelem vpřed

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:50

    kombinovaná technika, papír, 1997, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Čelem vzad

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 15:55

    kombinovaná technika, papír, 1997, 21,5 x 30 cm, sign. DU I. Komárek, DU razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Olga Vychodilová

    Země

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:00

    lept, 12 x 10 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Olga Vychodilová

    Voda

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:05

    lept, 12 x 9,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 89/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Ivan Kováčik

    Váhy

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.650 CZK (66 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:10

    Aktuální cena: 1.650 CZK (66 €)

  • Marek Fexa

    Portrét

    Položka č.: 16

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:15

    olej, karton, 2008, 36 x 31 cm, sign. vzadu Fexa 08

  • Marek Fexa

    Růženka

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:20

    olej, plátno, 2007, 38,5 x 37 cm, sign. vzadu Fexa 07

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Kábrt

    Ex lbiris V. Mikule

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:25

    hlubotisk, 1984, 9,9 x 6,9 cm, sign. PD Kábrt 84

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Dívka u stromu

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:30

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Rám

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:35

    olej, plátno, 2009, 80 x 71 cm, sign. PD Cerha V. 2009

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Ve tmě

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:40

    akryl, plátno, 2013, 40 x 30 cm, sign. LD Cerha V. 2013

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID289 Historie příhozu

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Koupel

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:45

    voskovky, akryl, papír, 2016, 21 x 22 cm, PD monogr. KK, studovala na PedF UK Praha

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Kateřina Krausová

    (1961)

    Po koupeli

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:50

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Nevermore

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 16:55

    olej, plátno, 2012, 60,5 x 80,5 cm, sign. LD Cerha V. 2012

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Marie Urbanová

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:00

    suchá jehla, 2012, 11,8 x 8,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč, autorský tisk, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 360 CZK (15 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    Z obou stran

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:05

    suchá jehla, 2007, 94 x 66 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 07, č. 2/4, studium na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Miroslav Lipowski

    (1975)

    Běžkyně

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:10

    tuš, papír, 16 x 9 cm, sign. LD Lipowski

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Kuklík

    Svlékaní

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:15

    grafický list, 1984, 18,5 x 13 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ivan Komárek

    Žebřík

    Položka č.: 29

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:20

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 30/130, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID6954 Historie příhozu

  • Miloslav Chlupáč

    (1920-2008)

    Sedící dívka

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:25

    litografie, 30 x 20 cm, žák prof. K. Štipla na UMPRUM v Praze, prof. J. Wagnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy, skupiny Máj, Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5781 Historie příhozu

  • Marie Zatloukalová

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (300 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:30

    akryl, plátno, 2007, 100 x 80 cm, monogr. PD MZ 07

    Aktuální cena: 7.500 CZK (300 €)