Bibliofilská aukce - online část (166. aukce)

pouze online aukce.

  • Jan Konůpek

    Básník přednáší

    Položka č.: 1118

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 11:59

    litografie, 12 x 9 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6688 Historie příhozu

  • Jan Konůpek

    Máchovská krajina

    Položka č.: 1119

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:00

    litografie, 12,5 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jan Konůpek

    Básníkův hrob

    Položka č.: 1120

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:01

    litografie, 11 x 8 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Konůpek

    Do Máchovského roku 1936

    Položka č.: 1121

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:02

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Poutník v krajině

    Položka č.: 1122

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:03

    dřevoryt, 15 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Dívka a hrdlička

    Položka č.: 1123

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:04

    dřevoryt, 15 x 10,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Neočekávané setkání

    Položka č.: 1124

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:05

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Jarmila

    Položka č.: 1125

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:06

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Vilém

    Položka č.: 1126

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:07

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Poprava

    Položka č.: 1127

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:08

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Oldřich Suchoradský

    (1917)

    Sněm pod hvězdami

    Položka č.: 1128

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:09

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Jiří Mikula

    (1926-2004)

    Poutník a lebka

    Položka č.: 1129

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:10

    dřevoryt, 1943, 12 x 10 cm, sign. vzadu Mikula Jiří 43, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Otakar Mařík

    (1915)

    KHM máj

    Položka č.: 1130

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:11

    dřevoryt, 8 x 5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Otakar Mařík

    (1915)

    Položka č.: 1131

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:12

    dřevoryt, 11 x 5,5 cm, sign. PD Mařík, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Vězeň na Bezdězu

    Položka č.: 1132

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:13

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Patočka

    (1909-1996)

    Básník s holubicí

    Položka č.: 1133

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:14

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Máchův kraj

    Položka č.: 1134

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:15

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Zdenek Seydl

    (1916-1978)

    Umřelé hvězdy svit

    Položka č.: 1135

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:16

    serigrafie, 13,5 x 10 cm, sign. LU Seydl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdec a umrlec

    Položka č.: 1136

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:17

    litografie, 1976, 11,5 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, č. 1/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • František Koubek

    Básník

    Položka č.: 1137

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:18

    dřevoryt, 15 x 9,5 cm, sign. DU Frant. Koubek, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

  • Ladislav Rusek

    (1927-2012)

    Pocestný a popravčí kolo

    Položka č.: 1138

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:19

    linoryt, 1975, 11,5 x 8 cm, sign. PD L. Rusek 75, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Alois Pitrmann?

    Mácha - poutník

    Položka č.: 1139

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:20

    rudka, tuš, papír, 15 x 10 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Byl první máj ...

    Položka č.: 1140

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:21

    dřevoryt, 8,5 x 7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Václav Polívka

    (1896-1969)

    Večerní máj byl ...

    Položka č.: 1141

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:22

    dřevoryt, 12 x 9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Básník

    Položka č.: 1142

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:23

    dřevoryt, 16 x 12 cm, sign. DU Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Různí autoři

    Máchovské motivy (konvolut 15 položek)

    Položka č.: 1143

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:24

    pohlednice, reprodukce, fotokopie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Různí autoři

    Fotografie máchovských míst

    Položka č.: 1144

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:25

    10x fotografie, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Fotoateliér Jindra

    K.H. Mácha: Byl první máj...

    Položka č.: 1145

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:26

    fotopohlednice, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Miroslav Janovský

    (1903-1974)

    K.H.Mácha

    Položka č.: 1146

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:27

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jan Konůpek

    Položka č.: 1147

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 12:28

    lept, 13,4 x 9,1 cm, sign. PD Konůpek, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)