• Blanka Votavová

    (1933)

    Stopy času

    Položka č.: 967

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:50

    akvatinta, 1989, 35,5 x 28,3 cm, sign. PD B Votavová 89, č. 4/11, zezadu na papíru autorské razítko, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. A. Hoffmeistera, prof. F. Muziky

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Blanka Votavová

    (1933)

    Stopy času

    Položka č.: 968

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:51

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Abstrakce

    Položka č.: 969

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:52

    litografie, 1965, 46,5 x 27,2 cm, sign. DU K. Vysušil 65, č. 6/40, papír u horního okraje natržen, natržení zasahuje i do grafiky - 2 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Haló?

    Položka č.: 970

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:53

    litografie, 1959, 20 x 16 cm, sign. PD K. Vysušil 59, papír na spodník okraji pod grafikou lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Položka č.: 971

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:54

    litografie, 1998, 26 x 21,2 cm, sign. PD K. Vysušil 98, č. 5/6, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jitka Walterová

    Šťasný princ

    Položka č.: 972

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:55

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jiří Winter - Neprakta

    (1924-2011)

    Amfora

    Položka č.: 973

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:56

    litografie, 1975, 26,5 x 17,5 cm, sign. PD Neprakta, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vlastimil Zábranský

    Plačící dívka

    Položka č.: 974

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:57

    litografie, 1986, 35 x 24,5 cm, sign. DU Zábranský, č. 5/200, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠS v Praze, FF UJEP v Brně, poté žák prof. B. Laciny na Vyšší pedagogické škole tamtéž, člen Société Protectrice de l'Humour, skupiny JUNIJ a UVU ČR

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jan Gemrot

    (1983)

    Položka č.: 975

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:58

    litografie, 2018, 29,5 x 25 cm, sign. PD Jan Gemrot 2018, č. 14/180

  • Tomáš Honz

    (1989)

    Sorrento

    Položka č.: 976

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 16:59

    litografie, 2017, 34 x 57,5 cm, sign. PD Tomáš Honz 2017, č. 13/200

  • Jaroslav Hutka

    Smrt

    Položka č.: 977

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:00

    linoryt, 1973/2002, 57 x 28 cm, sign. PD J Hutka 1973, 89/100, výtvarně zpracovaný klasický příběh setkání člověka se Smrtí je prací známého písničkáře a spisovatele, který se zabývá rovněž výtvarnou činností, tištěno autorem z původní desky v roce 2002, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Hutka

    Pacholek a děvečka

    Položka č.: 978

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:01

    linoryt, 1973/2002, 55,5 x 28 cm, sign. PD J Hutka 1973, 89/100, tištěno autorem z původní desky v roce 2002, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Hutka

    Byla jednou jedna matička

    Položka č.: 979

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:02

    linoryt, 1973/2002, 56 x 29 cm, sign. PD J Hutka 1973, 89/100, tištěno autorem z původní desky v roce 2002, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Robert Sedmík

    (1978)

    Strukturální kompozice I.

    Položka č.: 980

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:03

    random print, 2019, 41,5 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Robert Sedmík, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Robert Sedmík

    (1978)

    Strukturální kompozice II.

    Položka č.: 981

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Robert Sedmík

    (1978)

    Strukturální kompozice III.

    Položka č.: 982

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:05

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jitka Bezúrová

    Rozprávkový strov

    Položka č.: 983

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:06

  • Karol Felix

    (1961)

    Plamínek

    Položka č.: 984

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:07

    mezzotinta, 1993, 29,5 x 20 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

  • Karol Felix

    (1961)

    Zrno

    Položka č.: 985

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:08

    mezzotinta, 1993, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD Karol Felix 93, 97/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě, člen Združenia grafikov G bod

  • Ladislava Gažiová

    (1981)

    Ptáci v plamenech

    Položka č.: 986

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:09

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Abstrakce na mřížce (PF 84)

    Položka č.: 987

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:10

    počítačová grafika, 1983, 24 x 32,5 cm, sign. DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Barevná kompozice (PF 81)

    Položka č.: 988

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:11

    počítačová grafika, 1980, 32,5 x 23 cm, sign. DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Figurální abstrakce (PF 85)

    Položka č.: 989

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:12

    počítačová grafika, 1984, 21 x 20,7 cm, sign. DU Jankovič, na horním levém okraji nepatrná šmouha v oblasti grafiky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kankán (PF 82)

    Položka č.: 991

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:14

    počítačová grafika, 1981, 23,6 x 33 cm, sign. zezadu DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Kompozice ze zelenou rukou (PF 88)

    Položka č.: 992

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Muži v plamenech (PF 92)

    Položka č.: 993

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:16

    počítačová grafika, 1991, 19 x 25,8 cm, sign. DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Nohy (PF 82)

    Položka č.: 994

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:17

    počítačová grafika, 1981, 24,2 x 33 cm, sign. zezadu DU Jankovič, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Přechod (PF 2002)

    Položka č.: 995

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:18

    počítačová grafika, 2001, 27,5 x 19,5 cm, sign. PD Jankovič, č. 177/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Rozpolcenost (PF 93)

    Položka č.: 996

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:19

    počítačová grafika, 1992, 25 x 19,7 cm, sign. DU Jankovič, na horním okraji papíru lehké ušpinění od černé barvy, kousíček levého horního rohu papíru utržen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jozef Jankovič

    (1937-2017)

    Vysvobození (PF 2001)

    Položka č.: 997

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 17:20

    počítačová grafika, 2000, 25,4 x 19,5 cm, sign. PD Jankovič, č. 125/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Kostky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, skupiny Q

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)