• Jan Paul

    Franz Kafka II

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:20

    litografie, 2019, 39 x 53 cm, sign. J. Paul 2019, č. 13/170, Jan Paul - malíř, výtvarný kritik, publicista a prozaik. V dětství kreslil seriály, které publikoval časopis ABC. V letech 1979 – 1985 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze v atelieru Arnošta Paderlíka. Vytvářel objekty, instalace…

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Pavel Piekar

    Jihočeská gotika

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:21

    linoryt, 2011, 65,5 x 46,5 cm, sign. PD Pavel Piekar XI. 2011, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium výtvarného umění u B. Kutila a manželů Hladíkových

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Serpan

    (1922-1976)

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:22

    litografie, 65 x 43 cm, sign. LD Serpan, e.a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Slíva

    Café Littleraie

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:23

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jiří Slíva

    Koňská hlava

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:24

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Jan Smetana

    (1918-1998)

    Lampa

    Položka č.: 762

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:25

    lept, 1947, 24,5 x 17,5 cm, sign. PD Jan Smetana 1947, žák prof. O. Blažíčka, K. Pokorného a C. Boudy na fakultě architektury ČVUT v Praze, prof. J. Bendy a A. Strnadela na UMPRUM tamtéž, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 58

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Souček

    (1915-1982)

    Toaleta

    Položka č.: 763

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:26

    suchá jehla, 1962, 62 x 44 cm, sign. PD K. Souček 62, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Pravoslav Sovák

    (1926)

    Secret Mountain

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:27

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Jiří Sozanský

    Z cyklu suterén

    Položka č.: 765

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:28

    lept, 1978, 50 x 38,5 cm, sign. PD Sozanský 78, rám, autorský tisk, žák prof. F. Jiroudka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jaroslav Válek

    Jinan

    Položka č.: 766

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:29

    kombinovaná technika, 40 x 31 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Válek

    Spirála

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:30

    kombinovaná technika, 48 x 30 cm, sign. PD J. Válek, rám, č. 1/1, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Kateřina Vítečková

    Lodičky

    Položka č.: 768

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:31

    monotyp, 1963, 42 x 25 cm, sign. PD Kateřina Vítečková, rám, 1/5, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Kybala a K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

  • Jaroslav Vožniak

    (1933-2005)

    Studie koně

    Položka č.: 769

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:32

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    U kadeřnice

    Položka č.: 770

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:33

  • Kamila Ženatá

    Kameny

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:34

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Enrico Baj

    (1924-2003)

    Trubač

    Položka č.: 772

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:35

    lept, 53,3 x 39 cm, sign. PD Baj, rám, č. II/XXXV

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Tuvia Beeri

    Slunce

    Položka č.: 773

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:36

  • Oscar Dominguez

    (1906-1957)

    Položka č.: 774

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:37

    litografie, 47,7 x 32 cm, sign. LD Dominguez, rám, č. 50/200

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Ještěrka ve zlatých švestkách (le Lézard aux plumes dór)

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:38

    litografie, 1971, 70 x 49,5 cm, tiskl Mourlot, k výstavě v Galerie Berggruen, 1971, uvedeno v soupise díla Juan Miró Lithographe IV (1969 - 1972), č. 831, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Položka č.: 776

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:39

    art protis, 65 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Modrá váza

    Položka č.: 777

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:40

    sklo, výška 50 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Polní práce

    Položka č.: 778

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:41

    2x bronzový reliéf, 50 x 14 cm, oba značeny v bronzu, 1x drobné poškození na rámu, Antikvariát Dlážděná, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ferdinand Fencl

    (1901-1983)

    Popelníček

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:42

    glazovaná keramika, 4,3 x 13,5 x 13,5 cm, Antikvariát Dlážděná, studium na ČVUT v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Elen Jilemnická

    Kabát

    Položka č.: 780

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:43

    glazovaná keramika, 1979, v. 14 cm, sign. zespodu EJil, antiqari.at Radhošťská

  • Elen Jilemnická

    Něco na hlavě

    Položka č.: 781

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:44

    glazovaná keramika, 1979, v. 21 cm, sign. zespodu E. Jilemnická, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Elen Jilemnická

    V úkrytu

    Položka č.: 782

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:45

    glazovaná keramika, 1979, v. 14,5 cm, sign. zespodu E. Jilemnická, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Kokrda

    (1914)

    Akt s rukou za hlavou

    Položka č.: 783

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:46

    hlína, plastika, 1967, v. 38,5 cm, sign. vyryta: Kokrda 67, antiqari.at Radhošťská

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Bůžek (PF 1978)

    Položka č.: 784

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:47

    glazovaná keramika, 15,5 x 9,5 cm, značeno DU Kutálek, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Čert (PF 77 Kutálek)

    Položka č.: 785

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:48

    glazovaná hlína, reliéf, 1976, 11 x 8,7 cm, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Kutálek

    (1917-1987)

    Kytička

    Položka č.: 786

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:49

    glazovaná keramika, 12 x 7 cm, značeno DU Kutálek, PF 1976, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. K. Pokorného

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)