• Josef Váchal

    (1884-1969)

    In memoriam Vincence Paulusa

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:20

    dřevoryt, 16,6 x 11,8 cm, sign. PD JVáchal, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 878

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:21

    měkký kryt, 29,5 x 24,5 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, mírně zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Aleša Vaic

    (1920-2010)

    Pražské Benátky

    Položka č.: 879

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:22

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Otakar Vaňáč

    (1878)

    Konvolut 9 grafických listů

    Položka č.: 880

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:23

    9 x litografie, 24 x 18 až 10,3 x 9 cm, všechny sign. Otakar Vaňáč, některé listy mimo tisk mírně zašpiněné, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • František Ziegler

    (1868-?)

    Zdeněk Fibich, Bedřich Smetana a Antonín Dvořák

    Položka č.: 881

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:24

    tisk, 25 x 40 cm, značeno PD Fziegler 1932, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Alena Antonová

    Zátiší s vínem a jablky

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:26

    lept, 2008, 2,95 x 19,8 cm, sign. PD A. Antonová 08, č. 141/200, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Filly a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Beneš

    Masaryk na koni

    Položka č.: 884

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:27

    litografie, 1990, 16,2 x 13,2 cm, sign. DU Kbeneš 90, 96/110, jemně znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Beneš

    Pohled na Petrov

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:28

    litografie, 18 x 15,7 cm, sign. DU KBeneš, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    Pomník Jana Husa

    Položka č.: 886

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:29

    litografie, 1989, 14,1 x 12,1 cm, sign. DU Kbeneš 89, 38/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Beneš

    Šašek žongléř

    Položka č.: 887

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:30

    litografie, 1978, 14 x 13 cm, sign. PD K Beneš 78, 183/200, mimo desku text: PF 1979 František a Květoslava Jelínkovi, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Marie Blaboliová

    Pole

    Položka č.: 888

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:31

    lept, 1981, 39,3 x 31,9 cm, sign. PD M. Blaboliová 81, č. 10/80, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Blanka Bohdanová

    Jablka

    Položka č.: 889

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:32

    serigrafie, 29,5 x 21 cm, sign. PD Blanka Bohdanový, pasparta, 17/90, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1977

    Položka č.: 890

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:33

    litografie, 10,5 x 40 cm, značeno na desce PD ABorn, rám, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Pavel Brázda

    (1926-2017)

    Chůze s hadí ženou

    Položka č.: 891

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:34

    serigrafie, 2011, 47 x 33,2 cm, sign. LD Brázda 2011, č. 68/70, na horním okraji papíru malinký flíček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Václav Bubeníček

    (1913-1989)

    Kostel

    Položka č.: 892

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:35

    litografie, 12,8 x 13 cm, sign. PD V. Bubeníček, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Dagmar Černá

    Hýl

    Položka č.: 893

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:36

    dřevořez, 21,3 x 15,1 cm, sign. PD Dagmar Černá, č. 96/150, vzadu štítek s popisem, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze

  • Karel Demel

    Houpy I. a II., soubor 2 grafických listů

    Položka č.: 894

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:37

    2 x akvatinta, oba 20,4 x 14,4 cm, oba sign. PD KDemel , vloženo v papírových deskách , oba č. 8/100, vyšlo v edici Duo - Soubor č. XXIX. 2010, vydal G. Slanicay a Z. Šíma, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Nespavost

    Položka č.: 895

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:38

    suchá jehla, 48,8 x 63,2 cm, při pravém okraji mimo tisk zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Dudek

    Bohyně

    Položka č.: 896

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:39

    akvatinta, 2002, 14,1 x 9,9 cm, sign. PD Josef Dudek 2002, 15/130, Antikvariát Dlážděná, žák prof. D. Janouška, J. Jemelkové a Z. Přikryla na PedF UP v Olomouci

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Milan Entler

    Položka č.: 897

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:40

    litografie, 23,5 x 17,5 cm, sign. PD Milan Entler, č. 6/100, Připomínka řeckého mýtu o bohyni Latona / Létó se záhy skryje divákovi do proudu vody a příběh z dětství boha Apollóna, nechává autorka pohltit osvěžující modří a momentální atmosférou horkého dne.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Milan Entler

    Položka č.: 898

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:41

    litografie, 23,5 x 18 cm, sign. PD Milan Entler, č. 23/100, navazujících na rozsáhlejší cyklus Sluneční dvůr inspirovaný zahradami ve Versailles.

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ludvík Feller

    Položka č.: 899

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:42

    litografie, 21 x 28,5 cm, sign. PD Feller, 5/40, Antikvariát Dlážděná

  • Jiří Fixl

    (1950)

    Škatuláci

    Položka č.: 900

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:43

    litografie, 31,1 x 20,2 cm, sign. PD J. Fixl, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Hodonský

    Mikrokrajina

    Položka č.: 901

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:44

    kombinovaná technika, papír, 2007, 32,5 x 21,5 cm, sign. PD Hodonský 2007, č. 37/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Holub

    Anděl

    Položka č.: 902

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:45

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Holub

    Položka č.: 903

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:46

    litografie, 1997, 32,5 x 37,5 cm, sign. PD JHolub 97, 9/20, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Klímy na SUPŠ v Uherském Hradišti, člen Asociace užité grafiky

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Houšť

    Mariánské lázně

    Položka č.: 904

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:47

    litografie, 27 x 21 cm, sign. PD Mir. Houšt, autorský tisk, papír na okraji jen nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Padající listy

    Položka č.: 905

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:48

    suchá jehla, 24,7 x 18,4 cm, sign. DU L. Jandová, oříznutý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ota Janeček

    Poloakt

    Položka č.: 906

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:49

    linoryt, 13 x 9,6 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 159/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Bodláky

    Položka č.: 907

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 15:50

    kombinovyná technika, lept, 1984, 14 x 9,6 cm, sign. PD J. Jíra 84, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu