• Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Hledání otců

    Položka č.: 518

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, pro radost sobě, pro potěšení kamarádů v roce nchýleného jubilea s použtím několika stránek z francouzského deníku vyd. autor, ex. 40/400, nedat., volné listy v pův. ob., trochu ušpiněno, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, po…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Theatrum Humanum

    Položka č.: 519

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 10 sign. litografie V. Suchánek, vyšlo v edici Mare Liberum, Leiden (Holland), 1984, ex. E.A., náklad 100 číslovaných exemplářů, verše Karel Sýs, volné listy v pův. ob. s plátěnými deskami, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Hrdinové a věřící 1914-1918

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, vstupní kresba J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1928, ex. 214/1000, upr. K. Dyrynk, pův. brož v ob., 107s., opotřebené okraje ob., jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na…

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Franz Fekkette, Radomil Uhlíř: Lstivá Stéla

    Položka č.: 521

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, námět a fotografie F. Fekkette, text R. Uhlíř, vyd. nákladem vlastním, 2014, brož, nestr., ob. odlepena od bloku listů, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Moucha

    (1942)

    Miloslav Topinka: Rozvírání prázdna

    Položka č.: 522

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, podp. s věn. na tit. listě M. Topinka, čb. il. M. Moucha, vyd. Papírenská manufaktura Velké Losiny, 2016, ex. A.T., pův. lamin. vazba, 62s., lehce ohmatané desky, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, zúčastňuje se výstav Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Mánes

    (1820-1871)

    Zemi milované... (Mánesův odkaz národu)

    Položka č.: 523

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, pěkná pův. kožená vazba, vyd. Orbis, Praha, 1939, usp. Fr. Kovárna, bohatá obr. příloha, desky lehce ušpiněné a mírně zažloutlé, jinak dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. V. Mánesa, CH. Rubena a F. Tkadlíka na pražské Akademii, poté studium na Akademii v Mnichov…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Minka

    (1961)

    Vladimír Holan: Zuzana v lázni

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 2x sign. lept (kombin. s akvatintou?) P. Minka, vyd. K. Žižkovský a E. Hlaváčová, Podbořany, 2022, ex. 71/80 na papíru Excudit, volné listy v pův. ob., 26s., výborný stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠ výtvarné Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Sergej Konstantinovič Makovskij

    (1878-1962)

    Lidové umění Podkarpatské Rusi

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, velmi vzácně se objevující publikace o tkalcovství, řezbářství, keramice a dalších uměleckých řemeslech na Podkarpatské Rusi, vyd. Plamja, Praha, 1925, rusky, nečísl. exemplář (celkem 300 kusů, vyšlo několik jazykových mutací), obs. 110 čb. a bar. velmi kvalitních vyobrazení, pův. brož s pův.…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Stříbrný vítr (Spisy I.)

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, podp. F. Šrámka na patitulu, vyd. Fr. Borový, Praha, 1926, ex. 3/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 305s., lehce odřené okraje desek, hřbet odřený a vybledlý, listy zažloutlé, jinak velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Tělo (Spisy IV.)

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1927, ex. 106/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 390s., zažloutlé listy, lehce vybledlý hřbet, jinak velmi pěkný stav!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Marynčák

    Vyprávění o životě a tvorbě malíře Miroslava Štolfy

    Položka č.: 528

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2015, ex. 16/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Marynčák

    Sfinga, již nazýváme světem

    Položka č.: 529

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, jako soukromý tisk vyd. Richard Marynčák, Praha, 2010, ex. 24/25, pův. brož s ob. v ochranném pouzdře, 75s., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Jules Barbey d´Aurevilly: Stará milenka

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, úprava a vazba V.H. Brunner, vyd. Družstvo přátel Studia, Praha, 1924, ex. 20, pův. zdob. clkžn. vazba se zlacením, 364s., vybledlý hřbet, odřené okraje desek, celkově výrazněji zažloutlá, částečně rozvolněná přední předsádka, jinak ale dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťs…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Housa

    (1926-2020)

    Johann Sebastian Bach

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 6x sign. ocelorytina (inspirované biografií A. Schweitzera) Bedřich Housa, vyd. Supraphon, Praha, 1988, ex. 119/200 na ručním papíře z Velkých Losin, ed. Lyra Pragensis, pozn. napsal V. Holzknecht, volné listy v pův. koženkovém pouzdře, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari…

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Fráňa Šrámek

    (1877-1952)

    Křižovatky (Spisy III.)

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, vyd. Fr. Borový, Praha, 1929, ex. 12?/200 na japanu, upr. V.H. Brunner, pův. clkžn. vazba se zlacením, 261s., velmi pěkný stav!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Morávek

    (1896-1959)

    Chrudim (12 původních dřevorytů)

    Položka č.: 533

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, obs. 12 listů s dřevoryty a podpis za titulem A. Morávka, vyd. jako soukromý tisk autora, Chrudim, 1922, celkem 100 výtisků, volné listy v pův. ob., tit. list a okraje některých listů s drobnými flíčkami, přehyby ob. trochu poškozené, dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radh…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Ztichlá klika 1

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, za pomoci přátel vyd. nákladem vlastním Jan Placák v počtu 197 exemplářů, Praha, ex. 103 s podp. J. Placáka, pův. brož, 140s,, velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Hory a řeky v Československu

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, obs. 4x sign. litografii A.J. Alex, Gejza Angyal, Willi Nowak, V. Silovský, 1x nesign. litografii M. Švabinský, 2x sign. dřevoryt P. Dillinger a Karel Vik (bar.), 2x sign. lept Heinrich Hönich, A. Majer, a 1x sign. suchou jehlu A. Moravec, vyd. Státní nakladatelství, Praha, 1932, nekomp…

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Dílo Felixe Jeneweina

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, podp. Jakuba Demla za titulem, vyd. Výtvarný odbor Umělecké besedy, Praha, 1928, ex. 308 s podp. Čeňka Vořecha (red. a upr.), pův. polopergam. vazba s ob., velmi dobře zachováno!, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Max Švabinský

    (1873-1962)

    Satyr

    Položka č.: 537

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, podp. s věn. na patitulu M. Švabinský, vyd. Tvar, Praha, 1950, obs. 20 reprod. grafických listů k veršům Victora Huga (přel. Svatopluk Kadlec) a předmluvu V. Denksteina, volné listy v pův. ob., uloženo v polopl. karton. pouzdře, 64s., dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťsk…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Alois Jirásek: Nevolnice

    Položka č.: 538

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, podp. s věn. na patitulu, úprava a il. C. Bouda, vyd. ELK, Praha, 1936, ex. B9 na dřevaprostém papíře, obyč. clpl. přev., 119s., dobrý stav , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Selský žalm

    Položka č.: 539

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    6 x dřevoryt, 6 x cca 13,2 x 8,8 cm, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černoš

    (1982)

    Christos Giannakos: Mořské panny

    Položka č.: 540

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    9x mezzotinta, 2011, 34 x 25 cm, vše sign. PD Jan Černoš, 68/100, bibliofilie s devíti původními mezzotintami, autorem textů v řečtině a angličtině je řecký básník Christos Giannakos, vydalo Xotaris Art Forum v roce 2011, v původním kartonovém přebalu, kompletní, Antikvariát Dlážděná, studium na Ped…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jean Effel

    (1908-1982)

    Hommage a Jean Effel

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 1983, 27 x 20,5 cm, Réalisé pour l´Association France - Tchéchoslovaquie par: Dílo . Fonds des Beaux - Art Tchéques, tři volné listy v papírové obálce, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Kytice

    Položka č.: 542

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 48 x 35 cm, z prací členů sdružení českých umělců a grafiků HOLLAR, autoři: Cyril Bouda: kamenorytina na titulním listě, Václav Fiala: mědirtina, Milada Kazdová: měkký kryt, František Kobliha: měkký kryt, Josef Kočí: suchá jehla, Jan Konůpek: mědirytina, Emil Kotrba: lept, Antonín Majer…

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Neuwirt

    (1948)

    Marginálie

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, Antikvariát Dlážděná, žák F. Schenka, člen UVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • více autorů

    A collection of famous pictures of the Sung Dynasty

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    kniha, 44 x 33 cm, 15 barevných reprodukcí a 15 stran s vysvětlivkami k obrázkům, čínský a anglický text, vyd. The Commercial Press, Limited, Peking, 1957, originální brokátová hedvábná vazba s několika fialovými jemnými hedvábnými šňůrami, vázaná ve stabilní skládací lněné složce se 2 sponami ze sl…

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Die drei Brüder

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 25 x 17 cm, 2x sign. a č. litografie. O. Čechová, ex.: 28/125, Arethusa Press Herber Blokland, Baarn, 1984, německý text, č. výtisk 28/80, pův. sešit v ob., dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vlastislav Hofman

    (1884-1964)

    F. M. Dostojevskij

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 1917, 48,5 x 34 cm, vše značeno v tisku Vl Hofman 1916, Hlavní představitel české kubistické architektury Vlastislav Hofman byl muž mnoha talentů – kromě urbanistiky a architektury jak z teoretického, tak praktického hlediska se věnoval produktovému designu, scénografii, malbě a grafice…

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká kresba 1-4

    Položka č.: 549

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00

    4 soubory reprodukcí v původních přebalech, 1936, 1938, 1939, 46 x 33 cm, Soubor kreseb ze sbírky Moderní galerie v Praze s texty Vojtěcha Volavky, volné listy v polokartonovém přebalu, v každém díle je po 15 reprodukcích kreseb významných českých umělců, např. (J. Mánes, M. Aleš, J. Mařák, J. Preis…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook