Portréty

    Edvard Beneš

    Položka č.: 100

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:00

    fotografie. matný papír, 28 x 36 cm, fotografie nalepena na papíru, fotografie i papír ušpněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Jan Zrzavý

    Položka č.: 94

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:01

    fotografie, 41 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

    Josef Sudek

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:02

    bromostříbrná fotografie, 26,7 x 19,7 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Bohumil Hrabal

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:03

    fotografie, 38,5 x 28 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Neužil?

    Božena Němcová

    Položka č.: 90

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:04

    hlína, v. 25 cm, značeno v hlíně K, připevněno k dřevěnému podstavci, vzadu na podstavci uraženy kousky hlíny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Houslista Josef Joachim

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:05

    lept, 26,5 x 22,2 cm, sign. PD, na papíře zahnědlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Bedřich Smetana

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:06

    lept, 12 x 10 cm, sign. v desce PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Za stolem

    Položka č.: 77

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:07

    Aktuální cena: 408 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

    Ženský portrét

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:08

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID2**7 Historie příhozu

    Potrtrét mladé dívky

    Položka č.: 11

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:09

    tuš, tužka, papír, 1974, 41,8 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Potrtét staršího muže

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:10

    tuš, papír, 1974, 41,8 x 29,6 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže s protáhlým obličejem

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:11

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže s dlouhými vlasy

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:12

    fix, papír, 1974, 41,8 x 29,6 cm, sign. LD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 7

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:13

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Portrét mladého muže

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Neumann

    Karel Havlíček Borovský

    Položka č.: 95

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:15

    tuš, papír, 1921, 24,2 x 15,9 cm, sign. DU 1921 Neumann, studentská práce, papír zažloutlý, ušpiněný, v rozích pokrčený, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Sochař Ladislav Kofránek

    Položka č.: 63

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:16

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Autoportrét

    Položka č.: 66

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:17

    suchá jehla, 12 x 9,3 cm, sign. PD AMoravec, zašpiněno, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • S. Malý

    Starý muž

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:18

    lept, 1923, 10,5 x 7,8 cm, sign. PD SMalý 23, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Antonín Majer

    (1882-1963)

    Autoportrét

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:19

    suchá jehla, 15,1 x 11 cm, sign. PD A. Majer, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Hynaise, V. Brožíka a H. Schwaigera, zakládající člen spolku Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Ladislav Kuklík

    Portrét Františka Tichého

    Položka č.: 91

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:20

    akvatinta, lept, 1975, 14 x 14 cm, sign. PD L. Kuklík, autorský tisk, na papíře zažloutlé skvrnky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Arnošt Procházka

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:21

    dřevoryt, 11,2 x 8,5 cm, LD monogr. Ve dřevě F.K., antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Jäger

    Portrét dívky s copem

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:23

    uhel, papír, 1878, 45,5 x 30 cm, sign. PD J. Jäger 1878, mírně zažloutlý, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jiří Horník

    (1916-1961)

    Autoportrét

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:24

    uhel, papír, 1955, 37 x 29,5 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. W. Nowaka, J. Loukoty a prof. Obrovského na AVU v Praze, soukromý žák R. Vejrycha, studium na École des Beaux-Arts v Paříži, člen Umělecké besedy a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • William Hogarth

    (1697-1764)

    Simon Lord Lovat

    Položka č.: 79

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:25

    tisk, 14,3 x 9,2 cm, zachycen pár hodin před popravou za vážný zločin, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Jan Amos Komenský

    Položka č.: 97

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:26

    ocelorytina, 1992, 16,5 x 13,3 cm, sign. PD Jherčík, autorský tisk, polámané rohy papíru, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Herčík

    (1922-1999)

    Antonín Dvořák

    Položka č.: 87

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:27

    ocelorytina, 10,4 x 7,6 cm, sign. DU JHerčík, vydáno při příležitosti Roku české hudby a šestého Hudebního festivalu v Příbrami květen 1974, při okrajích lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Haluza

    Portrét ženy

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:28

    olej, plátno, 1933, 46,5 x 58 cm, sign. PD Haluza 933, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Haluza

    Portrét muže

    Položka č.: 3

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:29

    olej, plátno, 1933, 46,5 x 58 cm, sign. PD Haluza 933, blindrám, malba místy mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ot. Hájek

    Portrét ženy

    Položka č.: 1

    Plánované ukončení: 27. 06. 2019 18:30

    olej, malířská lepenka, 39,5 x 29 cm, sign. PD Ot. Hájek, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)