Asiatika - Čína a Japonsko

  • Wan -Sün

    Půvabná orchidej

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:02

    tuš, barvy na papíru, 1987, 34 x 44 cm, sign. maloval Wan Sün, 2 pečetě: 1) namaloval s běžnou rutinou 2) nadepsal a namaloval Wang Sün, nápis: "Půvabná orchidej", v levém spodním rohu žlutá skvrnka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Dvořan a gejša pod třešní (Triptych)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:04

    3x japonský dřevoryt, 35 x 78,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Lin Ťin-šeng

    Skupina bambusových stvolů

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:06

    tuš, papír, 80. léta 20. století, 94,5 x 43 cm, 5 pečetí, svitek s hedvábnou paspartou, nápis: "Zelené peříčko se třepetá ve vzduchu a odletí daleko", namalovánov Pekingu, dřevo u svitku poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Ťien-san

    Bambusové houští - Lehký větřík vane nad řekou Siang

    Položka č.: 50

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:08

    tuš na papíru, nepodlepeno, znak ťia-sü: 1994, 53 x 99 cm, 2 pečeťě, papír několikrát přeložen a při okrajích pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

  • Fang Tching

    Krabi

    Položka č.: 48

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:10

    tuš, barvy na papíru, nepodlepeno, 6.8.90, 35,8 x 24,4 cm, 2 pečetě: horní - pečetní styl želví krunýře, nečitelná; dolní - pečetní styl Fang Tching, nápis: "Fou-pching" (žabinec?). Autor Fan Tching (20.st.) je šantungský malíř žijící v Ťi-nanu. Jeho poloha exprese tíhne více k hravosti, k hyperboli…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Pták

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:14

    barevný dřevořez, 1952, 21 x 13,5 cm, značeno razítkem dílny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Ptáček

    Položka č.: 12

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:16

    barevný dřevořez, 1952, 17 x 15,5 cm, značeno razítkem dílny, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Liang Pchej-ping

    Kaligrafický nápis básně Li Poa a Wnag Si-č´a

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:18

    tuš na skládaném vějíři, zdobeno zlatem, kolem 1979, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Japonská společnost

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:20

    kombinovaná technika, 22 x 21,5 cm, papírová pasparta, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Námořní bitva

    Položka č.: 4

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:22

  • Jang Jao

    Bambus

    Položka č.: 49

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:24

    tuš, papír, 1990, 68,5 x 45 cm, sign. Jang Jao, 1 pečeť, nápis: "Naslouchám drobnému dešti jako jakýmsi klasům", datováno 7. 8. 1990 odpoledne v Šantungském Uměleckoprůmyslovém institutu, při pravém okraji nepatrně natržený podlepový papír, antiqari.at Radhošťská

  • Goyo Hashiguchi

    (1880-1921)

    Žena v letním kimonu

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:26

    japonský dřevoryt, 43,5 x 27,5 cm, značeno razítkem , rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • C´Jü

    Kvetoucí růže

    Položka č.: 46

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:28

    tuš, papír, podlepeno, 1985, 46 x 31 cm, popsáno PN: C´Jü v Ta-pchu 1985, 1. pečeť, nápis: "Kvete zeleně až temnou červení po čtyři období", utržený levý horní roh, antiqari.at Radhošťská

  • Slovenská Republika 1939 - 1945

    Přehled rostlin - ilustrované vydání (Pen - cchao)

    Položka č.: 54

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:30

    čínská bibliofilie, 3 sešity, tištěno koncem 18. století, deskotisk - dřevořez, zkrácené vydání velkého Pen-cchao z dynastie Sung, zažloutlý papír, obálky svazků mírně poškozené, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Dějiny dynastií Suli a Tchang - Ilustrované vydání

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:32

    čínská bibliofilie, dílny v Čchan-čou. 1696, deskotisk - dřevořez, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Hiroshige Utagawa

    (1797-1858)

    Výprask

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:34

    dřevoryt, 33,6 x 22 cm, značeno LD razítko, rám, restaurováno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Dvě gejši

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:36

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    Čištění meče

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:38

    japonský dřevoryt, 36,3 x 26,4 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, zažloutlý papír se skvrnkami, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Kabuki

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:40

    japonský dřevoryt, 37,2 x 26,2 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, na papíru několik skvrnek, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Noční hlídač

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:42

    japonský dřevoryt, 36 x 23,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, lehce pokrčený a místy zašpiněný papír, antiqari.at Radhošťská

  • Toyokuni III (Kunisada)

    (1786-1864)

    Přepadení u moře

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:44

  • Fang Tching

    Plody pchi-pa

    Položka č.: 47

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:46

    tuš, barvy na papíru, 1988, 44 x 25 cm, pečeť Li Taj-ťün, pečeť Fang Tchinga, nápis: "Taj-ťün, darováno profesorem Wu, obraz pochází z okruhu šantungské Vysoké uměleckoprůmyslové školy. Autor Fan Tching (20.st.) je šantungský malíř žijící v Ťi-nanu. Jeho poloha exprese tíhne více k hravosti, k hyper…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Hiroaki Takamashi

    (1871-1944)

    Gejši

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:48

  • Shötei Takahashi

    (1871-1944)

    Gejša

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:50

    japonský dřevořez, 1920, 30 x 16,5 cm, značeno razítkem dílny, rám, lehce zažloutlý, při okrajích lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Wang Süe-tchao

    (1903-1982)

    Hymnus na slívu

    Položka č.: 44

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:52

    barevný dřevořez, 35,5 x 68,5 cm, svitek s hedvábnou paspartou, faksimile, dílna Žung-pao-čaj, Peking,, antiqari.at Radhošťská

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Větvička

    Položka č.: 41

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:54

    dřevořez, 27 x 17 cm, značno razítkem PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Chryzantéma

    Položka č.: 40

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:56

    dřevořez, 27 x 17 cm, značeno razítkem , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Pivoňka

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 16:58

    dřevořez, kolem 1951, 28 x 18,5 cm, podlepeno, barevná faksimile z dílny Žung Pao-čaj v Pekingu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Qi Baishi (Čchi Paj-š´)

    (1864-1957)

    Rozkvetlá třešeň

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:00

    barevný dřevořez, 1952, 27,5 x 18 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:02

    japonský dřevoryt, 19,3 x 24,2 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)