Asiatika - Čína a Japonsko

Dražené položky pochází z nabídky Antiqari Radhošťská. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antiqariátu na tel: +420 734 258 869 nebo info@antiqari.at.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:04

    japonský dřevoryt, 18,8 x 27,8 cm, rám, lehce zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Krajina

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:06

    barevný dřevořez, 24 x 30,3 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Krajina

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:08

    barevný dřevořez, 24 x 30,3 cm, značeno razítkem dílny, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Shunga

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:10

    japonský dřevoryt, 19,5 x 28 cm, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Japonsko)

    Pták Fénix

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:12

    dřevoryt, 1894, 25 x 35,7 cm, značeno pečetí PD, vydáno jako součást cyklu 100 válečných karikatur k povzbuzení bojové morálky japonské armády během sino-japonské války, text vlevo nahoře říká " Hurá Japonsku" a pod tím "100 vybraných karikatur 100 úsměvů", nalepeno na papíru, zažloutlý papír, na pa…

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáček

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:14

    litografie, 19,5 x 25,9 cm, papír zažloutlý s malými žlutými flíčky, místy pokrčen , na okrajích lehce natržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:16

    dřevoryt, 1890, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Útok

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:18

    dřevoryt, 20,7 x 28,9 cm, značeno LH, nalepeno na černém papíru, lehce zažloutlý papír, uprostřed zlepeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejši

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:20

    japonský dřevoryt, 20,9 x 14,7 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy zahnědlý papír , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:22

    japonský dřevoryt, 21,4 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša s hřebenem

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:24

    japonský dřevoryt, 23 x 14,5 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Gejša

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:26

    japonský dřevoryt, 35 x 24,4 cm, nalepeno na papíru, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámy autor

    Ptáček na větvy

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:28

    dřevoryt, 25 x 35,8 cm, 1x razítko, brokátová pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáček s květem

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:30

    dřevoryt, 25 x 30,4 cm, 3 x razítko, brokátová pasparta, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dveřní bůžci

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:32

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, 38 x 54 cm, pomuchlaný, uprostřed přeložený papír, v rozích dírky po špendlících, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Bůžek - votivní dveřní obrázek

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:34

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, průsvitný papír, 44 x 29 cm, zažloutlý, mírně pomuchlaný papír, při okrajích v několika místech cca 5 mm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dvěřní obrázky

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:36

    dřevořez, tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, průsvitný papír, oba 51 x 29 cm, zažloutlý, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Čáp (Votivní novoroční dveřní obrázek)

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:38

    tisk tuší ze stočků (starých desek) s ruční domalbou, rám, poškozeno , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Před chrámem

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:40

    barevný dřevoryt, 15,6 x 22,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Příprava na souboj

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:42

    japonský dřevoryt, 35,3 x 22,7 cm, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Samuraj

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:44

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, značeno razítkem dílny, nalepeno na papíru, místy odřená barva, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Bojovník

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:46

    japonský dřevoryt, 35 x 21,8 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Toyohara Kunichika

    (1835-1900)

    Kabuki bojovník _Meiji

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:48

    japonský dřevoryt, 35 x 24 cm, nalepeno na papíru, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kiyonaga

    Shunga

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:50

    japonský dřevořez, 1900, 12 x 67 cm, rám, lehce poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hokusai?

    (1760-1849)

    Trh u kanálu

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:52

    barevný dřevoryt, 15 x 20,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ogata Gekko

    (1859-1920)

    Na loďce

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:54

    barevný dřevořez, 33 x 22 cm, LD pečeť, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ogata Gekko

    (1859-1920)

    Samuraj

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:56

    barevný dřevořez, 33 x 22 cm, uprostřed pečeť, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ogata Gekko

    (1859-1920)

    Dámy na pobřeží

    Položka č.: 59

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 17:58

    barevný dřevořez, 33 x 22 cm, PD pečeť, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Čou C-cchung

    Dítě a želva pod banánovníkem

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 29. 08. 2019 18:00

    tuš, barvy na papíru, 1973, 34 x 42,5 cm, papír mírně pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook