• Ramiro Beltran

    Niňo

    Položka č.: 853

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:13

    tempera, papír, 30,5 x 48,5 cm, sign. PD Beltran, pasparta, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Položka č.: 854

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:14

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Zdeněk Beran

    (1937)

    Studie postavy

    Položka č.: 855

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:15

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Jiří Beránek

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:16

    pastel, papír, 1999, 59 x 41,5 cm, sign. LD Jiří Beránek 1999, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žák prof. V. Makovského a K. Lidického na AVU tamtéž, člen volného seskupení 12/15 Pozdě, ale přece

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Momentka

    Položka č.: 857

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:17

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    U stolu

    Položka č.: 858

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:18

    tempera, karton, 69,5 x 49 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Vzpomínka na Göteborg I.

    Položka č.: 859

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:19

    tempera, karton, 35 x 56 cm, sign. PD VB 50, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Brezinová

    Položka č.: 860

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:20

    kresba, papír, tužka, 1999, 45 x 32,8 cm, sign. PD S. Brezinová 1999, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pavel František Dvořák

    (1919-?)

    Kytice s ovocem

    Položka č.: 861

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:21

    tempera, karton, 82 x 62 cm, rám, na zadní straně štítek galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Dobroslav Foll

    (1922-1981)

    Slovinské hory

    Položka č.: 862

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:22

    akvarel, papír, 45 x 60 cm, sign. PD D Foll, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvr, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Miloslav Hilský

    (1954-1999)

    Břevnovské schody

    Položka č.: 863

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:23

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Domy na pláni

    Položka č.: 864

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:24

    tuš, papír, 12,5 x 18,4 cm, vzadu označeno Hudeček, při okrajích pokrčený papír, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Umělecké besedy, Skupiny 42, člen SČUG Hollar, Radar a Index

  • Ota Janeček

    Holubice I

    Položka č.: 865

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:25

    tuš, papír, 1949, 29 x 41 cm, sign. LD Janeček 3. VI. 49, rám, na papíře drobné skvrnky, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 866

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:26

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. LD Janošek 1999, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 867

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:27

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. LD Janošek 99, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Položka č.: 868

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:28

    mrazovka, 1999, 20,5 x 14,5 cm, sign. PD Janošek 99, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Mráz v okně

    Položka č.: 869

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:29

    mrazovka, 1999, 20 x 14,5 cm, sign. PD Janošek, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu, žák prof. V. Sychry na AVU v Praze, člen skupiny Konfrontace

  • Čestmír Janošek

    Skvrny fašismu a komunismu na Modré planetě

    Položka č.: 870

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:30

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Oldřich Jelínek

    Sedící akt

    Položka č.: 871

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:31

    tempera, kvaš, papír, 1960, 30 x 42 cm, sign. PD O. Jelínek , rám

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ellen Jilemnická

    Na slunci

    Položka č.: 872

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:32

    tuš, akvarel, papír, 2000, 58,3 x 42,3 cm, sign. PD Ellen J. 2000, studium na Střední průmyslové kamenicko-sochařské škole v Hořicích, v Polsku (Wyszsa szkola sztuk plastycznych, prof. T. Dawski), žákyně prof. K. Hladíka a doc. Bradáčka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Žena v šátku

    Položka č.: 873

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:33

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Štvanci - návrh na plakát

    Položka č.: 874

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:34

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Bariéra - návrh na plakát

    Položka č.: 875

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:35

  • Aleš Lamr

    Duhová obloha v modré

    Položka č.: 876

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:36

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleš Lamr

    Triangl

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:37

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Aleš Lamr

    Jákobův žebřík

    Položka č.: 878

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:38

    akvarel, tuš, papír, 1991, 41,3 x 29,3 cm, sign. DU A. Lamr 91, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Lubomír Mencl

    (1922)

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 879

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:39

  • Vladimír Míčko

    (1941-2010)

    Továrna

    Položka č.: 880

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:40

    akvarel, papír, 41 x 58 cm, sign. PD Míčko, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mlčoch

    (1921-1995)

    Park

    Položka č.: 881

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:41

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 882

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 12:42