Výtvarné umění 19. - 21. století (168. Aukce)

Předaukční výstava bude probíhat v AS Vltavín, Masarykovo nabř. 36, Praha 1
16. 9. - 20. 9. 2019 | 10-12 a 13-18
23. 9. - 25. 9. 2019 | 10-18
26. 9. 2019 | 10 - 15 hodin
První podání nebo-li limitování probíhá do 26. 9. 2019 do 15:00 hod.
Výsledky budou rozeslány následující den, tj. 27. 9. 2019

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Stolek s bílou konvicí

    Položka č.: 420

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Ukončení prvního podání: 26. 09. 2019 15:00

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    V podchodu

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Vášeň

    Položka č.: 422

    kombinovaná technika, papír, 42 x 30 cm, sign. PD Rožánek, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Výsek noční krajiny

    Položka č.: 423

    Vyvolávací cena: 11.500 CZK (460 €)

    tempera, papír, 44 x 31,5 cm, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 11.500 CZK (460 €)

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Začátek metamorfózy

    Položka č.: 424

  • Norbertine von Bresslern - Roth

    (1891-1978)

    Souboj

    Položka č.: 425

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    linoryt, 22,9 x 21,9 cm, vydal: Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst, Vien , při horním okraji přichyceno lepenkou v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Chlapec na koni se psem

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Robert Högfeldt

    (1894-?)

    Šachový motiv

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 22 x 32 cm, značeno LD R. Högfeldt, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jakub Obrovský

    (1882-1949)

    Koupání

    Položka č.: 428

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    litografie, 1920, 25 x 36 cm, sign. PD J Obrovský 1920, rám, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky, M. Pirnera a S. Suchardy na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných a Sdružení výtvarných umělců moravských (SVUM)

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Žena na poli

    Položka č.: 429

    litografie, 35 x 43,8 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, rám, č. 46/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz s koňmi

    Položka č.: 430

    litografie, 33 x 44,5 cm, sign. LD Voj. Sedláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 431

    litografie, 1937, 29,5 x 45,5 cm, sign. LD Vojt. Seldáček 37, pasparta, PU tmavší skvrna, v rozích odřená pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Postavy

    Položka č.: 432

    heliogravura, 6,2 x 17,9 cm, sign. DU Anderle, rám, č. 4/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Anderle

    Položka č.: 433

    lept, kombinovaná technika, 16 x 13,5 cm, sign. DU Jiří Anderle, autorský tisk, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jan Bauch

    (1898-1995)

    Paganini

    Položka č.: 434

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    litografie, 1963, 40,5 x 25,5 cm, sign. PD Jan Bauch 1963, rám, č. 9/100, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Cyril Bouda

    Na procházce

    Položka č.: 435

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Překročení říčky Rubikon

    Položka č.: 436

    suchá jehla, 1983, 24 x 17,5 cm, sign. PD Olga Čechová 1983, č. 26/60, Antikvariát Ostrovní

  • Leonilda Gonzalez

    Korida

    Položka č.: 437

  • Tomáš Bím

    Park

    Položka č.: 438

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    suchá jehla, 1979, 49 x 32,7 cm, sign. PD Tomáš Bím, č. 30/50, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Tomáš Bím

    Poslední kafe před LA

    Položka č.: 439

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    litografie, 2005, 48 x 37,5 cm, sign. DU Tomáš Bím 7.12.2005, rám, autorský tisk, připsáno věnování: Honzovi za všechny fotky!, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Jamka

    Položka č.: 440

    Vyvolávací cena: 5.300 CZK (212 €)

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 67/70, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 5.300 CZK (212 €)

  • Tomáš Bím

    Golfový míček

    Položka č.: 441

    litografie, 1992, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 92, rám, autorský tisk V/X, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Golfové hole

    Položka č.: 442

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, č. 20/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Czech open

    Položka č.: 443

    litografie, 1994, 64,5 x 45 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

  • Tomáš Bím

    Závod Praha - Plzeň

    Položka č.: 444

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    litografie, 2011, 64,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, 47/100, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Karel Demel

    Kolotoč II.

    Položka č.: 445

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 2008, 65 x 35 cm, sign. PD Karel Demel 08, rám, č. 51/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Karel Demel

    Neopouštěj mne

    Položka č.: 446

    suchá jehla, 48,7 x 63 cm, sign. PD Karel Demel, č. 130/130, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Pro Gust. Mahlera II.

    Položka č.: 447

    litografie, 1992, 62 x 49 cm, sign. PD Karel Demel 92, rám, č. 62 x 49, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Pro Gust. Mahlera IV.

    Položka č.: 448

    litografie, 2010, 31 x 40 cm, sign. PD Karel Demel 2010, rám, č. 31/130, žák prof. Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Demel

    Námluvy

    Položka č.: 449