• Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akty

    Položka č.: 613

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:13

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Dívky s holubicí

    Položka č.: 614

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:14

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Akt na louce

    Položka č.: 615

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:15

  • Josef Matějka

    (1881-1953)

    Pasáček

    Položka č.: 616

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:16

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Bedřich Mudroch

    (1898-1962)

    Položka č.: 617

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:17

    olej, plátno, 1925, 59,5 x 75 cm, sign. PD B. Mudroch 1925, rám, na rámu drobné oděrky, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, poté E. Dítěte a V. H. Brunnera na VŠUP tamtéž, člen Umělecké besedy ad.

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Na kanále v Benátkách

    Položka č.: 618

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:18

    olej, plátno, 101 x 80,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, na zadní straně bratislavské celní razítko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Zedník

    Položka č.: 619

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:19

    olej, plátno, 87 x 57 cm, rám

  • Karel Petrbauer

    Na trhu

    Položka č.: 620

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:20

    olej, karton, 1914, 39 x 52 cm, sign. LN K. Petrbauer 1914, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Vojtěch Hynek Popelka

    (1888-?)

    Ovce v lese

    Položka č.: 621

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:21

    olej, karton, 36 x 49,5 cm, sign. LD VH Popelka, rám

  • Václav Radimský

    (1867-1946)

    Řeka v krajině

    Položka č.: 622

    Vyvolávací cena: 290.000 CZK (11.600 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:22

    olej, karton, 70 x 100 cm, sign. LD Radimský

    Aktuální cena: 290.000 CZK (11.600 €)

  • Vladimír Stříbrný

    (1905-1970)

    Portrét muže / Portrét dívky

    Položka č.: 623

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:23

    oboustraná malba, olej, karton, 1924, 55 x 40,5 cm, sign. PD V. Stříbrný 1924, rám, poškozeno, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen JUV

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Vilém Topinka

    (1909-1977)

    Balkánka

    Položka č.: 624

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:24

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Bohumil Ullrych

    U řeky

    Položka č.: 625

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:25

    olej, plátno, 1919, 64 x 78 cm, sign. LD B. Ullrych 19., rám

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Bohumil Ullrych

    Smrt Adonisova

    Položka č.: 626

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:26

    olej, plátno, 1922, 63 x 78 cm, sign. vzadu B. Ullrych 1922, rám, vzadu razítka: Vystavováno: Šumavské muzeum Kašperské hory, Vystoveno ve výtarném středisku Aleeš

  • Bohumil Ullrych

    Krajina snů

    Položka č.: 627

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:27

    olej, plátno, sundáno ze slepého rámu, 73 x 116 cm, sign. LD B. Ullrych

  • Bohumil Ullrych

    Divoká jízda

    Položka č.: 628

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:28

    olej, plátno, 92,5 x 119 cm

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Bohumil Ullrych

    Pohled na Horažďovice

    Položka č.: 629

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:29

    olej, karton, 1929, 65 x 82 cm, sign. PD B. Ullrych 29, rám

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Položka č.: 630

    Vyvolávací cena: 7.800 CZK (312 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:30

    olej,sololit, 34 x 20 cm, sign. PD B.S.Urban, rám, Malba z autorova vrcholného období 1. poloviny třicátých let, kdy v rámci Sdružení výtvarníků v Praze rozvíjeli společně s Františkem Foltýnem, Augustinem Ságnerem, Jiřím Jelínkem a dalšími umělci program geometrické abstrakce a pokoušeli se o spolu…

    Aktuální cena: 7.800 CZK (312 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Stavení u rybníka

    Položka č.: 631

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:31

    olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 632

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:32

  • Václav Vaner

    (1896-?)

    Krajina se skalami

    Položka č.: 633

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:33

    olej, karton, 48,5 x 66 cm, sign. LD Vaner, rám, Antikvariát Dlážděná

  • František Volf

    (1897-1983)

    Na podzim u Blanice / Rýžovište

    Položka č.: 634

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:34

    olej, plátno, 1952, 63 x 93 cm, sign. PD Franta Volf, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na Univerzitě Komenského v Bratislavě

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

    Malí bojovníci

    Položka č.: 635

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:35

    tempera, papír, 18 x 16,3 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Čína?)

    Položka č.: 636

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:36

    tuš, hedvábí?, 70 x 41 cm

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Odpočívající tanečnice

    Položka č.: 637

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:37

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Šimůnek

    (1869-1942)

    Maja Parfumes

    Položka č.: 638

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:38

    akvarel, papír, 1920, 38,5 x 25.7 cm, sign LD Šimůnek 1920, návrh na reklamní plakát, zažloutlý papír, u horního okraje jen nepatrně otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jan Panuška

    (1872-1958)

    Dražba

    Položka č.: 639

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:39

    tužka, papír, 25,7 x 36,5 cm, sign. PD Panuška, rám, vzadu ve výřezu: Panuška Lipnice n/ Sáz, vzadu opsáno, na papíře zažloutlé skvrnky, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

  • Josef Wenig

    (1885-1939)

    Enšpígl

    Položka č.: 640

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:40

    tužka, akvarel, papír, 40,7 x 25,5 cm, PD monogr. W., rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. C. Lišky na VŠUP v Praze, poté studium na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Studie husitů

    Položka č.: 641

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:41

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Augustin Satra

    (1877-1909)

    Detva

    Položka č.: 642

    Vyvolávací cena: 22.500 CZK (900 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2019 08:42

    akvarel, tuš, papír, 45 x 37,5 cm, sign. LD Aug. Satra 1905, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 22.500 CZK (900 €)